Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj ploteczkę o np Arizie za minimum w Warriors ;)

 

E tam, zrobiliby 81-0, a w 82 grze hardtankujący Cavs po zapewnieniu sobie #1 przed loterią pokazaliby 15 trójek JR Smitha i 81-1 ;]

 

 

Nikt nie wspomniał o Davisie btw? Fit nad Fity do LJ.

Jak to nikt?? Jakieś kilka stron temu pisałem o NOP i Davisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to nie brzmiało, w kontekście walki o tytuł, obecny LeBron przede wszystkim potrzebuje kogoś, na kim chociaż w części można oprzeć atak, więc propozycje George'a po tym sezonie czy innego Oladipo to dosyć słabe opcje. Za to jakby Embiid był zdrowy [załóżmy, że następnym razem już tej frazy nie piszę, bo każdy wie, że nie wiadomo czy będzie zdrowy]... Nawet obrona znowu by się pojawiła.

Embiid to kiepski fit do Lebrona.Wolny, Słaba trójka, jego punkty biora sie z post upu glownie, a jednak Bronball zawsze polega na tym, ze wysoki ma unikac kontaktu pod koszem i ma przede wszystkim robic za spot up shootera(Love, Bosh).Lebron gral tylko z prawdziwych wysokich z past Prime kontuzjowanym Shaqiem, no ale umowmy sie ze to zaden wyznacznik.

 

Wiadomo Embiid w koncu jest zdrowy i pewnie przepracuje lato solidnie, no ale teza ze Embiid lepiej pasuje do Lebrona niz George to dla mnie zart.Playoff Pussy P pomimo slabego sezonu dalej jest imo w TOP3 idealnych sidekickow do Lebrona po AD i Currym.Stoi w rogu nie wymaga pilki, swietny rzut i do tego sam wykreuje punkty i odciazy Lebrona.

 

Lebron najlepiej zawsze szedl do zespolow gdzie mial/najlepiej wyglądał z wysokimi z trojka oraz z niskim ktory wjedzie pod kosz i wykreuje sobie punkty z niczego na midrangu i za trzy.(Oladipo, George, Kyrie, Wade)

 

Zakladanie ze nagle w wieku 34 lat odrzuci swój styl gry i bedzie rzucal pilki Embiidowi na post up lub ustanie w rogu i patrzyl jak Simmons nie rzuca dalej niz metr od kosza jest dosc ryzykowane.Tym bardziej nie przekonuje mnie, ze jest to dobry fit, bo na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś zakłada, ze LeBron gdziekolwiek nie pójdzie musi robić 30-10-10, to jest słaby fit. Albo jak ktoś zakłada, że nigdy nie grał z dominującym centrem, to ten zostanie sprowadzony do roli Chrisa Bosha. Ja tam pamiętam, że LeBron nie miał problemu oddawać piłki prime Wade'owi, a Kyrie w runie mistrzowskim w playoffach oddawał więcej rzutów niż LeBron, także w końcówkach, i chyba takie samo PPG. Yeah, no tak, Bronball.

 

Ale wiem, że hejt-narracja jest taka, że Wade się nie postarzał, a po prostu zaczął robić trzy poziomy gorsze staty przez LeBrona (oczywiście z rocznym opóźnieniem), a Kyrie odszedł bo był marginalizowany przez LeBrona, więc nie mam zamiaru przekonywać. Sixers to przeciętny fit pod względem samego fitu, ale idealny fit pod względem walki o tytuł, bo mają cholernie dużo talentu. Jak ktoś wierzy, że Sixers z Sariciem wygrali 52W, a z LeBronem w jego miejsce (dalej wierzę, że Redick pobawiłby się w ring chasera) wygrają 57, bo Embiid ma słabą trójkę, a Simmons nie umie rzucać, to inaczej rozumiemy koszykówkę.

 

LeBron chce powalczyć o tytuł z Warriors, to musi iść do zespołu który ma więcej talentu niż jacyś Pacers (lol) czy nawet Lakers z Georgem (chyba, że przehandlują tą młodzież, ale czy od razu do wzięcia będzie gwiazda - nie wiadomo). Czy będą to Sixers czy Rockets, nie wiem, ale jak dostanie sweepa od Warriors to mam duże wątpliwości czy będzie kalkulował w stylu ''ech, Embiid jest za dobry, idę pograć z Lonzo Ballem gdzie ponabijam statsy". I to się nie tyczy tylko Sixers, bo w Rockets też będzie musiał grać inaczej.

 

ps

 

Żeby była jasność nie twierdzę, że na pewno nie wybierze Lakers, ale wybierze ich jak uzna że ma tam szanse na tytuł. Uprawiacie trochę przesadną gdybologię i dochodzicie do wniosków, że Pacers to lepsza opcja niż Sixers, lol.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF

 

W Sixers jest duzo talentu, ale co daje talent ktory nie pasuje do siebie to juz kilka razy historii tej ligi mieliśmy okazje sie przekonać.

 

Lebron oddawal pilke Kyriemu i Wadowi bo to byli goscie ktorzy stworza punkty z tak zwanej dupy.W RS moga sobie wygrać i 70 meczów, ale w PO bedzie problem.Do tego wlasnie sprowadza sie gra w PO w waznych momentach przy remisie w serii i 4 kwarcie.Musisz umieć wyczarowac punkty z kapelusza, dlatego Simmons zaliczyl mega choke vs Celtics bo nie ma na ten moment skillsetu do tego.Mozna sobie nabijac staty w styczniu, ale przychodzi czas gdy Brad Stevens ustawia przeciwko tobie obronę i musisz cos na to miec.Simmons nie ma niczego i Sixers musieli ratować sie Embiidem postupujacym z 7 metra.

 

Tekstu o hejterstwie nie rozumiem, bo Lebrona uwielbiam, co nie zmienia faktu ze cala kariere ustawial druzyny tak by miec określony profil graczy.Niska druga opcja tworzaca punkty z dupy z midrangu/wjazdow/na pick and rollu i wysoki rozciągający obronę.Po prostu za malo prawdopodobne uwazam by po 15 sezonach w lidze nagle Lebron postanowil zmienic zdanie.Dlatego uwazam ze Oladipo Davis i George czy np Mitchell lepiej pasuja do Lebrona, bo gracze o podobnym profilu gralo juz z Lebronem i skonczylo sie to mistrzostwami.A Embiid i Simmons wygladalaliby na pewno lepiej niz z Sariciem tylko co z tego?To dalej jest slaby fit.Nie wspominając nawet o pozasportowych sprawach, co dla Lebrona ma byc mega ważne.

 

Mam na mysli sama teze Embiid > Oladipo,George bo nie ma co kwestionowwc tego ze Sixers zjadaja reszte Pacers rosterem, ktory poza Oladipo kompletnie do Lebrona nie pasuje.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy drużyna X miała tyle talentu co hipotetycznie Sixers, i to nie wypaliło przez fit?

 

Teksty o hejterstwie nie były wobec Ciebie. 

 

Talent >> fit. A LeBron to średni fit, ale pasuje tam lepiej niż się Wam wydaje. Sixers niesamowicie brakuje scorera i closera w końcówkach, a do obu roli Bron pasuje idealnie. Jak ktoś twierdzi, że LeBron nie robiłby 25ppg grając mniej z piłką, no to jak wyżej. :smile:

​Jedyne kogo byłoby szkoda, to Simmonsa, bo robiłby jakieś 15-6 w tym składzie. Ogólnie zdrowi Sixers byliby przejebani. Wstawiacie w miejsce ot co startera w tym sezonie (Saricia) top3 graczy alltime po GOAT-level playoffach w ofensywie. Już nawet abstrahując od progresu młodzieży, to daje gigantyczny skok jakościowy.

 

Heat wygrali dwa tytuły z past prime Wadem rzucającym trójkę na mecz i Boshem robiącym 0/8 w G7 finałów. ;]

 

Myles Turner czy bogdanovic nie pasuja do Jamesa?? A to czemu?

Nikt nie twierdzi ,że James kogoś ograniczał w czasach Heat.. To znowu Jamesa przewrażliwieni wymyślają obronę na zarzuty ,ktore nigdy nie padły

Ty nigdy nie czytałeś RealGM, prawda? Ew. postów January'ego? :grin:

 

A Myles Turner i Bogdanovic super pasują do LeBrona, ba, Pacers byliby dosyć zajebiści, może nawet ograliby Boston za rok, może nawet powalczyliby w finałach, ale nie mają wystarczająco talentu, żeby wygrać tytuł. Dlatego przeceniacie ten fit.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid to kiepski fit do Lebrona.Wolny, Słaba trójka, jego punkty biora sie z post upu glownie, a jednak Bronball zawsze polega na tym, ze wysoki ma unikac kontaktu pod koszem i ma przede wszystkim robic za spot up shootera(Love, Bosh).

to chyba mit. na przykład według synergy % ich postup plays za bardzo się nie zmieniał. Love to wręcz zwiększył nieco ich częstotliwość w porównaniu z jego najlepszym rokiem w minnesocie:

 

Love

'09 - 17,4

'10 - 30,2

'11 - 22,6

'12 - 23,3

'13 - 24,1

'14 - 22,9

'15 - 24,1

'16 - 24,6

'17 - 23,2

'18 - 19,4

 

Bosh

 

'05 - 31,3

'06 - 34,5

'07 - 24,8

'08 - 23,6

'09 - 23,1

'10 - 35,0

'11 - 23,5

'12 - 23,6

'13 - 14,1

'14 - 7,5

'15 - 19,9

'16 - 19,9

 

do tego należy też wziąć pod uwagę generalne tendencje ligowe czyli w tym przypadku rosnącą rolę trójki, więc pójście wysokich w tym kierunku może być niezwiązane z LJ.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bron mówił że dla niego ważnym jest by jego rodzina czuła się dobrze, a mogę jednak tylko zgadywac że Califronia to bardziej atrakcyjne miejsce niż Indiana

Z kolei PG być może chciałby wrócić do rodzinnej okolicy tam gdzie jego rodzice mieszkają.

Uszczypliowsc mało trafina ale staraj się w przyslosci bardziej a może się uda ;)

jaka uszczypliwość, kolego jesteś jednym z wielu powtarzających jakiś mit w myśl którego ten albo inny grajek ma dwie wymarzone destynacje, miami albo la, a większośc poza tym to zadupia których fani wielkomiejskich ośrodków nie zaszczycą swoją obecnością. Jak zakładam byłeś w stanach nie raz i wiesz gdzie najlepsza jest miejscówa żeby tego a tego gościa rodzina czuła się "najlepiej" :P Na tej zasadzie mogę ci powiedzieć, że choćby w takiej "zadupiastym" stanie jak Utah, jednym z ważniejszych ośrodków sportów zimowych w stanach, wielu grajków czuje się ok pomimo, że na plaży wylegiwać się nie mogą, ale cenią sobie że im jakiś koleś nie odstrzeli dupska na ulicy albo nie porwie rodziny dla okupu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34625175_1231028697027843_25308054204239

To by było złoto, ale chyba nierealne. Aczkolwiek z punktu widzenia legacy...

 

 

Pamieta ktos na szybko w ktorej czesci offseason i w ktorym czasopismie LeBron oglaszal swe The Decision?

 

Decision 2010 - w ekskluzywnym programie ESPN, transmitowanym na żywo (tam mówił bodajże o "przeniesieniu talentów na South Beach").

Decision 2014 - w liście opublikowanym na łamach Sports Illustrated

https://www.si.com/nba/2014/07/11/lebron-james-cleveland-cavaliers

 

Decision 2010 ogłoszono 8 lipca, a Decision 2014 11 lipca. Więc pewnie w drugim tygodniu lipca powinniśmy już znać Decision 2018 ;) .

Edytowane przez dn_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka uszczypliwość, kolego jesteś jednym z wielu powtarzających jakiś mit w myśl którego ten albo inny grajek ma dwie wymarzone destynacje, miami albo la, a większośc poza tym to zadupia których fani wielkomiejskich ośrodków nie zaszczycą swoją obecnością. Jak zakładam byłeś w stanach nie raz i wiesz gdzie najlepsza jest miejscówa żeby tego a tego gościa rodzina czuła się "najlepiej" :P Na tej zasadzie mogę ci powiedzieć, że choćby w takiej "zadupiastym" stanie jak Utah, jednym z ważniejszych ośrodków sportów zimowych w stanach, wielu grajków czuje się ok pomimo, że na plaży wylegiwać się nie mogą, ale cenią sobie że im jakiś koleś nie odstrzeli dupska na ulicy albo nie porwie rodziny dla okupu itd

Panie kolego jeśli można się tak zwrócić, ja nigdy nie nazwałem Utah lub Indiany dziura. Bronisz czegoś i mi zarzucasz jak nigdy nie było ataku.

Oczywiście że w Utah można spoko zyc, jak praktycznie wszędzie w stanach.

Odnosisz się tu do jakiś wycieczek personalnych a to też dosyć słabe nie sądzisz?

Mi chodziło po 1 o to że rodzina Pg mieszka w La, więc jestem w stanie zrozumieć że to jest plus dla niego przenosin tam

Po 2 w La mieszka mnóstwo gwiazd a zawodnicy nba lubią takie towarzystwo zazwyczaj

Po 3 Paul mówił że bardzo chętnie by wrócił w rodzinne strony

 

Jeśli chodzi o aspekt sportowy Utah byłaby i dla Pg i dla Brona fajna. Jest system są strzelcy, jest gigant który broni obręczy.

Problem jest to że nie tylko aspekty sportowe się liczą.

Więc panie kolego spokojnie nikt nie szkaluje stanu mormonow :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy kasa również. jeżeli Bron chce "kupić" Cavs, to uciekając do LA ma małe szanse. na dodatek w Kalifornii są bardzo wysokie podatki stanowe (z tego co sie tu pisze) jak LBJ oleje kasę to idealnym wyborem są Rockets i Celtics. ale na jego miejscu zostałbym w Cleveland. wyczyściłbym salary, zgarnął paru młodych i był mentorem dogrywając te parę lat do emerytury. walkę z GSW gwarantują tylko te 2 zespoły które wymieniłem. a i tak poszedłbym na 2 lata i wrócił do Cavs na koniec ogarnąć dzieciaków i kupić klub.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jego miejscu zostałbym w Cleveland. wyczyściłbym salary, zgarnął paru młodych i był mentorem dogrywając te parę lat do emerytury.

Tak, powinien jeszcze zaczac z lawki wchodzic zeby jakis 2nd rounder mogl sie w s5 rozwijac.

No k****, czytasz co piszesz i odnosisz to do rzeczywistosci czasami Ptak?

 

Lebron ktory 'dogrywa pare lat' do emerytury. 

 

kCZPGv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem co ja bym zrobił. ma 2 wyjścia. idzie grać za mniejsze pieniądze do silnej drużyny albo zostaje w Cleveland gdzie bez spiny gra do końca kariery, bo ten zespół szans na mistrza nie ma. 

a czy odnoszę to do rzeczywistości? a to trudne pytanie i nie wiem jak odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.