Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge wtrącić swoje trzy grosze...

 

Najlepiej by bylo, imo, zeby nowy Gm dostal taki sklad jak jest teraz (wraz z tym Sextonem :)) i zeby dostal np 48 godzin na zejscie ponizej 460 fppg, wtedy tomko wklepie sklady i w weekend ruszymy z Waivers?

 

Nie ma co sie spieszyc, jest polowa wrzesnia, wiem ze fbx 1 i 2 ruszyly, ale to nie oznacza, ze real nba wczesniej ruszy. Troche spokoju.

 

Ale jak cos to tylko moje zdanie :)

Nikt juliusa nie chce wyrzucić tylko ukarać wg regulaminu za brak dopilnowania terminu. Jak się obrazi to trudno, z tego co znam jego posty jest dość dojrzałą osobą i nie powinien rzucić zabawkami i opuścić piaskownicy, przez to ze sam dał dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Taj i Tad

Do tomko Exum i Boban

 

Potwierdzam.

 

Tryczek też dzisiaj jako ostatni (nie licząc Julliusa) zrzuci balast.....

Jeżeli Jullius nie zdąży dzisiaj do 20:38 tego zrobić.... a będzie chciał grać z nami nadal to otrzyma regulaminową karę.

 

Jeżeli się nie odezwie to wrzucę ankietę a w niej pytanie czy wywalamy go czy czekamy do 25.09:>   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

Tryczek też dzisiaj jako ostatni (nie licząc Julliusa) zrzuci balast.....

Jeżeli Jullius nie zdąży dzisiaj do 20:38 tego zrobić.... a będzie chciał grać z nami nadal to otrzyma regulaminową karę.

 

Jeżeli się nie odezwie to wrzucę ankietę a w niej pytanie czy wywalamy go czy czekamy do 25.09:>

Wywalam Kidda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś robił już jakąś wstępną analizę, ale sytuacja w tym sezonie wygląda tak, że:

 

1. Lebron wali po 120fppg, a Lakers walczą do końca sezonu o 8 spot na zachodzie

 

2. Curry się łamie na początku sezonu, wraca w po asg. durant wali do asg po 80ppg, po asg 60fppg

 

co to oznacza dla mnie nie wiem, ale może być sympatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam wymianę


swoją drogą dlaczego robimy ankietę nt. Juliusa skoro regulaminowy termin jest do 25.09?

 

spokojnie sobie zdążycie nabrać tych placków wajwerów do składu, wymienicie ich jeszcze ze 3 razy przed sezonem a i tak zostaniecie z gównem, które będzie można zweryfikować dopiero po miesiącu sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam wymianę

 

swoją drogą dlaczego robimy ankietę nt. Juliusa skoro regulaminowy termin jest do 25.09?

 

spokojnie sobie zdążycie nabrać tych placków wajwerów do składu, wymienicie ich jeszcze ze 3 razy przed sezonem a i tak zostaniecie z gównem, które będzie można zweryfikować dopiero po miesiącu sezonu

Julius od trzech lat ma zespół na top10-15 a kończy ostatni przez notorycznie dopuszczane sloty. ( w pm od tomko masz rozpiskę jego osiągnięć )

Teraz zawalił termin na zrzucenie salary i straci przez to Sextona, którego sam sobie tydzień temu wybrał w drafcie.

To ze musiał zejść z salary, przy ostatnim miejscu w tabeli w zeszłym sezonie, samo świadczy o nim zreszta.

Sam zagłosowałem, żeby dać mu szanse do 25.09 ale rozumiem powody tej ankiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade:

Do Atlanty: Marcus Smart, James Johnson, Jahlil Okafor

Do Nowego Jorku: Tyreke Evans, Goran Dragic, Jerome Robinson

Bula zapytam+ "dlaczego tak drogo?". Ja wiem, ze Tyreke ma mega zawyzone sc poprzez gre w tankujacych miskach, ale... kto jest najlepszym graczem, ktorego pozyskales Jahill Okafor ? :)

 

Smart robil 33, grajac pol sezonu bez Irvinga i caly sezon bez Haywarda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bula zapytam+ "dlaczego tak drogo?". Ja wiem, ze Tyreke ma mega zawyzone sc poprzez gre w tankujacych miskach, ale... kto jest najlepszym graczem, ktorego pozyskales Jahill Okafor ? :)

 

Smart robil 33, grajac pol sezonu bez Irvinga i caly sezon bez Haywarda...

Możecię się śmiać,ale Jaha najbardziej żałuję... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, maskotka drużyny to symbol i ciezko sie z nim rozstać. Jak totem dla Indian :-)

Albo figurka św. Krzysztofa dla tego typa co sobie ją przykleił na kierownicy i jak poduszka wystrzeliła to mu się wbiła figurka w oko. Też się wtedy z nią przez jakiś czas nie mógł rozstać i równie bardzo wkurwiała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyreke i Dragić to zrzuty

Dragic może zagra jeszcze jeden sezon na dobrym poziomie, ale też w to wątpię

Tyreke to zrzut i jego ostatni sezon to jest jakiś kosmos

 

chciałem ich sprzedać od połowy poprzedniego sezonu, nikt nie chciał dać czegoś ciekawego

 

Smart nie posiedzi długo w Bostonie

Jahill uważam, że może wypalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.