Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Sir Loras, za wcześnie na podpałkę, mamy środę, a mnie interesuje co będzie w poniedziałek. Dużo będzie zależało od tego czy zagrają KD i Dipo. Wówczas bym mógł pokusić się o 8-1 benc***ac Dwighta tak by nie spoilował FT. Niestety dla mnie jesteś bliziutko w rebs i blokach, więc mimo wszystko lepiej wygrac w tych dwóch kategoriach niż ryzykować wygranie tej, ktorej zaszczytu w tym sezonie jeszcze nie dostąpiłem. Konkludując z pizdostatsów wygrasz FT i TOs, w FG powalczymy.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i gej, ale też najlepszy rycerz w siedmiu królestwach, tak więc zobaczymy kto w poniedziałek rano będzie na górze.

 

Na pewno nie najlepszy rycerz w siedmiu królestwach; najlepszy rycerz nie pozwoliłby się godzić włócznią w dupsko przez uzurpatora i jakichś innych spedalonych no-name'ów. Zresztą gdyby był takim kozakiem, to by żył (sorry za spoilery).

 

Jak dla mnie zdecydowanie za Khalem Drogo, Ogarem, Górą, Ser Barristanem, Adamem Daynem, Oberynem, Johnem Snowem (tabela nie kłamie), Rhaegarem, nawet za Nedem Starkiem, Berikiem, czy starym i młodym Mormontem. Face it, Loras !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie najlepszy rycerz w siedmiu królestwach; najlepszy rycerz nie pozwoliłby się godzić włócznią w dupsko przez uzurpatora i jakichś innych spedalonych no-name'ów. Zresztą gdyby był takim kozakiem, to by żył (sorry za spoilery).

 

Jak dla mnie zdecydowanie za Khalem Drogo, Ogarem, Górą, Ser Barristanem, Adamem Daynem, Oberynem, Johnem Snowem (tabela nie kłamie), Rhaegarem, nawet za Nedem Starkiem, Berikiem, czy starym i młodym Mormontem. Face it, Loras !!!

Nie dostal tez wpierdolu od blond krowy czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie najlepszy rycerz w siedmiu królestwach;

Jamiego pokonał 1 vs 1.

 

najlepszy rycerz nie pozwoliłby się godzić włócznią w dupsko przez uzurpatora

e tam, od razu uzurpatora. króla!

 

i jakichś innych spedalonych no-name'ów. Zresztą gdyby był takim kozakiem, to by żył (sorry za spoilery).

gdy wrogów kupa to i Herkules dupa ;]

Nie dostal tez wpierdolu od blond krowy czasem?

dostał, ale ona jest kobietą, a one wszystkie w tej książce są OP i jadą na cheatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał, ale ona jest kobietą, a one wszystkie w tej książce są OP i jadą na cheatach.

 

To chyba w serialu, ksiązki nie czytałem, ale z tego co słyszałem, to ona tam jest Paulem Georgem co najwyżej, tzn. mocna druga liga.

Ok, to mamy ser Lorasa, teraz trzeba napisać do Martina żeby stworzył postać ser Bołdasa, najstarszego rycerza w siedmiu królestwach ;]

 

Rob - Jorah

cwebb - Benjen

Łukasz - Robert B.

Shavlik - Lancel Lannister

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w serialu, ksiązki nie czytałem, ale z tego co słyszałem, to ona tam jest Paulem Georgem co najwyżej, tzn. mocna druga liga.

mnie się już trochę miesza książka z serialem, ale na pewno pokonała Lorasa oraz Jamiego. Ogara również ale to tylko w filmie, no ale to pewnie tak samo będzie u Martina. właściwie tylko mała Aria skopała jej tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w serialu, ksiązki nie czytałem, ale z tego co słyszałem, to ona tam jest Paulem Georgem co najwyżej, tzn. mocna druga liga.

 

Rob - Jorah

cwebb - Benjen

Łukasz - Robert B.

Shavlik - Lancel Lannister

 

Fajnie, że król w kwestii naszego FB.... no tylko szkoda, że pijaczyna i grubas zajebany przez świniaka.

 

EDIT: Rob to Bran jak hooy.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.