Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli gracz jest zwalnianych do ilus tam godzin po pobraniu to staje się FA.

 

Nie do końca...

Kluczowa jest godzina 9:00 naszego czasu (24:00 PT w USA) czyli tzw zmiana daty.

 

Jeżeli pobierasz i zrzucasz zawodnika pomiędzy godziną 9:00 jednego dnia i 8:59 drugiego to zawodnik dalej będzie FA,

ale jak pobierzesz go o 8:59 i zrzucisz o 9:01 stanie się waiverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

t_omko

Napisano wczoraj, 23:45

...... ale buła jeszcze nie wystartował także jestem czujny   :peaceful:  

 

 

No i wykrakałem, buła ban na miesiąc.

 

 

 

 

cvbe

Napisano dziś, 10:51

Czy MCW nie powinien trafić na waivers na ileśtam dni? Nie żebym chciał go pobrać, z czystej ciekawości pytam.

 

 

Jeżeli zrzucasz pobranego gościa przed aktualizacją dnia to trafia on od razu do obiegu jako FA.

Ja, gdy karnie dropuję zawodnika to właśnie czekam na aktualizacje by zrzucony gracz został waiverem.  

Aaaaaa, jeżeli blefowałeś to za chwilę będziesz miał możliwość podebrać MCW  :pride:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pobrać Parsona i licząc salary na szybko wyszło mi na styk 459.25.

 

Stąd, na wszelki wypadek na ewentualny ban pomyślałem, że wolę mieć MCW niż wafla Dekkera.

 

Tak czy siak, to już drugi raz dzięki mnie, inni uczestniczy ligi się czegoś dowiadują, co powinno być powszechnie wiadome :)

 

Swoją drogą, gdyby zawodnik od razu trafiał an waiver, to bym trollował i pobierał prawie wszystkich graczy co mogę, przed tym swoim planowanym (coś jak dziś MCW i Parsons, tylko dużo wiecej MCWów) i wten sposób utrudniał innym, bo każdy grajek by lądował na waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, gdyby zawodnik od razu trafiał an waiver, to bym trollował i pobierał prawie wszystkich graczy co mogę, przed tym swoim planowanym (coś jak dziś MCW i Parsons, tylko dużo wiecej MCWów) i wten sposób utrudniał innym, bo każdy grajek by lądował na waiver.

 

Uznałem, że to dżentelmeńska umowa, że się tak nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyreke Evans 28 50,55  
Goran Dragic 31 42,30 
Dion Waiters 25 34,15 
Alex Len 24 32,45 
Jakob Poeltl 22 26,20 
10 Dzanan Musa 19 18,00 
13 De'Anthony Melton 19 15,00

 

Sezon za tydzień więc się przypominam z dostępnością graczy. Nie ukrywam, że oferty za Lena, Poeltla i Meltona musiałyby być lepsze niż to co do tej pory otrzymywałem. Evans, Dragić, Waiters, Musa - realni do wyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.