Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Tak jak napisał t_omko - przejmuję drużynę Bucks. Postaram się wszystko jak najszybciej ogarnąć i dołączyć do zabawy.

 

Pozdrawiam

Cześć, witamy w lidze! Powodzenia :)

 

@cvbe

Na tel nie wiem jak można cytować kilka osób :(

Widać ze preseason za rogiem, czuć ducha rywalizacji, tez mu coś o Tobie naskrobię ;-)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witamy w lidze! Powodzenia :)

 

@cvbe

Na tel nie wiem jak można cytować kilka osób :(

Widać ze preseason za rogiem, czuć ducha rywalizacji, tez mu coś o Tobie naskrobię ;-)

Once upon a time, in a galaxy far far away... Dokonałem kradzieży na rookiem o ksywie cvbe w jego pierwszym dniu w nowej grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zapoznałem się ze swoim teamem i na tą chwilę : do oddania Ibaka, Portis i Lin za coś tańszego, ewentualnie dwóch z nich za jednego z większym potencjałem, picki w drafcie również wchodzą w grę.

 

Pozdrawiam

 

Spójrz do mnie ( Indiana ) i zobacz czy znajdziesz coś ciekawego co by cie interesowało za portisa. Ja dziś nie znajdę czasu żeby konstruowac ofertę ale jak się nie odezwiesz to sam się odezwę jutro ;). Pisz na prv jak coś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz do mnie ( Indiana ) i zobacz czy znajdziesz coś ciekawego co by cie interesowało za portisa. Ja dziś nie znajdę czasu żeby konstruowac ofertę ale jak się nie odezwiesz to sam się odezwę jutro ;). Pisz na prv jak coś ;).

Ronnie pls zrób z nim wymianę i jedziemy z sezonem to już tyle trwa że czuję jak mi komórki w ciele obumierają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam raz jeszcze....

Sallary cap przez cały sezon to 460.00

Pamiętajcie o rozsądnym dobieraniu zawodników z FA, szczególnie w czasie "waiver madness".... Drużyna w żadnym momencie waiverowej karuzeli nie może przekroczyć progu 460 (sytuacja w której z waiverem #1 będzie ktoś miał 460,5 a waiver #2 obniży wartość drużyny do np. 455 jest także zabroniona) i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników, ban na miesiąc a kasa wykorzystana na pobranie kolesia nie zostanie zwrócona:>

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po waiverach? JaVale superstar za jak i Lamb. A ja naiwny 60 i 25 dawałem. 

 No właśnie, aż się czuję lekko skonsternowany..

Tyle lat gramy razem i ustawiałeś Lamba za 25? Toż to było pewne, że pójdzie za 100$ ;)

W tym celu robilem deal z Winslowem wczoraj :)

 

JaVale poszedł za tyle samo w fbx1 :)

 

Ja byłbym zadowolony gdyby nie jedno ale..

 

42917036_167999134109244_261188006207658

 

 

 

Bembry u Eviego i ja jako jedyny, który go brał (gdyby nie obecność Lamba na FA dałbym więcej).

Nikt nie ustawiał dziś waiverów?

Do 8-9 było sporo czasu by zanotować taki meczyk (jak chociażby mecz Juancho z wczoraj i ten poszedł za odpowiednią kasę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Musę i mam Musę, zainteresowania dużego nim nie było, ale wolałem mieć pewność że go zgarnę bo moi następni w kolejności byli mi już dość obojętni i jedyne co mieli zrobić to zabrać mi sprzed oczu J. Robinsona.

 

Królem polowania ewidentnie Mac, który za darmoszkę wyłapał solidnych grajków, ale też miał najwięcej dziur do uzupełnienia. Niestety nie ma żadnych super-ciekawych zrzutek na które można by się teraz zasadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No właśnie, aż się czuję lekko skonsternowany..

Tyle lat gramy razem i ustawiałeś Lamba za 25? Toż to było pewne, że pójdzie za 100$ ;)

W tym celu robilem deal z Winslowem wczoraj :smile:

 

 

 

No tak, już rzygałem tym avatarem, jak można było zapomnieć. Całe szczęście że Kawhi zmienił team a ty avka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.