Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Sixers grali cholerny piach z Netsami.

Pomogli trochę sędziowie, pomogł starpower i udało się wyciągnać W. 

Fajnie, że Embiid i Jimmy stawili się na mecz.

 

Fajnie, że po 36min ruchania nas przez Dinwiddiego i Russella Brown zdecydował się na zmianę sposobu krycia - helpy, double teamy, które wyhamowały atak Nets. k**** tak nie może być Simmons,Butler i Embiid to powinien być postrach całej ligi, a gramy tak, że właściwie każdy ballhendler rywali robi nam z dupy jesień średniowiecza. Rywale łapią flow i jednocześnie tracimy własny - bo  co z tego, że trafimy jakąś trójkę, jak kilka sekund później oddajemy ją?

 

Simmons mnie mocno irytuje. Zaczyna wyglądać coraz bardziej tak, jak bałem się, że będzie wyglądał bez rzutu w NBA zanim go wydraftowaliśmy. Rozumiem szczerze jego fascynację Kendal, ale wydawało mi się, że ma jednak trochę większe parcie na basket. Póki co przechodzi całkowicie obok spotkań, jest pasywny i nie rozwija się...

 

Jak myślę o ataku Sixers to widzę Simmonsa stojącego na 7-8 metrze, gdy wokół niego nie ma w promieniu 3m obrońcy a im bliżej kosza tym oczywiście ciaśniej bo gramy tam 4 na 5. Ani nie ma miejsca na trójkę, ani na efektywne granie pod koszem. Jego gra w post istnieje (i to mizernie) wyłącznie na dużo niższych gościach, jego haki są drewniane i idą z łokcia zamiast z nadgarstka. No ale gość uważa ze skoro robił bez rzutu prawie TD rok temu to nie ma co się spinać. Liga jednak uczy się tego gościa i borni go coraz lepiej.

 

Inna kwestia, że bench mamy chudy jak ja pi****le. Fajnie że Shamet pod okiem JJ coś dobrego pokazuje, szczególnie, że jest już sporo lepszy w obronie. 

Jak myślę sobie, ze mogliśmy mieć do kompletu Mikala Bridgesa, jego 38% za 3 i długie łapki w obronie...to robi mi się mocno smutno. Ja wiem, że Smith to też człowiek ze sporym potencjałem, że pick Miami może się przydać... ale Bridges to gość, który dzisiaj mógłby mocno uszczelnić obronę, wzmocnić głębię i do tego dać spacing w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Sugestią, że bez dealu byłoby lepiej?

 

Pisałem właśnie na odwrót w kontekście posta BMF (na co zresztą on sam zwrócił Ci uwagę), że kuriozalnie właśnie dzięki (słabemu, bo overall grał słabo jak na niego) Butlerowi mają lepszy bilans, niż mieliby bez niego...

 

 

I któryś raz już komuś piszesz, że Cię źle zrozumiano.

Może myśl nad formułowaniem postów ;-) ?

 

Może, a może warto odnieść się do kontekstu wypowiedzi, a nie tylko samego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Przychodzi Fultz do lekarza..."

Fultz ma być badany do środy, dzisiaj updateu nie będzie. 

Ciekaw jestem, czy to wizyta z gatunku "musi mi Pan coś znaleźć bo potrzbuję L4" , czy faktycznie mu coś znajdą , bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wróci z diagnozą, że jest zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na meczae jezdzi z druzyna.

Nawet siedzi w 1 lini i energicznie reaguje. Wyglada jakby mu zalezalo, wiec juz nic nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Sam Fultz chyba tez nie wie.

sam Fultz po prostu jest częścią druzyny, mysle ze on autentycznie sie cieszy ze zwycięstw. Co nie zmienia faktu ze pogniewał sie z lekarzami, managerami i górą klubu. 

 

Jak ty w robocie sie pokłócisz z szefem to jesteś obrażony na kolegów z pokoju? Martwą cie dobre wyniki firmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam chciałem to sprawdzić, bo właśnie tak to odbieram oglądając obie ekipy, ale skoro JE to zrobił...

 

https://twitter.com/JerryEngelmann/status/1067036642035359744?s=19

Covington zawsze fajnie wyglądał w statsach, gorzej było w PO.

Butler musi się wpasować w obronę Sixers, a sama obrona Sixers musi się w końcu pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Frazier

Jalen Brunson

Shelvin Mack

Tyrone Wallace

 

To jest ostatni rok kontraktu więc te 1.6 urośnie a dla obecnego składu to jest po prostu fatalny fit nawet pomijając to czy jest słaby czy dobry

 

Dosyć smutne jest to że 76ers naprawdę uważają ze on jest ok

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Frazier

Jalen Brunson

Shelvin Mack

Tyrone Wallace

 

To jest ostatni rok kontraktu więc te 1.6 urośnie a dla obecnego składu to jest po prostu fatalny fit nawet pomijając to czy jest słaby czy dobry

 

Dosyć smutne jest to że 76ers naprawdę uważają ze on jest ok

 

chyba sobie zartujesz. z w/w lepszy jest jeno mack a wallace to sg...eot z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Frazier

Jalen Brunson

Shelvin Mack

Tyrone Wallace

 

To jest ostatni rok kontraktu więc te 1.6 urośnie a dla obecnego składu to jest po prostu fatalny fit nawet pomijając to czy jest słaby czy dobry

 

Dosyć smutne jest to że 76ers naprawdę uważają ze on jest ok

Bo sport to nie tylko adv stats.

TJ to dobry duch zespołu, który jest tani, a w sezon wchodził jako 3 PG i miał prawie nie grać.

Dzisiaj w obliczu problemów z Fultzem jest jedynym backup PG - cięko zeby go wymieniali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.