Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Griffin mowi ze Cousins pewniak - teraz podpiszcie drugiego kontuzjowanego Kawhaja i bang! Magic zadowolony


swoja droga, jesli Cousins pewniak w LAL, to raczej nie widze tego razem z LBJ


przynajmniej Houston zalatwione. pocelebrujmy razem trzy dni : )

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ta babeczka z Akron miala racje, ze Lebron uwazal ze Houston = wujpupaikamienikupanapustyni

 

SAS pewnie tez wyladowalo w tej samej kategorii, mimo Popa.

 

nadal nie kupuje tego argumentu LA, "biznesy, blisko, hollywood" - 21 wiek, technologie plus Lebron ma namaszczonych ludzi do prowadzenia tego, koszykarz, ciagle w rozjazdach przez 9 miesiecy. troche za wczesnie na odwieszenie kariery i uczenie Lonzo jak ma rzucac. W Cavs nie jest wiele gorzej, przynajmniej sprawdzeni weterani z ktorymi juz gdzies tam byl pare razy i rodzina pewnie nie chce sie znowu przeprowadzac. 

 

jak bym mial realnie stawiac, co moze byc nie tak z Cavs, to predzej "nie bede gral dla tego c***a Gilberta". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. To była ironia ;) Choć koniec końców i oni się przekonają, że mieli błędne myślenie... ;)

Ja bardzo chciałbym sie mylić kore i z przyjemnością kiedyś się przyznałbym do błędu bo naprawdę ostatnie czego chce to napisać tu kiedyś "a nie mówiłem?"

 

No nic będziemy myślę mieli okazję się przekonać kto miał rację bo Lebron podpisze z Lakers i nie będzie bawił się w żadne 1+1 tylko weźmie pełnego 4 letniego maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym sie mylić kore i z przyjemnością kiedyś się przyznałbym do błędu bo naprawdę ostatnie czego chce to napisać tu kiedyś "a nie mówiłem?"

 

No nic będziemy myślę mieli okazję się przekonać kto miał rację bo Lebron podpisze z Lakers i nie będzie bawił się w żadne 1+1 tylko weźmie pełnego 4 letniego maxa.

 

Mamy forum pełne antyfanów, hejterów (jak zwał tak zwał) Lakers, a jeszcze nikt ani razu nikomu nie wytknął w tym myśleniu jednej rzeczy; martwicie się, jak będzie wyglądać 36-letni LeBron w ostatnim roku max kontraktu, a nie martwiliście się 20-milionowymi za sezon umowami Denga i Mozgova?

 

Stary! Dja nam Panie Boże, fanom Lakers, żeby on wziął te 4 lata, a nie 1+1! ;)

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy forum pełne antyfanów, hejterów (jak zwał tak zwał) Lakers, a jeszcze nikt ani razu nikomu nie wytknął w tym myśleniu jednej rzeczy; martwicie się, jak będzie wyglądać 36-letni LeBron w ostatnim roku max kontraktu, a nie martwiliście się 20-milionowymi za sezon umowami Denga i Mozgova?

 

Stary! Dja nam Panie Boże, fanom Lakers, żeby on wziął te 4 lata, a nie 1+1! ;)

A nie martwilismy się ich umowami?

nawet jak były one jakoś tłumaczone to nikt nie miał wątpliwości, że to za dużo i za długo.

 

Poza tym to co pisałem powinny te umowy i wcześniejsze nas uczulic, że po 30tce trzeba uważać z szastaniem kasą nawet na kogoś kto jeszcze w ostatnim roku był najlepszym graczem w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Poczytaj sobie moje posty po tych ruchach Kupchaka.

 

http://www.e-nba.pl/topic/4786-los-angeles-lakers-201617/?p=437851

 

Mea culpa. Za duży skrót myślowy. To jest trochę tak, jak by Wam ktoś dawał 10-letnie Porsche za frajer, a Wy "nie, nie, za 15 lat zarobię sobie sam na nowy". A przy tym składujecie w piwnicy stare części do Wartburga, wmawiając sobie że coś z nich jeszcze będzie ;)

 

Cholernie trudno Wam dogodzić. Z dużych nazwisk większość Wam nie pasuje i kręcicie nosem, a przy tym nie możecie np. odżałować oddania cancera jakim był/jest/będzie Russell. Serio strasznie mi ciężko to wyjaśnić samemu sobie, fanowi Lakers. A co dopiero muszą myśleć inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie trudno Wam dogodzić. Z dużych nazwisk większość Wam nie pasuje i kręcicie nosem.

I znowu stosujesz za duży skrót myślowy pisząc, że większość dużych nazwisk nie pasuje. Kto to jest ta większość dużych nazwisk i komu nie pasuje?

 

Konkretnie kore proszę nie powielać ograniczonych tekstów haterow tylko wal konkretnie. Masz mnie i januarego, którzy nie chcemy Lebrona. Na PG chyba nikt nie wybrzydza, wymiana za Leo sam pisałem, że poświęcił bym Ingram.

 

Także z całym szacunkiem nie pierdol tych samych ogolnikowych farmazonow na temat fanów Lakers jak reszta bo to bullshit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac myslalem, ze rockets sa nr 1 w wyscigu o brona.

w tej chwili w zasadzie zostaja 2 wybory lakers albo sixers

 

nie sadze by chcial zostac w cleveland na kolejne 4 lata.

@memento w cavs nie jest wiele gorzej? jest duuzo gorzej. ja ogladajac brona w finalach widzialem, ze ma juz dosc gry z tymi pajacami. male pole manewru dla managmentu, niska cena love'a. w zasadzie bylby skazany na powtorke tego co bylo w tym roku, pod warunkiem, ze przeszedlby celtics lub sixers.

 

cleveland to taki radom.

los angeles to taka barcelona. jesli pytasz swoja rodzine, gdzie chca mieszkac i spedzic reszte zycia... nie musisz dlugo czekac na od a podobno jest to factor.

 

to jest najwieksza zaleta los angeles i przewaga nad philly. jesli chodzi o roster, sixers>lakers.  lakers maja magica, ktory wychodzi na to, ze jest sporym atutem w tej chwili bo widac, ze ma wizje i plan na cos wiekszego niz awans do playoffs.

 

mowi sie tez o tym, ze po przyjsciu do lakers, ustawi sie kolejka FA, ktorzy nie maja co liczyc na duza kase, bo jest jej malo w tym roku na rybku i z przyjemnoscia powalcza za mniejsze pieniadze na 1 rocznym kontrakcie z bronem o cos wiecej w slonecznej kalifornii. o ile dobrze pamietam, to w zeszlym roku slabo bylo ze sciaganiem fa do cavs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.