Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Zgon na własnym ślubie.

Śmierć psa z dzieciństwa.

Piwo bezalkoholowe.

Mocno wysmazony stek.

kilometrowy korek gdy się spieszy do pracy.

stan dróg na rogatkach Łodzi.

Złamanie srodstopia w trzech miejscach.

plakat Bryanta nad łóżkiem.

HIV.

Kop w jaja.

Zimna jajecznica.

Red Label ,

(...)

 

Tyle jest c***owych rzeczy na tym świecie, ale potem oglądasz ofensywę Jazz i jakoś reszta wydaje ci się spoko.

 

Nie wiem co to się odjaniepawlilo przez te pół roku, ale Jazz są fatalni. Czuje się jakbym wrócił do czasów Corbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgon na własnym ślubie.

Śmierć psa z dzieciństwa.

Piwo bezalkoholowe.

Mocno wysmazony stek.

kilometrowy korek gdy się spieszy do pracy.

stan dróg na rogatkach Łodzi.

Złamanie srodstopia w trzech miejscach.

plakat Bryanta nad łóżkiem.

HIV.

Kop w jaja.

Zimna jajecznica.

Red Label ,

(...)

 

Tyle jest c***owych rzeczy na tym świecie, ale potem oglądasz ofensywę Jazz i jakoś reszta wydaje ci się spoko.

 

Nie wiem co to się odjaniepawlilo przez te pół roku, ale Jazz są fatalni. Czuje się jakbym wrócił do czasów Corbina.

nie wyglada to fajnie, to prawda. Ale tez bym nie wpadał w panikę. Jazz rozegrali do tej pory aż 11 spotkań na wyjeździe ( z drugiej strony tylu key players odpadało przeciwko nim - mógłby ktoś powiedzieć) - chyba najwiecej w lidze. Mecz z pacers był 3cim w 4 noce. I to każdy z tych meczów z po team na wschodzie. Zdarzają się takie noce.

 

Niemniej, brak consistency jest strasznie irytujący. Dobre mecze przeplatane fatalnymi.

 

Daje im jeszcze kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze wszyscy nosiciele HIV razem z Magiciem by zamienili chorobę na oglądanie jazz.

 

W sumie to obraziłeś tez tych co tu na forum płaca za LP.

są zapewne na świecie ludzie którzy wykupili tylko jazz.

 

;)

Piwo bezalkoholowe to nie problem

 

Do wódki jakoś ujdzie.

 

Może z jazz jest podobnie?

Wpis zabawny i tragiczny zarazem. Jak nasz Srjm.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z deszczu pod rynne, jeszcze z 5 takich meczów i czuję że będę mieć wylew..

masz żonę i dzieciaki to za 5 lat i tak wylew pewny więc możesz oglądać śmiało :P 

słowem ciekawe czy należy zlać do stycznia i być pewnym że Jazz jak i Rubio wtedy naprawdę wystartują, czy ten sezon będzie taki jaki miał być zeszły, to jest solidny upadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś jakieś statystyki dobre rimprotection?

Bo co oglądam Goberta (przyznaję mała próbka, jakieś 20 kwart z meczów Jazz mi się w sezonie uzbierało) to pod koszem bardzo daleko mu w defensywie do zeszłorocznego poziomu i średnio lubiane dfg z statsnba <6ft przeze mnie też tak pokazuje. 

 

na nbawowy sprawdzałeś?

 

Gobert gra okej, choć gorzej niż w zeszłym roku, Favors nie radzi sobie jako center z kolei Jasiu, nie żeby to był przytyk do beGM :P Tak jest :P Imo warto poczekać do przyszłego tygodnia, Piotrek Sitarz pisał że będzie oglądał sporo Jazz w tym tygodniu więc można się spodziewać jakiejś lepszej analizy niż nasze eyetest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta porazka z Sacto u siebie to jakis dramat jest. Cos sie złego stalo z ta druzyna i chyba oni sami nie wiedzą co.

 

nie oszukujmy sie,utah poprzedni sezon zagrali 'ponad stan'. mitchell byl 'szczypiorkiem' [jako rookas mogl sobie pohasac],a weterani chcieli udowodnic swoja wartosc bez haywarda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś jakieś statystyki dobre rimprotection?

Bo co oglądam Goberta (przyznaję mała próbka, jakieś 20 kwart z meczów Jazz mi się w sezonie uzbierało) to pod koszem bardzo daleko mu w defensywie do zeszłorocznego poziomu i średnio lubiane dfg z statsnba <6ft przeze mnie też tak pokazuje.

At RIM z go beretem to 68% a bez niego to 57,5% i choć to też zmyłka bo lepsi centrzy i guardzi grają jak Rudy jest na parkiecie ale trochę pokazuje , że Jazz nie broni dobrze

 

Ogólnie oni są bardzo powoli na zasłonach i switchach. Do tego te nietrafione FT po 15-16 na mecz. Snader chyba przesądza z treningami bo Jazz zwyczajnie wygląda na zmęczonych i potrafią w obronie grać najgorzej od 5 lat. Nie wiem jak można wygrać jako jedyni z Memphis u nich i potem anemicNie grać z Dallas.

 

Na razie nie wygląda to jak Jazz Goberta i duźo w tym jego winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie czytam cały czas w tym temacie jak to Exum świetnie wjeżdza,broni i ogółem super grajek

 

a on w tym sezonie robi 7ppg na 49.6%TS a za 3 nadal nie potafi rzucać, w RPM jest w bottom 50 ligi a w PIPM tylko 2 graczy jest od niego gorszych

 

a oni mu 33/3 jeszcze dali i ktoś próbówał tutaj bronić że to nic złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.