Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

noooo dobra nocka buła ;]

 

nie mam jak cie poruchac niestesty w reb i blk w ten ostatni dzien wiec odpuszcze.boje sie troche o points no ale moze sie uda jednak 5:4 wygrac.

 

good game ;]

 

nie pytajcie o niego, nie oddam.

 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Williams przegrał mi straty, wcześniej miał 34 straty w 15 meczach, a teraz 17 w 3, c*** mu w jego ryj gryzonia.

 

Mam nadzieję, że McCollum, Lauri, Warren i Williams tym tygodniem wystrzelali się ze wszystkich cegieł na najbliższych kilka tygodni i od teraz będzie powrót do normalności.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(L)ider po zwycięstwie w Szczecinie jedzie do Lublina.

 

Shavlik, nie wiemm, czy jesteś az tak uzależniony od Hardena, czy masz po prostu c***owy skład, ale ojebałem Cię z jednym meczem Duranta oraz mając w składzie Robina Lopeza, gorszego z upośledzenonych zbiorkowo braci. Ten lepszy przynajmniej blokuje.

PS. Gdybym zostawił Jrue zamiast RoLo, jak wstępnie planowałem, byłoby 7-2. My bad, mecz bonusu w niedzielę u Lopeza zdecydował.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec, oto dlaczego:

1. Chciałem KCP, ale cwebb go podpierdolił,

2. Mam matchup z Lorakiem, z którym z marszu przegram w pizdokategoriach, tj. FG, FT i TO's,

3. Z Lorakiem będę walczyć w STL, BLK i 3PTS,

4. Danny Green gra 4 mecze w tym tygodniu,

5. Danny Green rzuca za 3, jest przyzwoity w STL i robi jeden blok na mecz.

 

Spokojna Twoja rozczochrana, Danny Green na matchup przeciwko Tobie na pewno się nie ostanie w moim rosterze. Wielkich nadziei z nim nie wiążę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni c.h.u.j.a. Z FA był brany np. Jakob Poetl. nie ma mowy żeby był gorszy niż Green. Zresztą daj w ogóle zagrać Danny'emu. Jak mawia klasyk "poruchamy, zobaczymy".

 

Poeltl zrobił mu nienajgorszy statline, także nie ma śmiacia.

 

Najgorszy pojedynczy wystep FA to chyba Matthews:

 

 

1-4-4, 1STL, 2TO, 0/9 FG, 1/2 FT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.