Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja FG i TO odpuszczam na starcie 

 

 

FG przy Lonzo? No nie pierdol... To chyba byłby jedyny taki przypadek w historii... a na początku sezonu miałem przez chwilę i Lonzo, i Smarta. Dodając do tego Howrda, FT bym nie wygrał nawet przeciwko dziesięciu Drummondom.

 

Poza tym, odnośnie TO's masz tylko dwa mecze Softena, więc zamiast 21 strat zamkniesz się w 15 (a może i mniej, skoro wrócił CP3 i on więcej klepie).

 

EDIT: W kategorii "ilu cię miało, hej k...., ilu cię miało" liderem jest chyba Tadziu Young oraz wspomniany wcześniej Smart. Wysoko też Barton, G.Harris, J.Brown, Gasol (z niego byłem zadowolony), Jack Sparrow i Spencer Dinwiddie.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bev prawdopodobnie out do końca sezonu :drunk:

I tak c***a grał. Nie wiem czemu dałeś za niego tyle $ i po co tyle czasu go kisiłeś. Summa summarum wyjdziesz na plus, szkoda tylko, że na matchup ze mną.

 

Shav mówiłem, że mnie opierdolisz w FT i TO's. Ty też flaszki nie dostaniesz... Myślę, że nikt nie dostanie.

 

PS. Jurek Hujliday jest przec***owy, zwłaszcza przy Rondo, jest nawet gorszy niż jego brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ch**a grał. Nie wiem czemu dałeś za niego tyle $ i po co tyle czasu go kisiłeś. 

 

on w rankingach wypada dość nieźle (około top 70), a do tego mi pasował, bo draftowałem tak, żeby puntować asysty. przy kontuzjach Haywarda oraz Leonarda dodatkowo zyskał na wartości, bo doszedł punt pts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, kilka okoliczności:

1. w zeszłym sezonie pięknie mnie karmiłeś swoimi waiverami, wiec liczę, że dobra passa będzie trwać,

2. w zeszłym sezonie po przejęciu Elfrida, stał się on mini-Westbrookiem, robiąc okolice TD,

3. jakikolwiek Elfrid by nie był, to mimo wszystko będzie lepszy niż Jurek, który przy Rondo traci swoją największą zaletę, tj. z ok. 6 asyst na mecz spada na ok. 2; w STL też zleciał na pysk; to niesamowite jak Holiday i Rondo działają na siebie negatywnie, a takiej korelacji nie ma między AD a Boogiem.

 

Jurek co prawda jest lepszy w 3 PTS, które i tak mam jako takie (zwłaszcza po wzięciu Bartona za Myszołapa), niewiele w FG (które i tak mam c***owe z uwagi na Lonzo), FT (które i tak mam fatalne) i rzuci te 3-4 punkty na mecz więcej, ale Elfrod powinien podbić zbiórki (jak na PG jest niezły), STL i dać 0,5 bloku, a przede wszystkim powinien być top 10 w asystach.

 

Ty niemniej jestem zaskoczony, że nikt inny o Elfrida nie walczył. Wstępnie miałem wyrzucać RoLo, ale ma mecz w niedzielę i każdy blok jest bardzo cenny w rywalizacji z Shavlikiem (zwłaszcza, że KAT notorycznie daje dupy w tym sezonie w tej kategorii; dziś zrobił statline na poziomie J.Collinsa, którego też chciałem łyknąć i zdążyłbym przed Lorakiem, ale limit pobrań mi się skończył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo, pamiętam np. Ramona Sessionsa, który swego czasu wypierdolił w Bucks, o ile się nie mylę 23 asysty.

ale Elfrid to Elfrid, da radę... w perspektywie czasu może zastąpić Lonzo, który daje podobne statsy, na gorszych procentach...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.