Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Tomuś, ciesz się, że Wiktorek chodził bez czapki i nie zagrał. Masz na razie 1-7 a żaden z moich napierdalaczy nie powąchał parkietu.

 

Co do ostatnich ruchów na FA, myślałem o tym żeby zgarnąć Gallo za Fourniera, ale szkoda mi było wszystkich trzech ruchów pierwszego dnia - żeby nie zostać w dupie jak w zeszłym tygodniu z Brogdonem.

 

Cieszy, że zgarnął go Lorak, któremu, jak wiadomo, w tym tygodniu bardzo mocno kibicuję. O LaVinie też myślałem (zamiast Gortata lub Isha), ale zrobiłbym już zbyt jednowymiarowy team, a na walkę z łysym z Brazzersów potrzebuję STL i AST (od Isha) i REBS (od szczura kanałowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebany Ingram: trójki, bloki, 75%FG, 100%FT, tylko dwie straty. Albo nauczył się grac, albo to tylko mecz vs PHO.

 

Szczur jednak okazał się szczurem. Pozostaje mi tylko się pocieszyć tym, że będę ostatnim graczem w FB przez co najmniej kilkanaście lat, który miał Polaka na aktywnym slocie w roto.

 

Tak sobie patrzę, że miałem Jrue i S.Adamsa w składzie, a teraz zapierdalam z Ishem Smithem i szczurem kanałowym. Co poszło nie tak?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, taki mądry jesteś, a Jrue chyba Tydzień leżał na FA. Chyba wyjebałem go jakoś pod koniec listopada, kiedy po powrocie Rondo nic ciekawego nie grał i dostał hita w asystach. Taką już mam niecierpliwą naturę. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

 

Poza tym w pierwszym matchupie przeciwko Marcowi Jrue nic nie wygrał przeciwko moim. Po prostu tkwi jak drzazga w fiucie świadomość, że przy przegranej o 2 STL lub 4 AST mogłeś mieć te 2 punkty więcej.

 

Każdy się teraz czai żeby podłapać jakiegoś leszczyka z okazji deadline'u, ale jest oczywiste, że za miesiąc będzie się u nas roiło od DJów Augustinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.