Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Bral ktos pod uwage ze Jerry West moze zrobic swoj very last dance jako executive w Clippers, sciagnac Lebrona i jakis all-starow do pomocy w lato, jak wyglada sprawa z salary cap w Clips ktos sie orientuje?

Zakładając, że wywalą Beva a Jordan sam odejdzie to mają jakies 15 mln... Musieliby oddać komuś Tobiasa za darmo ( możliwe) i poprosić by Rivers z Teodosicem zrezygnowali ze swoich umów

 

Możliwe jest wszystko ale w praktyce chyba mało realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek Kevin Pelton doszedł do tych samych wniosków co ja , czyli Le Bron potrzebuje specyficznego rodzaju graczy

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23684417/kevin-pelton-weekly-mailbag-does-lebron-james-make-teammates-better

 

Każdy gracz , który nie jest dobry off ball traci spędzając czas na parkiecie z Le Bronem więc tym bardziej nie wiem jak nadal co niektórzy widza koegzystencje Bena Simmonsa z Jamesem

 

Historia jest przeciwko... Wiara jest zawsze pro

 

Jeśli chodzi o historię to LBJ zdobył 2 mistrzostwa z Wadem (czyli graczem zdecydowanie tracącym bez piłki w rękach) jako side-kickiem.

 

Btw - po co się męczyłeś z tym 'dochodzeniem do wniosków', skoro 90% osób na forum ma świadomość tego, że dla LBJa najlepsze środowisko to dobrze broniący shooterzy (+ jakiś lobołapacz pod kosz)? Wystarczyło spytać :smile: (albo zerknąć na tematy ATF, gdzie każdy wg tego klucza dobierał mu support)

 

Ale tak - generalnie moja ulubiona (sportowo-fitowo) opcja dla Jamesa to Utah :smile: (szkoda, że nierealna)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o historię to LBJ zdobył 2 mistrzostwa z Wadem (czyli graczem zdecydowanie tracącym bez piłki w rękach) jako side-kickiem.

 

Btw - po co się meczyłeś z tym 'dochodzeniem do wniosków', skoro 90% osób ma świadomość tego, że dla LBJa najlepsze środowisko to dobrze broniący shooterzy? Wystarczyło spytać :smile:

 

Ale tak - generalnie moja ulubiona (sportowo-fitowo) opcja dla Jamesa to Utah :smile: (szkoda, że nierealna)

Nierealna to wiadomo..

 

Ale druga opcja też nierealna to NOP -- ze wszystkich superstarów jakoś Davis najlepiej mi pasuje do Jamesa

 

Nota bene 76ers też jest idealnym środowiskiem tyle że LBJ zamiast Bena i reszta bez zmian z Covingtonem, Saricem Embiidem i Redickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że wywalą Beva a Jordan sam odejdzie to mają jakies 15 mln... Musieliby oddać komuś Tobiasa za darmo ( możliwe) i poprosić by Rivers z Teodosicem zrezygnowali ze swoich umów

 

Możliwe jest wszystko ale w praktyce chyba mało realne

Na szybko spojrzalem i jestem w szoku ile oni maja beznadziejnych kontraktow...

Jednak racja, West musialby sie niezle nagimnastykowac zeby przebudowac ten team w jedno lato. Ale czego to sie nie robi dla Krola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierealna to wiadomo..

 

Ale druga opcja też nierealna to NOP -- ze wszystkich superstarów jakoś Davis najlepiej mi pasuje do Jamesa

 

Nota bene 76ers też jest idealnym środowiskiem tyle że LBJ zamiast Bena i reszta bez zmian z Covingtonem, Saricem Embiidem i Redickiem

 

ale nawet bawiąc się w Sci-fi (w którym LeBron decyduje się pójść tam gdzie sobie wymyślimy) to w ramach gimnastyki potrzebnej do podpisania Jamesa NOPy zostałyby jakoś z 4 graczami (na poziomie NBA) na krzyż.

 

W Utah dałoby to radę jakoś sensownie przepchnąć (1 zły kontrakt w 2018 roku to naprawdę propsy dla zarządu tak btw).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek Kevin Pelton doszedł do tych samych wniosków co ja , czyli Le Bron potrzebuje specyficznego rodzaju graczy

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23684417/kevin-pelton-weekly-mailbag-does-lebron-james-make-teammates-better

 

Każdy gracz , który nie jest dobry off ball traci spędzając czas na parkiecie z Le Bronem więc tym bardziej nie wiem jak nadal co niektórzy widza koegzystencje Bena Simmonsa z Jamesem

 

Historia jest przeciwko... Wiara jest zawsze pro

Dlatego James tak bardzo pasowałby do Blazers. Im zabranie piłki z rąk wyszłoby tylko na dobre :-)

 

https://twitter.com/NBAonTNT/status/980917791963348994/photo/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego James tak bardzo pasowałby do Blazers. Im zabranie piłki z rąk wyszłoby tylko na dobre :-)

 

https://twitter.com/NBAonTNT/status/980917791963348994/photo/1

zdajesz sobie sprawę za przy najbliższej okazji lebron zgwalci blazers wliczając w to nawet kolesia od ręczników ;) Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek Kevin Pelton doszedł do tych samych wniosków co ja , czyli Le Bron potrzebuje specyficznego rodzaju graczy

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23684417/kevin-pelton-weekly-mailbag-does-lebron-james-make-teammates-better

 

 

do kitu taka analiza. on przecież nawet nie porównuje produkcji tych graczy do tego, co faktycznie dawali, lecz do swojego "forecastu". poza tym patrzenie na AST czy przede wszystkim USG mija się z celem (bo tak jak idiotyzmem było zabieranie piłki Magicowi na rzecz Nixona, tak samo byłoby odbieranie touches LJ żeby gorszy kreator sobie poklepał). tu efektywność powinna mieć największe znaczenie, a także wynik drużyny z danym zawodnikiem na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, Wojnarowski pracuje dla ESPN od jakiegos czasu ale to nie znaczy ze jego reputacja ucierpiala. Woj jest znany z tego ze serio ma swietne dojscia i zazwyczaj jego "sources" nie biora sie z kapelusza tylko serio maja jakies pokrycie w rzeczywistosci.

Ja tam stawiam ze Lebron przenosi swoje talenty w te offseason do Los Angeles(czy to Lakers czy Clippers), jednakze szkoda ze nie zostanie w tym Cavs tak to by siedzial tam sobie do emerytury i ciepial linijki na 40k/10k/10k. I tak ma takie hehe ulubione slowo na tym forum, "legacy" ze ani nie ucierpi ani sie nie polepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.