Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

i tak NIGDY NIE DOJDZIECIE DO POROZUMIENIA.

 

wbrew szeroko rozpowszechnionym plotkom, nie dyskutuje się po to, by dojść do porozumienia

rw, julek

to czemu na tej samej opinii nie jedzie lebron?

do 2014 byl nawet w ALL D team, teraz juz nie jest

 

a moze po porstu te glosy sa jednak jakims wyznacznikiem? hmm?

 

 

nie wiem, może czasy się zmieniły i głosujący są trochę bardziej ogarnięci? MJ na 4 mijescu w DOPY w 1998? serio?

 

wiesz, wejście advanced stats pod strzechy szarego kowalskiego to był mocny mythbuster, w latach 90 naprawdę uważano.... albo przynajmniej polski światek  NBA, mający za guru dziennikarzy piszących dla Magic Basketball + Szaranowicza uważał że np średnia przechwytów to zayebista statystyka obrazująca dobrego defensywnie zawodnika

 

teraz przy jakichś prostych rzecach typu +/- czy drtg takie rzeczy już by nie przeszly

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw, julek

to czemu na tej samej opinii nie jedzie lebron?

do 2014 byl nawet w ALL D team, teraz juz nie jest

 

a moze po porstu te glosy sa jednak jakims wyznacznikiem? hmm?

Nie mam zielonego pojecia wlasnie! I caly czas sie glowie nad tym. Ofc glowie sie nad czym, czemu taki Kobe tam rok w rok ladowal (w drugiej czesci kariery kompletnie niezasluzenie) a nie czemu LBJa tam nie bylo (kiedy faktycznie - za RS - nie zaslugiwal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczyna... jeszcze jest w CLE a już za GM i trenera w LAL robi.

Jak mi zrobicie ekipe z 2 All-Stars, w tym jednym MVP to przyjdę na gotowe... może choć raz po męsku, powinien LJ jako 1 podjąć decyzję i pociągnąć wózek bez względu na 100 innych warunków. Jak nie to nie przychodź i nie rozbijaj ekipy.

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23924558/pressure-mounting-los-angeles-lakers-acquire-kawhi-leonard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć oczywiste wnioski. Lakers nie są pewni George'a, więc muszą postarać się o Kawhiego, bo jak George zostanie w OKC, a LeBron jednak nie przyjdzie uczyć młodzieży poważnego kosza - to LAL będą największymi przegranymi offseason.

 

Ostatnio Windhorst powiedział, że w sumie tylko rodzina LeBrona wie co zrobi, a że robi za największego insidera LeBrona to mnie to jednak mocno rozbawilo.:D

Proponowalbym wiecej pokory, bo LBJ moze z gowns. Z LA wyciagniac Was 100 poziomow wyzej, wiec raczej ma prawo pomarudzic.

Nieprawda, LeBron ma bardzo dużo czasu żeby budować nowy zespół, ale oczywiście woli iść na gotowe. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczyna... jeszcze jest w CLE a już za GM i trenera w LAL robi.

Jak mi zrobicie ekipe z 2 All-Stars, w tym jednym MVP to przyjdę na gotowe... może choć raz po męsku, powinien LJ jako 1 podjąć decyzję i pociągnąć wózek bez względu na 100 innych warunków. Jak nie to nie przychodź i nie rozbijaj ekipy.

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23924558/pressure-mounting-los-angeles-lakers-acquire-kawhi-leonard

 

Ale o czym Ty mówisz? Przecież ta wizja James+PG+Leonard jest pompowana przez ESPN od n-tygodni.

A jeśli Lakersi nie pozyskają Leonarda teraz to oznacza, że muszą zrobić kolejny rok na przeczekanie, bo jeśli podpiszą 2 max-y to nie mają kasy na Leonarda w przyszłym sezonie.

 

sources ESPN podawały, że Leonard z Popem się spotkają w LA, a było to w San Diego (co potem ESPN przedstawiał jako w Kalifornii)

 

ESPN strasznie pompował Lakers co to oni nie mogą zrobić, tylko to nie takie proste. Mają miejsce na 2 max-y tyle, że nie mają. Ten najlepszy pakiet za Leonarda wcale nie jest taki najlepszy. Bo nie widzę opcji by Spurs łyknęli Ball-a.

 

Nie wiadomo co zrobi PG, nie wiadomo co zrobi James, Leonard chce, ale Spurs nie chcą.

 

W przyszłym sezonie sporo drużyn będzie miało wolnej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego abstrakcja?

idzie do lakers, pg13 zostaje w okc.

lakers podpisuja reszte grajkow na 1roczne umowy, przedluzaja randle'a za rozsadne pieniadze

 

maja pol sezonu i okienko transferowe by wyciagnac KL ze spurs, lub czekaja do wakacji, w miedzyczasie spuszczaja w koncu denga i podpisuja kawhaia. po tym sezonie ingram juz powinien juz miec spora wartosc, wiec lakers moga nim dealowac w poszukiwajaniu brakujacego elementu (SG)

 

sheridan pisal, ze ludzie patrza tylko na to, co bedzie tu i teraz. a tu nie chodzi o to, co bedzie tu i teraz tylko co bedzie (w sensie jaki roster) po TD 2019 i 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo LeBron nie ma czasu na patrzenie co będzie po 2020. Tak, na pewno założy "mam 34 lata, pójdę grać o playoffy z Lonzo Ballem, może pozyskamy Kawhiego, może nie, ale po 2020 będzie zajebiście".

 

Please.

 

Oczekiwanie, że pójdzie do 35W bez żadnej gwarancji mocnego zespołu to już inny stan umysłu, sorka.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym pisal sheridan

 

natomiast przed chwila pojawilo sie info(wojnar), ze bron bez 2 superstara nie pojdzie do lakers

wiec w zasadzie wywraca do gory nogami to, o czym pisal sheridan

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23924558/pressure-mounting-los-angeles-lakers-acquire-kawhi-leonard

wiecej mowia o KL niz o PG, wiec nie zdziwilbym sie gdyby jednak cos bylo na rzeczy z zostaniem PG w okc...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie jak co roku, najpierw przez cały sezon dziennikarze pompują, że jakaś gwiazda przyjdzie do Lakers, a jak zbliża się czas podpisywania graczy to powoli się wycofują ze swoich słów, oczywiście kończy się to brakiem wzmocnienia Lakers. :)

Ale to było mniej więcej wiadomo cały seson właśnie, tzn. mniej więcej tego można było się spodziewać. Na razie nic nie wiadomo, więc nie ma co przesadzać w drugą stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to było mniej więcej wiadomo cały seson właśnie, tzn. mniej więcej tego można było się spodziewać. Na razie nic nie wiadomo, więc nie ma co przesadzać w drugą stronę.

Ale nie zauważyłeś tego, że zawsze duże nazwiska są łączone z Lakers i dziennikarze piszą to w takim tonie, że Lakers są głównym faworytem do pozyskania danego gracza, a gdy zbliża się lipiec to zaczyna się wymyślanie, że ten podpiszę jak dostanie drugą gwiazdę, tamten jak ktoś inny nie zaproponuje mu maxa, a kolejny tylko wtedy jeśli Lakers przefarbują szatnie na różowo. Ostatecznie nikt z Lakers nie podpisuje od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Cały sezon George mówił, że się świetnie czuje w OKC, po porażce z Utah powiedział, że nie wpłynie to na jego decyzję. LeBron jak odejdzie z Cavs to dla walki o tytuł. Jak ktoś uwierzył, że George to pewniak w LAL, albo ma pretensje, że LeBron nie chce iść do zespołu bez gwiazdy, to sam sobie jest winien. Każdy widzi i czyta co chce widzieć i czytać.

 

Co nie znaczy, że scenariusz George plus LeBron jest nierealny, bo IMHO jest realny, od jakiegoś czasu jednak wiadomo, że to jest skomplikowane i ma szereg zmiennych o których nie mamy zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Cały sezon George mówił, że się świetnie czuje w OKC, po porażce z Utah powiedział, że nie wpłynie to na jego decyzję. LeBron jak odejdzie z Cavs to dla walki o tytuł. Jak ktoś uwierzył, że George to pewniak w LAL, albo ma pretensje, że LeBron nie chce iść do zespołu bez gwiazdy, to sam sobie jest winien. Każdy widzi i czyta co chce widzieć i czytać.

 

Co nie znaczy, że scenariusz George plus LeBron jest nierealny, bo IMHO jest realny, od jakiegoś czasu jednak wiadomo, że to jest skomplikowane i ma szereg zmiennych o których nie mamy zielonego pojęcia.

Chyba się nie rozumiemy, ja nie mam pretensji do Lebrona i George'a, nigdy też nie byłem pewny ich przyjścia. Wręcz przeciwnie, mimo tego że jestem fanem LAL to średnio wierzyłem w to, że któryś z nich trafi do Lakers. Nie oszukujmy się, ostatnie lata w tym względzie nie napawały optymizmem.

 

Po prostu dziwi mnie i nie wiem za bardzo czemu ma to służyć, że dziennikarze co roku pompują balonik pt "Superstar/allstar w Lakers", a później czym bliżej lipca tym bardziej dają do zrozumienia że jednak nic z tego.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zauważyłeś tego, że zawsze duże nazwiska są łączone z Lakers i dziennikarze piszą to w takim tonie, że Lakers są głównym faworytem do pozyskania danego gracza, a gdy zbliża się lipiec to zaczyna się wymyślanie, że ten podpiszę jak dostanie drugą gwiazdę, tamten jak ktoś inny nie zaproponuje mu maxa, a kolejny tylko wtedy jeśli Lakers przefarbują szatnie na różowo. Ostatecznie nikt z Lakers nie podpisuje od wielu lat.

Pytanie czy z perspektywy lat jest faktycznie co żałować, że nie udało się podpisać Melo, Howarda czy innego Monroe za maxa?

 

Tym bardziej tego lata, naprawdę jak znowu żadnego czołowego gracza nie podpiszą nie ma co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy, ja nie mam pretensji do Lebrona i George'a, nigdy też nie byłem pewny ich przyjścia. Wręcz przeciwnie, mimo tego że jestem fanem LAL to średnio wierzyłem w to, że któryś z nich trafi do Lakers. Nie oszukujmy się, ostatnie lata w tym względzie nie napawały optymizmem.

 

Po prostu dziwi mnie i nie wiem za bardzo czemu ma to służyć, że dziennikarze co roku pompują balonik pt "Superstar/allstar w Lakers", a później czym bliżej lipca tym bardziej dają do zrozumienia że jednak nic z tego.

Dobrze wiesz dlaczego. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.