Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już bez żartów to kto by mógł teraz chcieć Favorsa (czyli C) w lidze z pakietem zwrotnym, który zainteresowałby Jazz?

No i defensywa to jedno (jak się ustawia 2xC to się ma), ale też obwodowi Jazz zanotowali gigantyczny regres w ataku na obwodzie. Od Mitchella i Inglesa, przez Exuma nie wyglądającego na wartego tej umowy jak dotąd, aż po fatalnego Rubio.

Czy to czasem nie ty caly czas cos przebąkujesz nt. Favorsa w lal? ;) Jakis 3-way deal i po sprawie :)

 

Co do drugiej czesci to glownym problemem jest jednak obrona pomalowanego. Jazz az o prawie 4pp gorzej bronia rzutow 0-3 ft niz rok temu (4 najgorszy wynik w lidze), przy praktycznie takiej samej liczbie rzutow. Gobert procenty tez ma znacznie slabsze niz rok temu, a on jest przeciez naszym anchorem. Obrona na obwodzie jakos nie zauwazylem zeby dramatycznie sie zmienila (trojki nawet lepiej ciut bronia niz rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasem nie ty caly czas cos przebąkujesz nt. Favorsa w lal? ;) Jakis 3-way deal i po sprawie :smile:

To mówiłem ja. 

 

Ale sprawa stała się nieaktualna w momencie podpisania takiej a nie innej umowy przez Fava. Teraz nie ma po co po niego startować, to się nie kalkuluje pod kątem przyszłego offseason, nawet jeśli w drugim kierunku miałby iść tylko KCP i B-easy. Ja go skreśliłem z rynku na dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnie bankowo, po prostu to młody zespół, pewnie myśleli, że po tak udanym sezonie + PO teraz każdy się będzie przed nimi kładł, a to jednak tak nie działa

 

natomiast tłumaczenie słabej obrony zmianą przepisów w momencie gdy Nuggets bez żadnej defensywnej przeszłości potrafili i dalej potrafią bdb bronić jest poniżej wszelkiech standardów

 

Jazz na chwilę obecną są w słabej formie, to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra Mitchell przegrałes ten gimbobeef o ROTY weź się teraz w garść bo wyglądasz jak pipa na boisku i nie da się na Ciebie patrzeć w tym sezonie. To samo Ty Rubio bo w tym momencie nie jesteś nawet w top25 tej ligi wśród PG.

 

Ale najbardziej to weź się ogarnij Ty, Panie Snyder, bo tego cyrku nie da się oglądać w tym sezonie i choć jest dopiero połowa listopada ja mam serdecznie dość.

 

Następny raz obejrzę Jazz jak pieprzonym Mitchell zaliczy serię 3 meczów z rzedu na 50 procent z FG a ten wielki wojownik z kitka co nie potrafi layupu wykończyć 3 razy z rzędu zaliczy więcej asyst niż strat. Czyli prawdopodobnie Jazz w tym tysiącleciu nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ten sezon jest mocno inny od poprzedniego. 

Nie wiem czy ludzie jeszcze do formy nie doszli.

Czy pół ligi ma slump.

Czy o co kaman...

 

Anyway Jazzy mocno upierdliwe były dla Philly dzisiaj, Mitchell gra to co rok temu - z tą różnicą, ze przestał trafiać. :P 

Simmons miał duże problemy żeby zapunktować w post na Crowderze (przydałby się nam taki gość!) na Inglesa zawsze miło się patrzy. Dziwny był to jednak mecz musze powiedzieć - sporo wolnych nie wpadało, w ogole trójki nie wpadały.

... no także tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kwarcie Phila rzuciła we wszystkich posiadania CH. To była beznadzieja. Potem nie było lepiej. 16 pudel z linii. Za trzy pudłował każdy. Jakim cudem Jazz było blisko to trudno powiedzieć. Duża zasługa Exuma który dobrze współpracował z Gobert na początku 4 kwarty. Joel miał duże z nim problemy. A potem wszedł Rubio i się zjebało. Zero zagrywek. Proste straty dwa razy mu piłkę wyniki od tyłu jeszcze we własnym łuku . Ale dobiły głupie faule. Najpierw na Joelu bez sensu bo ten miał zła pozycję i Gobert mu dobrze ustał. Potem jeszcze głupszy na Redicku. Ręce opadają

 

Snyderowi brakuje odwagi w tym sezonie. Powinien kończyć Exum a może nawet Thabo bo widać że powoli dochodzi do siebie. W aTaku wciąż brak dynamiki ale w obronie dobrze

 

 

Jazz w tym roku są cieniem samego siebie w obronie a w ataku brak im floW i jAj . Dziś znowu Ingles nie trafił czystej trójki na wprost kosza. Rudy zrobił głupi ofens a Mitchell pałował rzut maJAc złe pozycję. Choć w 4kwarcie w końcu przypominAł siebie. Za to 3kwARty tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zagrało bardzo dobrze w obronie. W końcu.

 

W ataku wykorzystywali to jak beznadziejne broni Irving. To że Hayward nie daje rady ustać na zasłonie

 

Exum drugi mecz z rzędu zagrał świetnie. Jest szybki. Jego Wjazdy są trudne do zatrzymania. Podoba mi się to jak wyłapuje fAule. Jak dobrze współgra z Gobertem i Favorsem. Derrick zresztą też drugi mecz gra nA dobrej dynamice zarówno w obronie jak i ataku. Oby więcej takiego Favorsa

Blok Mitchella na Haywardzie będzie w Top 10 sezonu pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.