Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid do czasu kilku delikatnie mówiąc wątpliwych gwizdków i zdetronizowaniu przez sędziów podkoszowych Indiany (głównie Turnera) to kompletnie nie mógł się odnaleźć na boisku (5/15 chyba miał).

 

Pewnie, że był zardzewiały i chyba nie do końca powinien grać, więc chwała mu za to jak zagrał (bo bez niego Philla dostała by wpierdziel jak nic), ale bez przesady - cyferki (skuteczność) nabił już praktycznie bez obrony.

 

Swoją drogą irytowała mnie bierność sędziów w drugą stronę kiedy Bojan, Darren czy Wes byli co chwilę faulowani (wręcz wypychani za boisko) bez gwizdków, a już te niby faule Josepha to uśmiech tylko wywoływały.

 

Ogólnie mega brzydki mecz, który IND i tak by raczej przegrała, ale z obrazu gry absolutnie na -17 nie zasługiwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie, ale jak dla mnie to ta ekipa stracila charakter i nie ma w nich chemii.

Wolałem Phile z Covongtonami o Saricami.

Jezeli ten experyment 4 liderow nie wypali to podziekowalbym Buttlerowi a zostawil Harrisa. Do tego rzucilbym kase Kembie bo noe moge patrzec jak Simmons sie bierze za rozgrywanie bez jakichkolwiek prob rzutu z dytansu.

Jechalbym tak

Kemba

Reddick

Simmons

Harris

Embid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomnialem w innym temacie, mamy powrot na nba.com playtype stats, wiec mozna wrocic do dyskusji dot. Bena Simmonsa i jego progresu w ataku, a konkretniej post-up, ktory byl przez niektorych mocno wyrozniany.

 

No to spojrzmy:

            poss   freq    ppp    percentile
2017-2018    1.6    9.2%   0.69      16.7
2018-2019    3.6   19.9%   0.83      29.9

no jesli o taki progres chodzilo to gratuluje  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks, ale z nimi raczej 2 rundy nie zagrają bo powinni ten 3 seed zrobić

J.Simm dzis fajna sekwencja w 4Q, missed wide open dunk i faul Stauskasa za 3 pt w odstepie kilku sec ;d

 

zarowno Nets jak i Pistons to przeciez ekipy na szybka serie, nie wiem za bardzo czemu by miały być z nimi problemy

 

no chyba ze DLO MVP ale to raczej nie ;p

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analizy tylko od wybranej strony są takie piękne,  to może tak miękka faja Jax znowu się zesra, Drummond już płacze jak widzi Embiida, Ellington jakoś nie umie wykorzystać słabości JJa a Simmons bez problemu ustoi Griffina, nie wspominając o ataku, gdzie nawet jak zmuszeni 76ers będą do midrange, to nie będzie jakiś problem wielki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.