Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony zasady to zasady.

Z drugiej strony absolutnie tomko ma moje poparcie, bo wiem, że zależy mu na tym by liga wystartowała a jak teraz wyrzucimy dwóch graczy i nie znajdziemy nikogo na ich miejsca to będzie problem.

 

Proponuję na razie wstrzymać się ze startem i szukać zastępców dla marca i buły, bo chyba o nich chodzi,ewentualnie dać im chwilę czasu na powrót i deklaracje.

Jak znajdziemy to wydaje mi się, że nie ma co na nich czekać do końca września, buła już w zeszłym roku warunkowo spóźniony wrócił.

 

Co Wy na to? Ustalcie ilu nowych graczy potrzeba i szukamy chętnych. Ronnie - wycofaj swoją rezygnację i działamy.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku chciałem być sprawiedliwy i uniknąć wykorzystania luki w zasadach:>

W związku z tym, iż od tego roku licytujemy waivery mogę (po wklepaniu składów wciskam rozpoczęcie sezonu i jako pierwszy mogę ustawić sobie waivery) mieć każdego grajka z FA:> Co byś powiedział za tydzień gdybym miał Sextona za 100$?:>

 

Ustawiaj se co chcesz stary. I tak grasz wg własnych zasad.

 

A swoja droga mimo ze licytujemy to Kolejność waiver priority powinna być zachowana z zeszłego roku z tego co wiem, wiec nie wiem o co ci chodzi ;>

 

Tecu to nie jest przedszkole, ze chłopaki się mogą obrażać za to ze nie dopilnowali swoich terminów. Julius był i wybrał sextona, zna regulamin. Jak nie zna, to jego problem nie mój.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiaj se co chcesz stary. I tak grasz wg własnych zasad.

 

A swoja droga mimo ze licytujemy to Kolejność waiver priority powinna być zachowana z zeszłego roku z tego co wiem, wiec nie wiem o co ci gosciu chodzi ;>

 

Tecu to nie jest przedszkole, ze chłopaki się mogą obrażać za to ze nie dopilnowali swoich terminów. Julius był i wybrał sextona, zna regulamin. Jak nie zna, to jego problem nie mój.

Czyli chcesz póścic ligę z ryzykiem, że przynajmniej 1 manager będzie nieaktywny? Wydaje mi się, że to może nam wszystkim zepsuć zabawę. A marzec jest na forum, więc albo wie o co chodzi, albo ma to wszystko gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz póścic ligę z ryzykiem, że przynajmniej 1 manager będzie nieaktywny? Wydaje mi się, że to może nam wszystkim zepsuć zabawę. A marzec jest na forum, więc albo wie o co chodzi, albo ma to wszystko gdzieś.

 

Przecież on chce puścić ligę mimo ze ich nie ma wiec co za różnica ?? Kłócimy się teraz o karę a nie o puszczenie ligi.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on chce puścić ligę mimo ze ich nie ma wiec co za różnica ?? Kłócimy się teraz o karę a nie o puszczenie ligi.

Racja, przepraszam, oglądam siatkę i tak z doskoku, zresztą pomyliłem Juliusza z marcem :)

Tylko trochę głupio z tym Sexton em, jak ktoś by miał przejąć drużynę to jest w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, przepraszam, oglądam siatkę i tak z doskoku, zresztą pomyliłem Juliusza z marcem :)

Tylko trochę głupio z tym Sexton em, jak ktoś by miał przejąć drużynę to jest w plecy.

Ale jaka jest różnica między sextonem a marshonem brooksem? Co ten sexton jest gwarantem czego? Może bedzie russellem westbrookiem może bedzie Sebastianem telfairem, got damn tego nie wiesz. Czemu mamy robić wyjątek przez sextona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka jest różnica między sextonem a marshonem brooksem? Co ten sexton jest gwarantem czego? Może bedzie russellem westbrookiem może bedzie Sebastianem telfairem, got damn tego nie wiesz. Czemu mamy robić wyjątek przez sextona?

Zakładasz, że Julius i buła wrócą czy też nie?

Bo jak wrócą to zgadzam się, że za gapowe się płaci.

Jeżeli nie wrócą to jak zespół straci Sextona (dobry prospekt) to następca ma już pod górkę.

 

A u nas ktoś z najwyższym priorytetem zyska za free dobrego prospekt, bo zakładam, że będą 100tki w grze. To trochę niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz, że Julius i buła wrócą czy też nie?

Bo jak wrócą to zgadzam się, że za gapowe się płaci.

Jeżeli nie wrócą to jak zespół straci Sextona (dobry prospekt) to następca ma już pod górkę.

 

A u nas ktoś z najwyższym priorytetem zyska za free dobrego prospekt, bo zakładam, że będą 100tki w grze. To trochę niesprawiedliwe.

Oczywiście ze wrócą.

 

Co do Juliusa. Grałem z nim dwa czy trzy lata z rzędu w FB zwykłym, jednorocznym. Spójrz sobie na tabele końcowe w każdym z lat. W ostatnim z sezonów 100 slotów na minus. On jest aktywny w kratkę. I chociażby dlatego chce żeby tym razem został ukarany. Innej osobie chętnie bym odpuścił, ale Julius to recydywa jesli chodzi o problem braku aktywności.

 

Wiec wole żeby ktoś dostał sextona za darmo, niż żeby był zmarnowany w teamie juliusa.

 

Buła również ma tendencje do dziwnego znikania ,na pewno nie na tą skale co J ale na pewno nie porzucił teamu.

 

Ps. Julius w zeszłym roku opuścił dwieście slotow i niech nie zwala tego na kontuzje bo ja miałem również mega szpital ale tyle się nie da opuścić jak się codziennie ustawia skład. Trza było go wypieprzyc w kwietniu i by nie było problemow.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem weteranem tutaj, ale ogólnie raczej zgadzam się z Ronniem. Nie jestem zwolennikiem naginania zasad. Mało prawdopodobna jest sytuacja, że obaj leżą w śpiączce a wejść na 5 minut na forum i powiedzieć kogo się wyrzuca to nie jest wielki problem. Julius był i wydraftował Sextona, Buła był bo z nim negocjowałem z tydzień temu. Jeśli po usunięciu im graczy obaj się obrażą i odejdą, liga straci jedynie dwóch i tak nieaktywnych managerów. Jestem pewien, że nawet w trakcie sezonu znalazło by się kogoś na ich miejsce, niezależnie od tego czy skład byłby z Sextonem czy bez. Ja jako rookie oddałem Klaya i mój pick za Randle'a - do dzisiaj zbieram owoce tej c***owej decyzji (dzięki Evi) ale to tylko dodatkowy problem do rozwiązania a jak wiecie jestem z tych aktywniejszych mimo to - dla nowych brak Sextona to nie dramat, dla ligi dwóch nieaktywnych managerów z niezłymi zawodnikami u siebie to trochę kicha ;)

 

Tak więc jeśli o mnie chodzi to jestem za tą omawianą zmianą od przyszłego sezonu i ustaleniem twardego terminu ale w tym sezonie tego nie powinniśmy zmieniać skoro wszyscy znamy zasady. W takim wypadku do jutra do 21 wszyscy musieliby zejść z nadmiaru salary pod groźbą wyrzucenia im zawodników. Przeżyję to, że Sexton trafi do kogoś z pierwszym waiverem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem chłopaki

 

dzięki Marzec za przypomnienie, oddam Ci Duranta za Luke`a Corneta kiedyś :)


proszę mi wyrzucić ze składu etuwana moore`a i jonathona simmonsa i powinno być ok

 

bo chyba na yahoo jeszcze nie mamy otwartej ligi, zgadza się?

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wtrącić swoje trzy grosze...

 

Najlepiej by bylo, imo, zeby nowy Gm dostal taki sklad jak jest teraz (wraz z tym Sextonem :)) i zeby dostal np 48 godzin na zejscie ponizej 460 fppg, wtedy tomko wklepie sklady i w weekend ruszymy z Waivers?

 

Nie ma co sie spieszyc, jest polowa wrzesnia, wiem ze fbx 1 i 2 ruszyly, ale to nie oznacza, ze real nba wczesniej ruszy. Troche spokoju.

 

Ale jak cos to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.