Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Allen jak na 23-24 latka to ma strasznie słaby rookie season, bliżej tutaj do zmarnowanego picku na ten moment niż jakiś planów na przyszłośc co do niego

 

eee tam mecz miał super :P oj ludzie jak wy na serio do wszystkiego podchodzicie, przy czym ja tam w allena wierze, jeszcze będą z niego ludzie

Ciekawi mnie w jakiej połowie ligi... Może w kilku, ale to tylko że słabości centrów na ich pozycji aniżeli umiejętności Udoha. Przyzwoity roles i nic poza tym z niego.

ekpe jest super rols i def anchor czy jak to tam się mówi, ogólnie koleś drewniany ofensywnie ograniczony, ale robi swoje i ma serio wysokie bb iq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki, 50 zwycięstw, jeszcze niespełna 2 sezony temu odszedł hayward i sporo osób wyrokowało że ekipa przez lata do play off nie awansuje a tu proszę ... trochę tego wspomnianego wyżej żal bo z nim, zdrowym, to o 60 by się byli ale oczywiście to tylko gdybanie, jest jak jest, jest całkiem nieźle :)

 

Wczoraj myślałem sobie, że spida git ale nie podskoczy do półki Wadea, ten mecz z Nuggs trochę przeczy temu, zobaczymy czy z Clips się teraz nie podpali

 

PS

 

W nawiązaniu do akcji z RW i historia pobicia Thabo...
https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/kyle-korver-utah-jazz-nba

ja bym tam olał RW i nie nawiązywał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne ale jednak się stało. Rockets - Jazz w pierwszej rundzie. W drugiej rundzie zwycięzca spotyka się z GSW.

 

Jazz musi się wznieść na swoje wyżyny by pokonać Rockets. Co prawda my akurat Rockets tez absolutnie nie pasujemy (najgorzej z dostępnych) ale jednak to hou maja najlepszego zawodnika tej serii a nam się bardzo ciężko gra z przeciwnikiem który switc***e. Gobert i jego handles dają o sobie znać

 

Mitchell musi zrobić kolejny step up, a Gobert nie może być nonfactorem. Do tego corner threes. Jeśli Jazz będą je trafiać (znowu - każdy w sumie musi zagrać swoj career best) to możemy mieć niespodziankę.

 

A i tak wszystko powyżej może być na nic jeśli harden zagra swoj najlepszy basket. Dodaj 15-20 wolnych i nie będzie co zbierać.

 

Najciekawsza i najmocniejsza para pierwszej rundy od nie pamietam kiedy (ale akurat pamięć mam słaba)

 

Ktoś policzy na szybko od początku stycznia/ lutego jakie bilanse maja hou i jazz i czy ktoś kiedyś tak dobry wcześniej był sparowany w 1 rundzie?

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na CP3*

Lee to luzik i bez Exuma się przejedziemy po Houston, CP3 standardowo sie posra na Jazz i więcej będzie gestykulował niż grał :)

na CP3*

Lee to luzik i bez Exuma się przejedziemy po Houston, CP3 standardowo sie posra na Jazz i więcej będzie gestykulował niż grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie ze Houston w 1 rundzie, mistrzostwo po drabince HOU-GSW-Cokolwiek będzie lepiej smakować :smile:

 

Jaram się opór na te PO, oby tylko w pełnych składach i bez kontuzji - szkoda opór ze zabraknie Exuma, ale czuje we krwi 4:2 dla Jazz

 

Jazz mistrzami right? Bo mam ten zakład :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak łatwo nie będzie Jazz, tez ich nie przeceniaj

Właśnie tonujmy nastroje :P

 

Zapewne większość tak jak ja wstała na ten mecz :P ba ja nawet tą niesamowitą dogrywkę z rodziną oglądałem takie były emocje  :topsy_turvy: ogólnie spida jeszcze bardzo dużo musi się nauczyć, ten łańcuch to jeszcze nie jest to na co stać prawdziwego najdżera w nba, ja wiem że zaraz wpadnie @ely i powie, że to najbardziej zajebisty łańcuch w całej lidze i że z lombardu lepszego nie wyjmiesz ale jak dla mnie to za mało :P tak samo za mało jak jedna krowa na kurtkę dla Goba :)

 

Ok mecz o pietruchę, ale jak mówiłem okazja czyni wymiatacza, daj Alenowi 30 rzutów też będzie robił 40 ptk na 30% :P Greyson to taki bundy na miarę nba, ten niewinny wygląd i zarazem socjopatyczne spojrzenie, jak uda mu się usadzić kiedyś jakieś 3 w crunch to będzie miał ksywę "cichy zabójca"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.