Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, następnym razem gdy będziesz chciał kogoś wyrzucić, po prostu daj znać - zrobimy trade. Szkoda $ bezsensownie marnować.

 

Marzec, D.Green wyjebany, jak chciałeś. W zasadzie to powinienem był to zrobić już we wtorek. Wziąłem drugiego Holidaya żeby podciągnął trójki - gra dziś i jutro, więc może się przydać.

 

Odnośnie ketchupu z sir Lorasem, zapewne będzie się kręcić od 5-4 do 7-2, tj. pozostała walka w BLK i 3PTS.

 

W BLK ani Towns, ani Dwight nie pomagają ostatnio. Zwłaszcza ten pierwszy jest beznadziejny. Niby fajne statsy, gracz tygodnia, prospect fhuj, a tak naprawdę to tylko punkty, FG i zbiórki. Tak naprawdę BLK i STL trzyma mi Oladipo, bez którego bym nic nie ugrał.

 

Poza tym mam fart, że Hassan się połamał, bo w BLK powinno być już pozamiatane na korzyść Lorasa

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP, w Loraka taki szpital, że i Marzec by się do rosteru załapał. Wstydem będzie nie wygrać 7-2, ale bloki i rebsy są prawie na styk.

Trójki już na szczęście nie, bo Will Barton dziś zamknął szafę. Chciałem Holidaya na wczoraj i dziś, a tu muszę chyba znaleźć jakiegoś podkoszowego kołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.