Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyliśmy draft, na pierwszej stronie aktualne składy z praktycznie wszystkimi poprawnie działającymi linkami.... ale to tyle, jeżeli chodzi o pozytywne informacje.

 

Tizz, buła i Jullius nie odzywają się a dwóch z nich jest powyżej sallary dlatego żeby za dwa dni nie kasować im kilku zawodników ze składu proponuję poczekać do 25.09 godz 24:00 i jeżeli do tego czasu ktoś z nich się nie pojawi to przekażę dany team w nowe ręce.

Jeżeli macie z nimi inny kontakt niż poprzez forum to proszę im przypomnieć o tym, że grają w naszej lidze.... bo po 25 już się nie ugnę i nie dopuszczę do sytuacji jaka miała miejsce rok temu:>

 

Jeżeli chodzi o deadline na zejście poniżej progu sallary to uczciwie byłoby go przesunąć..... i 20.09 godz. 24:00 wydaje się sensowną datą.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy draft, na pierwszej stronie aktualne składy z praktycznie wszystkimi poprawnie działającymi linkami.... ale to tyle, jeżeli chodzi o pozytywne informacje.

 

Tizz, buła i Jullius nie odzywają się a dwóch z nich jest powyżej sallary dlatego żeby za dwa dni nie kasować im kilku zawodników ze składu proponuję poczekać do 25.09 godz 24:00 i jeżeli do tego czasu ktoś z nich się nie pojawi to przekażę dany team w nowe ręce.

Jeżeli macie z nimi inny kontakt niż poprzez forum to proszę im przypomnieć o tym, że grają w naszej lidze.... bo po 25 już się nie ugnę i nie dopuszczę do sytuacji jaka miała miejsce rok temu:>

 

Jeżeli chodzi o deadline na zejście poniżej progu sallary to uczciwie byłoby go przesunąć..... i 20.09 godz. 24:00 wydaje się sensowną datą.

Troszkę nie rozumiem, czemu mamy być dla nich pobłażliwi? Nie ma ich, ich strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem, czemu mamy być dla nich pobłażliwi? Nie ma ich, ich strata.

 

Jest prawdopodobieństwo, że oleją grę i przed sezonem trzeba będzie szukać zastępstwa.... dlatego jeżeli miałbym przekazać team/teamy to wolę zrobić to teraz. Bule trzeba by skasować czterech, Julliusowi trzech graczy w tym Sextona i jeżeli by grali z nami dalej to ok ale jeżeli team miałby trafić w inne ręce to już gorzej.

 

Optymalnie by było gdyby odezwali się jutro/pojutrze i nie byłoby tematu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius sam wybierał sextona i był obecny, tizz dwa dni temu w dziale ROTO dynasty się pluł ze jest obecny, to jest ich problem ze nie pilnują swoich spraw, no sorry ale regulamin jest po to żeby się trzymać go. Byli obecni i wiedza jaki jest regulamin. Nie róbmy przedszkola.

 

A co jak ja powiem ze jak ich nie ukarasz to rezygnuje ? Wyrzucisz mnie ? ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest potrzebna moja reakcja chyba ;)

 

cały czas chętny na trejdy jestem jakby co.

 

i mogę oddac kogos z tych graczy pojedynczo lub w pakiecie za wyzszą produkcję teraz ale niekoniecznie młodszy wiek
7 Caris LeVert 23 34,70
8 Buddy Hield 24 33,00
9 Nerlens Noel 23 29,90
11 Jae Crowder 27 24,65
12 Emmanuel Mudiay 21 22,35
13 Gorgui Dieng 27 22,00

 

rozwaze oddanie Sabonisa ale przy bardzo dobrej ofercie.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie robimy tak:

Wszyscy mają czas na zejście poniżej progu sallary do środy 19.09 (24:00) 

Jeżeli Julius lub buła tego nie zrobią przyblokuję ich teamy (nie będę nikogo wyrzucał) na wypadek gdyby wrócili do 30.09. Jeżeli wrócą to muszą zrzucić balast i dostaną miesięcznego bana na waivery, jeżeli się nie pojawią to przekazuję dany team nowemu graczowi.

 

Od 20 będę odpalał ligę i takie zrobię nastawy by zabawa z waiverami rozpoczęła się w poniedziałek/wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, nie rozumiem twojego oburzenia.....
Przecież po sugestii zaostrzyłem ewentualną karę dla Julliusa i buły oraz przyspieszyłem start ligi:>

Chciałbyś głosować?  Jaki ustaliłbyś graniczny czas na odpowiedzi? Jaki procent graczy musiałby się wypowiedzieć by wyniki były wiążące? Co w przypadku gdy odzew będzie za słaby? Zasady głosowania o których wcześniej mowa wprowadziłbyś autorytatywnie czy też byś je głosował?........ 
Z jednej strony start ligi tuż, tuż..... z drugiej pewnie niesubordynacja, z trzeciej ciśnienie graczy by już zaczynać:) Trzeba tym wszystkich przy określonym potencjale współgraczy umiejętnie gospodarować:)

Ja tam z chęcią przekazałbym obowiązki komiszowania komuś innemu bo akurat tej umiejętności nie potrzebuję do legitymacji zucha... dlatego jeżeli chciałbyś, miałbyś nieco wolnego czasu to proszę wprowadź swoje zasady i "rządź sprawiedliwie".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko co do Juliusza.. on się w ogóle interesuje ta liga? Bo pamietam, ze wysyłałem propsy ale odpowiedzi nie dostawałem...

 

Wiedział, ze po drafcie jest 48h na zejście z sc, przy wyborze nie mógł napisać kogo zrzuca?

 

 

 

Mi to ryba, ale wkurza mnie to czekanie, pozostałe 2 ligi już po wszystkim a my czekamy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się zasad, tak bedzie najlepiej, nikt nie bedzie miał prawa wtedy być obrażony.

 

Nie chce mi się brać udziału w dalszej dyskusji, szukaj kogos na moje miejsce sobie ;)

 

Akurat w tym przypadku chciałem być sprawiedliwy i uniknąć wykorzystania luki w zasadach:>

W związku z tym, iż od tego roku licytujemy waivery mogę (po wklepaniu składów wciskam rozpoczęcie sezonu i jako pierwszy mogę ustawić sobie waivery) mieć każdego grajka z FA:> Co byś powiedział za tydzień gdybym miał Sextona za 100$?:>

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.