Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej patrzę na ten trade, za koniec konieczności czytania i słuchania pieprzenia o Fultzu i wierze w niego dałbym co najmniej first roundera. ;] 

 

Naah, kiepski deal, pozostaje mieć nadzieję że będzie coś z Zhaire'a, Boldena i Miltona, żeby jakoś obudować za rok starting lineup. 


Powtórzę to co napisałem w wątku o trade deadline: McConnell to jedyny zawodnik Sixers, który ostał się ze składu z sezonu 2015/2016. Drugi gracz z najdłuższym stażem to Embiid. Jest niezatapialny. Zostanie na zawsze. #12 for life.

Embiid trafił wcześniej przecież, tylko nie grał. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Tatuma i pick Kings Jonathan Simmons i słaby pick OKC?

 

Podobne głosy były przy trade'dzie Okafora - że kiepsko, że za mało, że można było urwać więcej... Tymczasem czas pokazał, że Okafor nawet jak rzuca dużo (jak teraz w NOP), to drużyna wciąż na tym więcej traci. Historia Fultza potoczy się najprawdopodobniej tak samo. Jeszcze się okaże, że ten Simmons przy Fultzu to steal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz bardzo nerwowy czas przed philly. Jak im coś nie wyjdzie teraz to ani młodzieży ani ławki ani gwiazd. Tzn może się to skończyć przynajmniej bez Butlera i dużym kontraktem Harrisa. 

No, fakt że dość szybko Brand przycisnął temat win-now-mode.

Embiid, Simmons, Harris są jeszcze przed primem (albo Harris wszedł w prime), Bolden, Zhaire również. Butler, JJ mają jeszcze pewnie ze 2 lata gry na b.dobrym poziomie. Za nami dopiero pierwszy wjeb w PO w tym roku wypadałoby zrobić minimum ECF i jesli zdrowie da powinno być OK. Dobrze bronimy trójki i pomalowane, mamy węższy skład - na Bucks mamy niezly  machup. 

 

Celtics i Raptors nam wybitnie nie leżą. 

Ciekawe jak będzie. 

 

Szlag mnie trafia, że nie ma ani Rossa, ani Princea. 

Oby chociaż Smitha wykurowali i ograli przed pO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Phila be bo z paru gosci nie zostały nawet guziki. To tylko swiadczy dobrze o zarzadzaniu tego klubu, ze sie nie pierdola tam w tancu i robia z kazdym szybka przemiałke na pasze dla swin jak ktos im nie pasuje, a nie katują goscia 3 sezon jak w pewnym klubie z LA, ludzac sie ze cos z niego bedzie.

 

Swietne ruchy Phily, nie jebią się z nikim, maja Butlera, Harrisa i idą w tym sezonie all in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Phila be bo z paru gosci nie zostały nawet guziki. To tylko swiadczy dobrze o zarzadzaniu tego klubu, ze sie nie pierdola tam w tancu i robia z kazdym szybka przemiałke na pasze dla swin jak ktos im nie pasuje, a nie katują goscia 3 sezon jak w pewnym klubie z LA, ludzac sie ze cos z niego bedzie.

 

Swietne ruchy Phily, nie jebią się z nikim, maja Butlera, Harrisa i idą w tym sezonie all in.

Na szczęście dla nich mają Embida a jego obecność zawsze kogoś przyciągnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten deal z Fultzem, Simmons to w tym sezonie szrot. Mogli chociaż Rossa wyjąć.

Szlag mnie trafia, że nie ma ani Rossa, ani Princea.

To wyglada jakby Sixers mieli wybor w negocjacjach z Magic - albo wiecej wyciagnac w pickach albo w rolesach.

Z Simmonsem mogli ich dostac wiecej, a przy Rossie pewnie by sie musieli zadowolic 1 za 1.

Albo jakims slabszym 2 drugorundowym [zwroccie uwage, ze ten Cavs bedzie prawie jak pierwszorundowy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te picki będą strasznie przydatne jak Sixers będą musieli obudować tanio swoje ''big4'', więc żadne ''walić picki". Bolden, Zhaire, ten 1st rounder, tanie extension dla McConnella, tegoroczny pick - wbrew pozorom bardzo ważne elementy, jak Sixers chcą płacić >120 mln na czterech graczy. 

 

Tylko żeby ten Simmons zaczął grać w koszykówkę tak jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics i Raptors nam wybitnie nie leżą. 

Ciekawe jak będzie. 

 

Ekhm... Ostatni mecz z Raptors rozegrała "trochę" inna drużyna niż jest obecnie. Shamet i Muscala - OUT. Harris, Boban, Scott, Ennis, Simmons II - IN. To co było największą bolączką (brak solidnych skrzydłowych i kompletny brak wartościowej ławki), zostało rozwiązane. Nie wiem, czy jakakolwiek inna drużyna przeszła w trakcie tego sezonu większą przebudowę niż Sixers?

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie beda polowac na zadnego rozgrywajacego. To ze nie pozyskali nikogo przy tylu ruchach jest jasnym sygnałem ze wierzą w McConnela na teraz i zapewne przyszłosc.

 

W sumie nawet nie dziwi, bo od dawna wiadomo że wyzej wymieniony jest w oczach Browna  Garym Paytonem 2nd unitu 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Ostatni mecz z Raptors rozegrała "trochę" inna drużyna niż jest obecnie. Shamet i Muscala - OUT. Harris, Boban, Scott, Ennis, Simmons II - IN. To co było największą bolączką (brak solidnych skrzydłowych i kompletny brak wartościowej ławki), zostało rozwiązane. Nie wiem, czy jakakolwiek inna drużyna przeszła w trakcie tego sezonu większą przebudowę niż Sixers?

Raptors...

Mają Kwahiego i Greena, którzy swoje w PO rozegrali.

Mają Lowryego w primie. 

Dodali fajnych młodych skrzydłowich - Siakama i Annunobyego.

Do tego zamienili kloca Jonasa na najgorszy machup w lidze dla Embiida - tj Marca Gasola

Jakby tego było mało mają dobrego coacha.

To zespół z dużymi umiejetnosciami, doświadczeniem, który zamienił paru loserów na big-time playaz. 

 

Sixers oweszem - mocno się wzmocnili, ale ten skład wcale o wiele głębszy nie jest - a to nasza największa bolączka. Jak nie było PG z trójką, ani obrońcy na PG/SG tak nie mamy.

 

I tak jak Harris poprawi i tak niezły atak, Boban może troszkę obronę drugiego unitu, tak nadal w 2gim unicie nie mamy kreatora, ani poważnych, ogranych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nawet fani 76ers spoza e-nba mają dość tego TJa. na r/sixers wpisy o tym ze TJ jest zbyt slaby/nalezaloby sie z nim rozstac teraz sa jako top upvoted [i to wcale nie przez moje autoboty   :grin:] gdzie 1.5 roku za takie coś by się zbierało bana

 

mam nadzieje ze tego Ellingtona uda się z buyout marketu sciagnac bo to byłby ogromny upgrade ławki.

 

A J.Simmonsa to mam nadzieję że po prostu zwolnią, nie dość że słaby to jeszcze kompletnie nie pasuje 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.