Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie i tak by się nie przyjęła, ale tak, wiem

 

fajna dyskusja się stworzyła bo jeszcze niedawno te tiery wyglądały zupełnie inaczej, a teraz? czy możemy powiedzieć, że ktoś jest w 1st tierze przed innymi?

 

Jeszcze niedawno za posty, że Nuggets to team na HCA, to LBS bił po łapach i wyśmiewał.

 

NBA to ciągłe zmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajna dyskusja się stworzyła bo jeszcze niedawno te tiery wyglądały zupełnie inaczej, a teraz? czy możemy powiedzieć, że ktoś jest w 1st tierze przed innymi?

Na pewno LeBron to osobny tier ,poziom nieosiągalny dla każdego z graczy wymienionych w tej dyskusji,Wszedł do ligi w młodym wieku z natychmiastowym impactem, ogromny talent plus ciężka praca ,umie dbać o swój organizm, chociaż ma jeszcze kilka lat gry przed sobą to już widać ,że PapaBron jest a cut above the rest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musiałby praktycznie w pojedynkę jebnąć Thunder w PO

Mocno przesadzone patrząc na wsparcie Inglesa (do kapitalnej trójki dokładał też kwestie George w obronie), Rubio czy Goberta :tongue:

 

^no ale to oceniamy chyba obecny sezon, a nie ostatnich 10? :P 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno przesadzone patrząc na wsparcie Inglesa (do kapitalnej trójki dokładał też kwestie George w obronie), Rubio czy Goberta :tongue:

 

^no ale to oceniamy chyba obecny sezon, a nie ostatnich 10? :P

wsparcie musi być, ale to co zrobił wtedy Mitchell mozna porównać tylko z Lillardem vs Rox czy młodym Lebronem

Niby NYK oddali swoją największą gwiazdę

Niby oddali dłuższe umowy za spadające kontrakty.

 

Ale dojście DSJ, Matthewsa i DAJa to chwilowo co by nie mówić (chwilowo, bo coś czuję że sezonu w NYK Wesley i Jordan nie dograją) mocno ich wzmocniło^

stawiam, że DeAndrzej zaraz leci gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno za posty, że Nuggets to team na HCA, to LBS bił po łapach i wyśmiewał.

 

NBA to ciągłe zmiany ;)

 

Teoretycznie i co jest możliwe na takim zachodzie, Nuggets wciąż mają szansę na swój ulubiony 9 seed ;).

 

 

 

najpierw musiałby praktycznie w pojedynkę jebnąć Thunder w PO

 

Po cichu liczę, że OKC w I rundzie dostanie Spurs a nie Utah choć sam Ingles to nie jest Ingles z zeszłego roku. Jak zostaną z Rubio to to też niczego dobrego nie wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Doncić skończy 20 lat za chwilę, a już lepiej zbiera, lepiej podaje i jak na moje oko jest po prostu lepszym graczem. Mitchell zaraz skończy 23. Zagrał epicką serię z Thunder (trzeba mu to oddać), ale overall Doncić jest już wyżej. Może inaczej, masz do wyboru Lukę i Donovana. Na kim budujesz swój team? U mnie odpowiedź jest oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Doncić skończy 20 lat za chwilę, a już lepiej zbiera, lepiej podaje i jak na moje oko jest po prostu lepszym graczem. Mitchell zaraz skończy 23. Zagrał epicką serię z Thunder (trzeba mu to oddać), ale overall Doncić jest już wyżej. Może inaczej, masz do wyboru Lukę i Donovana. Na kim budujesz swój team? U mnie odpowiedź jest oczywista.

Na razie to jak na taka gwiazde to troche razi ujemny on/off w przeciez wcale nie dobrym zespole.

 

Ogolnie to jednak ostatnio mamy wielu graczy ktorzy zaczynaja z wysokiego c a potem piwoli sie rozwijaja. Simmons, mitchell, towns, tatum. A czasem nawet cofaja jak michael carter-williams.

 

Porzingis to tez niewiadoma, trade knicks ocenimy dopiero za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Może inaczej, masz do wyboru Lukę i Donovana. Na kim budujesz swój team? U mnie odpowiedź jest oczywista.

Może jeszcze inaczej.,Masz do wymiany najlepszego gracza w swojej drużynie, wartego więcej niż reszta zawodników do kupy wzięta,.29 GM z ligi dało by za niego pakiety od jakich ciarki po plecach przechodzą,.Masz na podjecie decyzji tydzień.,Pierwszego dnia pojawia się gówniana oferta- trzech średnich graczy w tym dwóch u schyłku kariery plus dwa dalekie picki w draftach następnego dwudziestolecia. Możesz wziąć to co dają i zamknąć deal dzisiaj i mieć spokój ,albo poczekać tydzień na inne oferty i wtedy podjąć decyzje tylko w takim wypadku przez tydzień masz zapierdol bo telefony będą dzwonić non stop., Jak budujesz swój team?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze inaczej.,Masz do wymiany najlepszego gracza w swojej drużynie, wartego więcej niż reszta zawodników do kupy wzięta,.29 GM z ligi dało by za niego pakiety od jakich ciarki po plecach przechodzą,.Masz na podjecie decyzji tydzień.,Pierwszego dnia pojawia się gówniana oferta- trzech średnich graczy w tym dwóch u schyłku kariery plus dwa dalekie picki w draftach następnego dwudziestolecia. Możesz wziąć to co dają i zamknąć deal dzisiaj i mieć spokój ,albo poczekać tydzień na inne oferty i wtedy podjąć decyzje tylko w takim wypadku przez tydzień masz zapierdol bo telefony będą dzwonić non stop., Jak budujesz swój team?

Jeśli mój najlepszy gracz chce odejść, to znaczy że raczej równam z ziemią, a nie buduje. Ale skoro dostaje trade request.. to mam zapierdol, bo odbieram telefony i czekam na najlepszą ofertę. Później dzwonie do Cubana i sprawdzam teren. Cuban mnie zbywa, nikt nie daje więcej niż ten co ma syna w spódnicy... więc skazany na Magica biorę co dają. Po dwóch sezonach tankowania z Ballami tej ligi, zmęczony teamem na 20 winów, w hali która jest w połowie pełna, wysłuc***ąc wyzwisk najebanych fanów... popełniam harakiri, czyli podaje się do dymisji. Mija jakiś czas, klub przeniesiono do Seattle, halę wyburzono, nazwę zaorano. I tak powróciła legenda - Seattle SuperSonics. I coby nie mówić o moich ruchach, to w Seattle jestem bohaterem. Loża VIP, drogi szampan i zastrzeżony numer z moim nazwiskiem pod kopułą. Bang! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie to jak na taka gwiazde to troche razi ujemny on/off w przeciez wcale nie dobrym zespole.

Idealny przykład że suchy on/off może być mylny.

 

Luka grał większośc minut w piątkach z DSJ,Barnesem,Jordanem. Do tego ławka Mavs do powrotu Dirka była w sumie najlepsza w lidze

 

Luka wygląda dobrze we wszystkich adv statach, szczególnie w ofensywie, więc to oczywiste że jego  on/off jest kwestią grania ze słabymi kolegami [zresztą to jest -1.5 a nie -11.5]

 

Chociaż teraz biorac pod uwage że DSJ/DJ out a Barea połamany to powinien zaspokoić twoje oczekiwania ;]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny przykład że suchy on/off może być mylny.

 

Luka grał większośc minut w piątkach z DSJ,Barnesem,Jordanem. Do tego ławka Mavs do powrotu Dirka była w sumie najlepsza w lidze

 

Luka wygląda dobrze we wszystkich adv statach, szczególnie w ofensywie, więc to oczywiste że jego  on/off jest kwestią grania ze słabymi kolegami [zresztą to jest -1.5 a nie -11.5]

 

Chociaż teraz biorac pod uwage że DSJ/DJ out a Barea połamany to powinien zaspokoić twoje oczekiwania ;]

 

Czy Doncic daje twoim zdaniem impact All-stara już w tym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Doncic daje twoim zdaniem impact All-stara już w tym momencie?

tak, nie każdy All-Star jest na poziomie Lebrona, Duranta czy Hardena. 

 

Doncic to taki słabszy All-Star typu Simmons, Vucevic, Lowry. Plus Doncic jest potworem w clutch, daje mu to dodatkowy plusik do impactu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.