Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To wyobraź sobie ze podchodzisz do szefa ochrony w lubelskim klubie i go wyzywasz bez powodu ten ci odkrzykuje to jak myślisz kogo by uznano za większego debila i kto by miał zakaz wchodzenia do klubu .Ty czy szef ochrony? Kolor skóry nie ma żadnego znaczenia. Po jednej stronie jest ktoś kto bez powodu prowokować w chamski sposób na zimno. A po drugiej ktoś kto w emocjach powiedział kilka słów za dużo. Tu winny jest tylko jeden. Westbrook użył słów nie do zaakceptowania ale to nie on był inicjatorem wiec normalne że jest łagodniej traktowany

Mało tego wyobraź sobie, że ktoś uderza ciebie w twarz a Ty mu oddajesz nawet i mocniej to wg ciebie napastnik i obrońca powinni ponieść tę samą karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież takie "pogadanki" fanów z graczami to coś normalnego, więc twoja analogia jest nietrafiona. w tym przypadku coś poszło za daleko, ale nie wiemy czy wersja Russa czy tego kibica jest prawdziwa (m. in. dlatego też dobrze by było, żeby jazz pokazali jakieś nagrania. i BTW, to oni w oświadczeniu nic o rasizmie nie wspomnieli). za to na pewno wiemy, iż Westbrook przekroczył granicę, a tymczasem "w internecie" jego słowa są na którymś tam planie i rozpętano ideologiczną nagonkę, w której zaszczutą ofiarą jest ten biały koleś (oraz jego żona). w USA to nawołują nawet do tego, żeby go z pracy zwolniono... to jest chore, taka współczesna odmiana palenia na stosach. swoją drogą RW nie pierwszy raz ma tego typu zatargi, także do fizycznych spięć dochodziło (np. wytrącenie telefonu, albo popchnięcie fana denver).

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałby każdy w takiej sytuacji bo zawsze ten co prowokuje obraża czy atakuje bez powodu przegra . Naprawdę ktoś uważa że ten co odpowiada na cios w sądzie będzie traktowany tak samo jak ten co pierwszy wyprowadził uderzenie?

 

przecież nie ma nagrań z tego co powiedział kibic, to jakim prawem mamy wiedzieć, co tak naprawdę zaszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy (chyba) nie byłem w lubelskim klubie, ale gdybym podszedł do szefa ochrony i coś mu zaczął pyszczyć, to najprawdopodobniej dostałbym kontrolnego lepa na ryj i to by było na tyle z kwiecistej metafory Pana moderatora :] 

 

Właściciel hali ma i dał mu dożywotnio zakaz a kibic to zaakceptował. Jakby był niewinny to chyba by się bronił nie sądzisz?

 

No tak. Gwiazdy NBA nie pozwie, ale klub NBA już można skoro nie zrobił nic złego :] Bo klub NBA (z tego co pamiętam to właściciele Jazz to jakaś rodzina prawnicza?) ma gorszych prawników i RW :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, bo w sądzie kasa też ma znaczenie. w końcu ci lepsi prawnicy nie bez powodu zarabiają więcej.

Druga sprawa to taka, że przecież wiadomo, że sędzia nie orzekłby przeciwko murzynowi bo od razu wszędzie byłby krzyk, że to rasista i najlepiej to go spalić na stosie. Chyba, że sędzia byłby gejem, wtedy byłoby wszystko spoko niezależnie od wyroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym klękaniem to pierwsze co mi przyszło, ok drugie po stylu ubierania russa :tongue: do głowy to akurat z tymi ich cyrkami z odgrywaniem hymnu, nie wiem czy w ogóle zasadnie ale tak jakoś sobie pomyślałem. Czyli wychodzi ze teraz nba jest dla pizdeczek i na trybunach i na boisku, pamiętam jak Kobas kiedyś wpadał do do Utah, sam zresztą po czase wspominał ze było "wesoło", to było coś a teraz ... szkoda gadać. Plus @Ely skąd wiesz czy koleś nie będzie się odwoływał od tej decyzji, sprawa jest dosyć świeża, ja wiem że insaiderski instynkt ale spokojnie wypada zaczekać. Plus akurat amerykanistą nie trzeba być żeby wiedzieć jak się w tym popapranym kraju gra kartą rasową, pod to wszystko da się podczepić. 

Aha i dlatego byłem wybrany do pierwszej piątki e-nba? Rappar i LBS to nie 90%.

 

musiał ino pisowski elektorat głosować :tongue::grin:

 

ale to za wpisy sportowe akurat ;]

dlatego na moda się nadaje jak nikt inny

 

z tego co pamiętam to właściciele Jazz to jakaś rodzina prawnicza?

nie wiem jak "pacholęta" z wykształceniem, ale śp Larry Miller się dorobił na salonach samochodowych( głównie honda i subaru), a później inwestował w kina teatry i temu podobne, ogólnie obecnie ciężko znaleźć coś czego nie byli by właścicielami/współwłaścicielami w Utah i również w okolicznych stanach :smile:

 

PS się temat rozkręcił, jeszcze parę takich akcji i przeskoczymy Lakers :P 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i dlatego byłem wybrany do pierwszej piątki e-nba? Rappar i LBS to nie 90%.

 

Za dużo w życiu Delta masz odpałów prawicowych i to ci przesłania wiele aspektów

Pierwsza piątka e-nba. Ok. Gdyby taką nagrodą pyszczył się 14-letni Kuba to ok, ale ely3 coś tam o prawicowości mojej..... No proszę Cię. Lepsze to niż twoje wrzuty o wysokim poparciu latynosów i muslimów dla Trumpa nie poparte żadnymi statsami.

Ok, nie zaśmiecam już więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.