Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

I bez allstarów Embiid ma z Jokiciem 2-0, mimo składu , który wcześniej na tym samym wschodzie wygrywał 10 spotkań...

Jak Jokić podpatrzy trochę Joela w obronie to może będzie szansa, żeby to 0-3 jakoś poprawić. :onthego:

Pls.. od kiedy sa razem w lidze to maja 4-4. To ze w 5 meczach Embiid wydygal to raczej na minus dla niego (to ze teraz w koncu wyszedl grac ze sraczka to duzy krod naprzod!) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls.. od kiedy sa razem w lidze to maja 4-4. To ze w 5 meczach Embiid wydygal to raczej na minus dla niego (to ze teraz w koncu wyszedl grac ze sraczka to duzy krod naprzod!) :tongue:

Obyśmy nie musieli nigdy oglądać jak twardziel Jokić gra z ortezą na złamanej stopie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to stwierdzenie prawdziwe, line-up Shamet - JJ - Butler- Simmons - Muscala w wielu meczach potrafiłby być naprawdę dobry

Ale my piszemy o lineupach Bena z ławką, a nie S5. Więc dawanie jako przykład dobrego lineupu gdzie większość to starterzy, nie ma sensu. TJ ze starterami też dobrze wygląda co już pisałem ;) 

 

Ty myślisz, że znalazłeś analitycznego Złotego Graala i rzucasz na lewo i prawo on/off wyciągając bez kontekstu jednoznaczne wnioski, co daje dziwaczny, by nie powiedzieć komiczny, efekt.

Skończ te swoje słodkie pierdzenie i zostaw je dla forumowej rzeszy Twoich fanów - bo nie masz pojęcia co myślę.

Dla mnie te adv stats to tylko element rozmowy z ludźmi, szczególnie tymi którzy poza nimi niewiele widzą, bo meczów nie oglądają. A jak się nie zgadzasz z którąś moją wypowiedzią z użyciem on/off to dawaj przykłady i pisz merytorycznie, zamiast wrzucać ciągłe pomówienia jak z Giannisem. 

 

Myślę, że każdy zgodzi się z tezą, że Brown i zarząd odpowiadają za to, że McConnell gra stanowczo zbyt duże minuty w złych lineupach.

Gdybyś czytał co piszę to byś wiedział, że jestem zwolennikiem TJ jako zmiennika Bena, a nie grającego z nim na boisku...a tym samym zgadzam się z w/w. 

 

Ale gdy ktoś skrytykował zarząd, że nie wzmocnił backcourtu, to uznałeś to za przykład hejtu McConnella, więc świetnie widać, że po prostu go lubisz i nie dopuszczasz jego krytyki, i jeżeli ktoś jest tu nieobiektywny, to ty.

Nie ktoś, tylko dapunk i nie zarząd za brak wzmocnień, ale za to, że został TJ, więc skończ wymyślać ;)

 

szkoda ze TJ przetrwał

na co i Jeff i Zalias i ja zwróciliśmy uwagę. Zarząd to ja sam krytykowałem i w tym i zeszłym sezonie.

 

McConnell to średni obrońca (...)

McConnell to średni backup za drobne,

Statsy pokazują, że to nie jest bardzo solidny roles.

Powiem tak dla mnie średni = solidny, a w niektórych elementach b.solidny (w innych jak rzut dystansowy - słaby) szczególnie mając na uwadze "rolsów z ławki grajacych ok. 20 min. Natomiast nie cierpię takiego wymyślania powodów:

 

 

 

Tylko że on jest jeszcze zbyt mały na większość guardow tej ligi i kazdy sobie bez problemu nad nim rzuca, wiec to jest problem po obu stronach parkietu

Bo ten mikry TJ lepiej broni te rzuty od leniwego Butlera, Chandlera czy Brewera, dużo lepiej od sprzedanego Shameta i na tym samym poziomie co Ben... https://on.nba.com/2tfwnju

Tak swoją drogą po b.dobrym początku sezonu Ben znów obniżył loty w defensywie. Zresztą cała Philla broni sporo poniżej swojego potencjału, który w moim odczuciu jest na poziomie top 3-5 ligi, a nie za plecami Pistons czy Lakers.

 

który drugi sezon z rzędu gra zbyt duże minuty, co wkurwia ludzi (...) Gdyby grał te 13 minut na mecz, nikt by o nim nie pisał.

Po pierwsze to nie TJ, tylko BB z zarządem wkurwia, a po drugie nie gra 25-26 (jak to inputuje dapunk) tylko 21 minut (które wg dapunk to "minuty startera/6th mana" LOL) i robi to tylko dlatego, że brakuje ławki o której piszę od początku sezonu. Tak jak rok temu brakowało takich Ersana z Mario, żeby nadać flow ekipie. Normalnie Taki TJ gdyby dostawał te w/w 13-14 min jako zmiennik Bena + 3-5 min z nim jako podkoszowym, mając obok siebie graczy w typie Ellingtona, Mirotica, Mathewsa  czy typowych 3&D, to też by inaczej ofensywa wyglądała i nikomu by ten TJ nie przeszkadzał. 

 

 

widzę dziwną tendencję do krytykowania dapunk20 za pisanie swego czasu niepopularnych oczywistości.

 

Krytykowany jest tylko za pisanie głupot - jak stawianie TJ do rangi kluczowego factora Sixers - gdzie sam pisałeś, że ze względu na (zapewne) tanie przedłużenie, przyda się jako rols w rotacji do trzymania SC w ryzach.

Nikt go nie krytykuje za złe lineupy czy brak swingmanów w rotacji Sixers.

 

żenujące, że ten wątek się znowu pojawia.

Też tak uważam, dlatego podziękuj swojemu ulubieńcowi dapunk20, że nie przestaje o nim pisać - to nie ja zacząłem tę dyskusję.

Z mojej strony EOT.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrony... to Sixers stracili swoją tożsamosć defensywną...

 

a) wraz z odejściem Lloyda Pierce'a

B) wraz z momentem, kiedy zaczęli dodawać co chwilę ofensywnych grajków i nie muszą już obroną, hustle, zaangażowaniem wygrywać spotkań... wystarczy pure talent.

 

Nie jestem fanem B, ale dopiero po PO będzie wiadomo, gdzie tak naprawdę jesteśmy, kiedy będzie trzeba przykręcić śrubę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Pacers naprawdę zaskakują.

Pisaliśmy kiedyś, że Dipo w tym sezonie był overrated, ale bez niego radzą sobie zajebiście.

Jakby się wślizgnęli na 3 seed i seria Sixers-Cs w 1 rundzie jakoś...  miodzio :smile:

 

 

Ps : Julius nie wiem czy tożsamość defensywną, czy raczej ogólnie znaczny wpierdziel jak chodzi o Xs Os, Pierce robi fantastyczną robotę w Hawks.

 

Hawks mimo bilansu ogląda się naprawdę przyjemnie, są w stanie każdego rozstrzelać, czasem padną przez brak D, ale ogólnie widać postępy, zwłaszcza u rookasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrony... to Sixers stracili swoją tożsamosć defensywną...

 

a) wraz z odejściem Lloyda Pierce'a

B) wraz z momentem, kiedy zaczęli dodawać co chwilę ofensywnych grajków i nie muszą już obroną, hustle, zaangażowaniem wygrywać spotkań... wystarczy pure talent.

 

Nie jestem fanem B, ale dopiero po PO będzie wiadomo, gdzie tak naprawdę jesteśmy, kiedy będzie trzeba przykręcić śrubę.

 

Lloyd Pierce robi zajebistą robotę w Hawks. W następnym sezonie powalczą o PO. Btw gdyby doszło do propozycji Brown za Pierce'a, to byłaby łatwa decyzja, co? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie kumam ani Wesa, ani Ellingona , ze wybrali te zespoły ( chyba, ze Sixers nie próbowali) 

 

Zastanawia mnie jednak temat Simmonsa... 

Chciał się niby spiknąć latem z Magicem w celach mentorskich...

a mnie zastanawia, czy po prostu Jennerka w tym nie maczała paluchów...

...Bena od początku mocno ciągnęło do LA. 

 

Na razie jest pod kontraktem, będzie RFA, ciekawe na ile to takie podchody orientacyjne, na ile stara się zabezpieczyc gdyby Philly nie chciała mu dać maxa... ? Ale zdecydowanie nie jest to taki Filadelfijczyk z krwi i kosci jak Joel wydaje się być... Z drugiej strony tak długo jak będą sukcesy to chyba nie powinien mieć prawa mędzić, czy narzekać i żądać wymiany, co ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie kumam ani Wesa, ani Ellingona , ze wybrali te zespoły ( chyba, ze Sixers nie próbowali) 

 

Zastanawia mnie jednak temat Simmonsa... 

Chciał się niby spiknąć latem z Magicem w celach mentorskich...

a mnie zastanawia, czy po prostu Jennerka w tym nie maczała paluchów...

...Bena od początku mocno ciągnęło do LA. 

 

Na razie jest pod kontraktem, będzie RFA, ciekawe na ile to takie podchody orientacyjne, na ile stara się zabezpieczyc gdyby Philly nie chciała mu dać maxa... ? Ale zdecydowanie nie jest to taki Filadelfijczyk z krwi i kosci jak Joel wydaje się być... Z drugiej strony tak długo jak będą sukcesy to chyba nie powinien mieć prawa mędzić, czy narzekać i żądać wymiany, co ?

 

Uważasz, że Simmons jest warty supermaxa i nie da rady go zastąpić?

Imo Sixers od jego "rzutów" są od bycia contenderem, do bycia faworytem do tytułu.

Tylko nie wydaje mi się, że w najbliższym czasie wypracuje ten rzut.

Więc za odpowiednie klocki... co sądzisz? (Pytam, bo jesteś fanem Sixers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że Simmons jest warty supermaxa i nie da rady go zastąpić?

Imo Sixers od jego "rzutów" są od bycia contenderem, do bycia faworytem do tytułu.

Tylko nie wydaje mi się, że w najbliższym czasie wypracuje ten rzut.

Więc za odpowiednie klocki... co sądzisz? (Pytam, bo jesteś fanem Sixers)

Nie jestem do niego jakos bardzo przywiązany mowiac szczerze...

Tzn lubię jego obronę i court vision, te flashy passy i dunki miło sie ogląda.

Ale dla mnie Sixers to Embiid przede wszystkim. Simmons jest jakoś tak... mało zdeklarowany mam wrażenie.

 

Dużo dobrego o zespole słyszałem też od JJ, Covingtona, Saricia... Simmons wydaje się od początku spoglądać trochę w kierunku LA... moze się myle...

 

Oczywiście rzut Simmonsa jest problemem, ale z drugiej strony ma dużo do zaoferowania mimo jego braku - zbiórki, fast break, passing, pierwszy krok, obrona, długość - w to co mamy mądry trener powinien go spokojnie zrobić z niego mocno produkującego gracza. 

 

No, ale jakby Cuban Doncicia dawał to bym pewnie klepnął :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy jest ring chaserem, jeśli Wes chcialby podpisać jakiś kontrakt na lepszą kasę latem, to wiadomo, woli teraz isć gdzieś gdzie dostanie więcej playing time & więcej rzutów

W mocnych zespołach zawsze wyglada sie lepiej... a w Sixers jest taka posucha na ławce że o PT i rzuty nie musialby się martwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do niego jakos bardzo przywiązany mowiac szczerze...

Tzn lubię jego obronę i court vision, te flashy passy i dunki miło sie ogląda.

Ale dla mnie Sixers to Embiid przede wszystkim. Simmons jest jakoś tak... mało zdeklarowany mam wrażenie.

Dużo dobrego o zespole słyszałem też od JJ, Covingtona, Saricia... Simmons wydaje się od początku spoglądać trochę w kierunku LA... moze się myle...

 

Oczywiście rzut Simmonsa jest problemem, ale z drugiej strony ma dużo do zaoferowania mimo jego braku - zbiórki, fast break, passing, pierwszy krok, obrona, długość - w to co mamy mądry trener powinien go spokojnie zrobić z niego mocno produkującego gracza.

 

No, ale jakby Cuban Doncicia dawał to bym pewnie klepnął :D

 

No doubt, ale Cuban musiałby najpierw polecieć do Atlanty po dobry crack. :P

Jednakże wracam na ziemię i patrząc na sytuacje w Phili... Simmons za rozgrywającego z dobrym rzutem z dystansu, potrafiącym dostrzec kolegów, z dobrą obroną (przykład -Conley, tylko te 4 lata młodszy), nie byłoby to upgradem? Moim zdaniem tak. Simmons jest świetny w pewnych elementach, ale w PO, szczególnie w nerwowych końcówkach może być bezużyteczny. Ok, macie od tego Embiida, Redicka, Harrisa, Butlera (k****, jak tak ich wymieniam, to jestem pod wrażeniem), ale skupiam się na Benie. Czy jest w stanie doprowadzić rzut do choćby średniej ligowej, bo bez tego supermax dla niego może być problemem w przyszłości. Jakoś tak średnio pasuje do waszego franchise playera.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że ten star bonus Joela nidy  nie obowiązuje na crunch time z Celtics 

ja już nie chce nic mowić, bo ponoć nie jest sie obiektywnym, poza tym ten mecz wcześniej powinien się decydowac... a od początku właściwie na X i Os Boston wyglada jak drużyna i ma pomysł na krycie Sixers... ale faktem jest, że to już któreś spotkanie, gdzie Biid w kluczowym momencie ewidentnie dostaje po łapach jest no call, leci kontra, punkty, momentum.

 

Może i dobrze - niech Joel uczy się, że trza włożyć gałę do kosza, bo z C's zawsze mogą Cie przekręcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.