Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

4-5 z Marcem biorę tu i teraz. Co prawda u Marca połamal się ryży, ale to na tyle. Ja bez Sapa i chyba THJa. Do tego szklany Durant, który co mecz ma GTD. I jeszcze dorzucamy cztery mecze Janasa vs trzy Durexa i KATa (choć on gra na poziomie Kellyego Olynyka, ktory by dostal 38 minut per game).

Wypadałoby żeby Chytremu ktoś się w końcu poważniej uszkodził, a najlepiej ze trzech :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Gobert ma wracać lada chwila, Walla wrzucam na IL i przynajmniej będę grał pełnym składem.

 

Gdybym w zeszłym tygodniu grał z tobą Kevin, to tak jak od Buły - dostałbym 2:7, tylko w innych kategoriach

 

Brodę mam krótsza. Teraz nie smyra, a kłuje, więc uważaj

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na matchup z Lorakiem to za mało. Założę się, że Stefek wróci na następny tydzień, jeśli nie wcześniej.

 

Po cichu liczyłem, że będę mieć przewagę w matchupie z Bołdasem i Gobert wróci za jakieś 1,5 tygodnia. Niestety dla mnie wrócił dziś w nocy. Pewnie Wall też zdąży się wykurować.

 

Marzec, finalnie chyba wychodzimy w wyjebkach na FA na remis. THJ był naprawdę dobrym pickiem i poważnie się zastanawiam czy po pojawieniu się "INJ" nie podziękować Millsapowi, który ma wrócić do gry dopiero ok. 23 lutego. U Ciebie Jrue zaczął napierdalać jak Reggie Miller w swoim prime. Liczę na to, że Davis za chwilę wróci (czyt. w tym tygodniu) i zdegraduje go do roli 15pts, 3 ast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.