Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

plus Wade i Pat Riley

 

kapitalna paka, faktycznie, przebrzmiała gwiazda bez 3pt range'u i podstarzały figo fago który ostatnio specjalizuje się w podpisywaniu cieniasów za 15-20 baniek / rok.

 

po zastanowieniu: nie wiem, w sumie może Twój post był ironiczny tylko ja tego początkowo nie wyłapałem?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapitalna paka, faktycznie, przebrzmiała gwiazda bez 3pt range'u i podstarzały figo fago który ostatnio specjalizuje się w podpisywaniu cieniasów za 15-20 baniek / rok.

 

po zastanowieniu: nie wiem, w sumie może Twój post był ironiczny tylko ja tego początkowo nie wyłapałem?

Rzeczywiście to był sarkazm.,Jeżeli chodzi o poziom sportowy i perspektywy walki o pierścienie to podpisanie z Lakers ma taki sam sens dla LBJ jak z Heat.,Pomimo iże trochę kibicuje i dobrze życzę Lakersom to nie podzielam tego hurra optymizmu die  hard fanów typu: "mamy najzdolniejszą młodzież świata"  ,"Ingram to future HoF  tylko musi przytyć 40 funtów"Magic to genialny GM i wybrał w drafcie najdoskonalszego prospekta ,gdyż widział w nim samego siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to był sarkazm.,Jeżeli chodzi o poziom sportowy i perspektywy walki o pierścienie to podpisanie z Lakers ma taki sam sens dla LBJ jak z Heat.,Pomimo iże trochę kibicuje i dobrze życzę Lakersom to nie podzielam tego hurra optymizmu die  hard fanów typu: "mamy najzdolniejszą młodzież świata"  ,"Ingram to future HoF  tylko musi przytyć 40 funtów"Magic to genialny GM i wybrał w drafcie najdoskonalszego prospekta ,gdyż widział w nim samego siebie"

Czy uważasz, że dla LeBrona znaczenie ma cokolwiek innego niż:

1) to Los Angeles

2) mają pieniądze, żeby dać mi maxa

3) mają za co sprowadzić drugą gwiazdę?

 

Natomiast jeśli LeBron ma podpisać kontrakt z Lakers bez żadnych ruchów z ich strony, to jest to, zgoda, dla LeBrona absolutnie bez sensu. Zresztą dla Lakers też, bo skoro LeBron ma w nosie z kim gra, to znaczy, że zależy mu bardziej na karierze biznesowej niż sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron ma czas do północy na podjęcie lub niepodjęcie opcji. Dość długo z tym zwleka. Jeżeli wejdzie w opt in, będzie miał większy wpływ na wybranie klubu, w którym będzie grał, a jeśli zrobi opt out, będzie to bardziej korzystne dla zespołów, które mają miejsce na zapłacenie mu maksymalnego kontraktu. Być może już dzisiaj wyjaśni się to, czy Leonard trafi do Lakers, czy nie, bo podejrzewam, że na to czeka LeBron z decyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem fluber, czy wzięcie opcji daje mu większy wpływ na wybór zespołu.

 

Zespół bierze go na rok, więc stawia się w dość stresującej sytuacji już za rok. Jednak s'n't daje chyba takie same możliwości wymiany, a dodatkowo większą pewność ze strony nowej drużyny.

 

Jeśli weźmie opcję, to zostanie w Cavs spróbować jeszcze jednego runu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem fluber, czy wzięcie opcji daje mu większy wpływ na wybór zespołu.

 

Zespół bierze go na rok, więc stawia się w dość stresującej sytuacji już za rok. Jednak s'n't daje chyba takie same możliwości wymiany, a dodatkowo większą pewność ze strony nowej drużyny.

 

Jeśli weźmie opcję, to zostanie w Cavs spróbować jeszcze jednego runu.

 

Sign and trade jednak zawsze się wiąże z pewnym osłabieniem zespołu, do którego się przechodzi. Przecież dokładnie dlatego, sporo fanów Lakers nie chce Leonarda już teraz, ponieważ woli Leonarda + Ingrama, a nie Leonarda zamiast Ingrama.

 

James ma bardzo silną pozycję i w przeciwieństwie do normalnych sytuacji, biorąc opcję, na pewno będzie miał wpływ na to gdzie trafi. Podobnie, jak Chris Paul w zeszłym roku, który gdy podejmował opcję, nie mógł się oficjalnie kontaktować z innymi zespołami i teoretycznie nie miał też wpływu na to gdzie trafi. A w praktyce zdecydował się na Rockets, wziął opcję i Clippers wymienili go do Rockets.

 

Dla Jamesa roczny kontrakt nie jest stresującą sytuacją, jest normalną sytuacją. Natomiast rzeczywiście jest to jedna z ostatnich chwil, żeby zgarnąć wieloletniego maxa, bo potem będzie wchodził w Over 38 rule i nie będzie mógł podpisać takiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grając na dramatycznym wschodzie / mega słabym, tankerskim wschodzie

Niektórzy są tak oderwani od rzeczywistości, że dalej w to brną i nie widzą, że poza dwoma najlepszymi zespołami ligi nie ma tu aż takiej ogromnej różnicy, a fakt że w top5 draftu były 4 zespoły z zachodu to też oczywiście przypadek.

Edytowane przez skyjoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wzięcie opcji i transfer też wiąże się z osłabieniem nowej drużyny.

 

raczej wszystko jest dograne do momentu gdy decyduje sie branie / odpuszczanie opcji, wiec jej wziecie / odpuszczenie jest celowe i moze byc po prostu wymagane przez ewentualny transfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.