Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzasz wciąż to samo. Jeśli masz w zespole dobrych graczy do HCO i robisz tam dopiero za piątego scorera to brak rzutu nie jest tak istotny, biorac pod uwagę że takiej kombinacji na 1 bardzo trudno poszukać (6'10 jednak bardzo się przydaje)

A sam Simmons w tych meczach z top ekipami w tym sezonie tak słaby nie jest. Czytając twoje posty mam wrażenie że 76ers robią z Simmonsem 90 ORTG z każdym lepszym rywalem niż Knicks

 

Dosyć zabawne że Phily z Butlerem czy teraz z Harrisem robią naprawdę elitrna ofensywę a ludzie szukają problemów Phily w ataku a nie w tym że obrona gra 3 poziomy poniżej potencjału

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czytając posty na e-nba.pl można by odnieść wrażenie, że gdyby nie Simmons, TJ i przede wszystkim Brett Brown, Sixers byliby drużyną na miarę Celtics z lat 60-tych, lub przynajmniej Sixers z połowy lat 80-tych. Wszystko co trzeba zrobić to:

  • wymienić Simmonsa na dowolnego PG
  • zwolnić TJ
  • wymienić Browna na dowolnego trenera (no kur** - gorzej przecież nie będzie...).

I nikt nie wie czemu Brand nie dostrzega tych oczywistości? Nie czyta forum, czy jak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Simmons ma trafiać osobiste skoro to jest dalej niż 2 metry od kosza? Koleś przy agresywnym kryciu znika a Embiid musi rzucić swoje i jego punkty co nie zawsze się udaje. Nie lubię Sixers i Embiida, ale jest zajebisty.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • wymienić Simmonsa na dowolnego PG
  • zwolnić TJ
  • wymienić Browna na dowolnego trenera (no kur** - gorzej przecież nie będzie...).

 

1) to może być dobry pomysł, pytanie jakie jest jego trade value, i co można otrzymać za niego

2) tak

3) po 1sr round exit to się mam nadzieje stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno przesadzone.

 

Jako rookie wyeliminował Rockets tym swoim słynnym rzutem. Potem było ogranie LAC, choć na pewno przy udziale kontuzji w Clippers, ale jednak. Odpadnięcia z GSW jakimś powodem do wstydu nie są.

 

Zawiódł w sumie tak naprawdę przede wszystkim w zeszłorocznej serii z Pelicans, gdzie Pels się przeszli po Blazers, ale sprowadzanie całej serii tylko do Lillarda to i tak przesada, zwłaszcza jeśli chcesz mu nadać za to jakaś łatkę przegrywa w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rookie wyeliminował Rockets tym swoim słynnym rzutem. Potem było ogranie LAC, choć na pewno przy udziale kontuzji w Clippers, ale jednak. Odpadnięcia z GSW jakimś powodem do wstydu nie są.

Jedyne mecze z Clippers jakie wygrał, to te, gdzie najlepszym ich zawodnikiem był Deandre Jordan. 

Jeśli potrzebujesz wspomnienia tego robiąc komuś laurkę, znaczy, że jego kariera w PO była żałośnie słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Lillarda nie jest, że kogoś tam nie pokonał, tylko, że w statsach gruby zjazd notuje.

 

RS w sezonach z PO (per36):

24.0 PPG, 43.2%FG, 36.8%3PT, 4.3 TRB, 6.2 APG, 2.7 TOV. 57.4%TS, 22.1 PER, WS/48 .181, 4.5 BPM

PO:

21.2 PPG, 40.0%FG, 34.1%3PT, 4.0 TRB, 5.0 APG, 2.6 TOV, 53.3%TS, 17.6 PER, WS/48 .082, 2.2 BPM

 

Wiadomo, nie ma to żadnego przełożenia na Sixersów, bo to byłby zajebisty fit i generalnie Lillard > Simmons, no i ma pecha, uroki gry na Zachodzie, ale pewnie mało który gracz w statsach notuje taki regres w PO z szerokiego top15 ligi.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Lillarda nie jest, że kogoś tam nie pokonał, tylko, że w statsach gruby zjazd notuje.

 

RS w sezonach z PO (per36):

24.0 PPG, 43.2%FG, 36.8%3PT, 4.3 TRB, 6.2 APG, 2.7 TOV. 57.4%TS, 22.1 PER, WS/48 .181, 4.5 BPM

PO:

21.2 PPG, 40.0%FG, 34.1%3PT, 4.0 TRB, 5.0 APG, 2.6 TOV, 53.3%TS, 17.6 PER, WS/48 .082, 2.2 BPM

 

Wiadomo, nie ma to żadnego przełożenia na Sixersów, bo to byłby zajebisty fit i generalnie Lillard > Simmons, no i ma pecha, uroki gry na Zachodzie, ale pewnie mało który gracz w statsach notuje taki regres w PO z szerokiego top15 ligi.

 

 

nie wiem jaka jest definicja 'grubego zjazdu' ale nie wydaje mi się żeby różnica w statach jak ta zaprezentowana powyżej się łapała. Jak dla mnie to raczej coś  w stylu 'spodziewany po zjazd'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka jest definicja 'grubego zjazdu' ale nie wydaje mi się żeby różnica w statach jak ta zaprezentowana powyżej się łapała. Jak dla mnie to raczej coś  w stylu 'spodziewany po zjazd'. 

Spadek w PER o 4,5 pkt  i o 0,1WS /48 to ogromny zjazd. TO OGROMNY ZJAZD.

Nie wspominając już o tym, że nie miał znowu tak dobrych defensywnie przeciwników w PO.

Poza DDR ciężko powiedzieć, kto poza nim tak regularnie daje dupy w PO jak on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oceniać tercety to ten Lillard-CJ-Nurek do wybitnych nie należy na tle innych, głównie za sprawa CJ, a jednak w PO ławka nie jest aż tak ważna.

 

E: co do przeciwników i tego co wyzej to chyba żartujesz. Pelikany rok temu świetnie broniły, a Jrue-Davis to w ogóle elitarny duet obrońców. Jak odpadał z GSW to tez z przeciętnie broniącymi zespołami?

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo ktory gracz robi tez regularnie taki overachieving w RS.).

Jego zespoły średnio robią 46 win przez ostatnie lata. Ciężko mi to nazwać ogromnym overachievingiem. 

 

Nie jego wina ze mimo kiepskiego (jak na standardy zachodu) supportu wciaga ich co roku do PO (i to dobrze rozstawionych).

W zeszłym sezonie miał 49 win, by mieć HCA - z tyloma winami się nie wchodziło do PO na zachodzie czasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.