Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Prime Rubio to był poprzedni sezon po meczu w Detroit.

Neto w tym roku mega "nieudacznik" biorąc pod uwagę, że i Rubio i zwłaszcza Exum połamali się trochę, to ten w ramach solidarności też sobie w tym sezonie poodpoczywał.

Na zachodzie tradycyjny ścisk. Jeszcze skończy się tym, że wszystkie osiem drużyn będzie mieć mimimum 50W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie tradycyjny ścisk. Jeszcze skończy się tym, że wszystkie osiem drużyn będzie mieć mimimum 50W.

 

Hmm. Ciekawa teoria. Z jednej strony przepaść pomiędzy 8'mym a 9'tym seedem jest tak ogromna, że jest to jak najbardziej możliwe ale nie sądzę by miało miejsce. Nie orientuje się nawet czy istnieje taka szansa matematycznie (możliwa zbyt duża ilość meczy bezpośrednich tych ośmiu drużyn) ale nawet jeśli to gdyby po 82 meczach każdej z drużyn chociaż 5-6 zachodnich miałoby bilans 50W+ to byłoby to naprawdę coś!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime Rubio to był poprzedni sezon po meczu w Detroit.

Neto w tym roku mega "nieudacznik" biorąc pod uwagę, że i Rubio i zwłaszcza Exum połamali się trochę, to ten w ramach solidarności też sobie w tym sezonie poodpoczywał.

Na zachodzie tradycyjny ścisk. Jeszcze skończy się tym, że wszystkie osiem drużyn będzie mieć mimimum 50W.

Neto to poza debiutem jest praktycznie tyle samo na zwolnieniu co na parkiecie więc u niego to standard. Też byłem wkurzony tym, że jak Ex i Ricki wypadli to ten zamiast z szansy życia skorzystać to "solidarnie" się zepsuł  z nimi. Na tej zasadzie ciężko z nim przyszłosć wiązać jako coś więcej niż dobry backup, przy czym za taki grosz jak dostaje i tak jest wporzo opcją

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe, hłe, hłe - tylko na to czekałem. Wiedziałem, że jakąś "mizerię" wtopią, do wyboru byli Knicks albo Hawks. Padło na Atlantę i mamy z nią 0-2 :)

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w zeszłym roku tez z nimi nie wygraliśmy :) no nie leżą nam Hawks, to kryptonimy na Jazz :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kryptonity:)

 

Autokorekta //

 

Btw - wielka szkoda ze Mitchell nie trafił tego ostatniego rzutu, brakło centymetrów , a pewnie otwierałby dzisiejsze top10.

 

Mitchell po ASG wzniósł się na poziom allstara wiec jestem dobrej myśli jeśli chodzi o PO , ostatnio coraz solidniejszy jest tez Ingles, dzisiaj Favors kilka razy nie wykończył pickow z Joe ale te akcje będą siać spustoszenie w PO.

 

Wciąż brakuje nam jeszcze jednego guarda z inklinacjami defensywnymi, szkoda ze Exum wypadł, mam nadzieje ze latem uderzymy w kierunku jakiegoś Beverleya :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Elwariato chwalą Mitchella. Liczę na szybką i zgrabną ripostę, do czego żeś pan nas przyzwyczaił. coś w stylu, że gdyby nie zesrał się i nie podpalił w czwartej kwarcie w ogóle nie byłoby tej zaciętej końcówki.

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Elwariato chwalą Mitchella. Liczę na szybką i zgrabną ripostę, do czego żeś pan nas przyzwyczaił. coś w stylu, że gdyby nie zesrał się i nie podpalił w czwartej kwarcie w ogóle nie byłoby tej zaciętej końcówki.

no to skoro żeś sam zapodał to na ch. ci mój komentarz :smile: i tak byłem zszokowany, że prawie trafił :tongue: do niego się przy. nie będę już jak do kogoś to do KK, choć nawiązując śmieszne jest to, że ktoś może uważać że jestem hejterem tego czy innego grajka w Jazz uni, ja na bieżąco się przypier... i tyle a to że niektórzy Michelowi już przypieli łatkę ss może jedynie odrobinie potęgować moje reakcje, przy czym ponoć od goat, czy jak to tam, powinno się więcej wymagać a nie tylko hypować.

 

PS takiego depnięcia jak ma Trae to serio od czasu AI nie widziałem, jednym krokiem by połamał kostki i Rickiego i Spida :smile: ogólnie fajna ekipa w Atlancie się zrobiła 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz jest bodajże 0-7 kiedy mecz jest na styk. 3 mecz po ASG ktory przegrali 3 pkt i za każdym wyraźnie prowadzili w połowie kwarty. Ba prowadzili na minutę dwie do końca i nie potrafili dociągnąć.. Tegoroczne Jazz jest słabsze niż te sprzed roku czy dwóch lat bo brakuje im instynktu zabójcy i nie potrafią dowieź przewagi do końca

 

Ta porażka może mieć spore konsekwencje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94312d2b-9f70-4ace-b44b-cd1415e23ae1.png

 

Jazz to chyba najdziwniejszy zespół w tym sezonie choć po ASG jak widać z powyższej grafiki wszystko jest dziwne

 

Ma obecnie 5 net rtg

4 SRS

a jednocześnie 0-7 w meczach na styku. W pierwszej połowie wygrywali z mocnymi ekipami od 1 stycznia mają mało zwycięstw z mocnymi ekipami

 

Kompletnie nie wiem czego się spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się nie nazywa po prostu brak closera ;-) ?

Tzn faktycznie dziwne, w miarę doświadczony team, mało zmian od zeszłego sezonu.

Powinni teoretycznie dobrze wyglądać w zaciekłych końcówkach.

Rok temu wyglądało to lepiej a teraz nawet Donovan ma koszmarne staty w 4 kwartach.. Coś szwankuje bo jak mona zrobić 20-2 z NOP w 4 kwarcie czy teraz 16-4 z Atlantą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neto jest świetny do prowadzenia ławki ale średnio sie nadaje do bycia starterem . Nie ten poziom

 

Choć za ostatnie 3 lata Jazz z nim jest +15 net rtg

 

No i dziś Jazz zrobiło 30 zwycięstwo +10 . Tylko Bucks ma więcej

 

I zaraz przeskoczą pewnie Raptors jeśli chodzi o net rtg, mov i SRS.. Ja naprawdę nie wiem jak to jest możliwe skoro to chyba najsłabiej grające Jazz od 3 lat jęśli chodzi o grę w 4 kwartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.