Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Matchup z Shavlikiem zapowiada się na fhuj ciężki. Co prawda Harden będzie grać tylko dwa razy, na dodatek wrócił Paul, ale finalnie zapewne i tak przepierdolę PTS, AST, a z uwagi na powyższe także TOs.

 

Będzie ciekawie, bo Bartek, wbrew temu co sugeruje tabela, ma naprawdę niezły składzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoruj Buła po Slama czy jakiś Magic Basketball po plakaty DeRozana i Drummonda.

 

Lonzo i Wilson Chandler uratowali mnie od kompromitacji. Dwie stykówki dla Pawła, jedna dla mnie. Odnośnie matchupu, to zapowiadało się jakby Real mial zremisować z Eibarem. Na szczęście Real wygrał.

Wow, mimo kosmosu Embiida, Bołdas 1-8 z Chytrym. No i Chytry liderem po wygraniu FgG o 0,0000001 procenta. Co się dzieje? Jak znam brutalne życie FBowca pewnie Fin zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale jak to sie ma do twojego wpisu jakis tydzien temu ze dostaniesz straszny wpierdol w pojedynku z boldim tsoooooo? Zero szacunku dla jego wieku.

 

Bezczelny fiut jestes i tyle nie gadamy z toba, wypadasz z ekipy, usun konto na yahoo, skasuj nasze telefony i radze ogladaj sie za siebie.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas było miło i przyjemnie, kontuzje omijały, a na matchup z Shavem wygląda to nieciekawie.

 

Durant powinien wrócić, ale THJa, Ryke'a i Sapa będzie bardzo brakować.

 

A Chytry jak sam nick wskazuje, znowu jest łasy na haj$ za wygraną :-) Przynajmniej w CV będę mógł wpisać, że wygrałem z b2b championem 7-2.

 

PS. Karol Antoni, oddawaj 69$. Statline'y na poziomie wyrzuconego wlasnie WCSa? Nigga, plizzzz.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale jak to sie ma do twojego wpisu jakis tydzien temu ze dostaniesz straszny wpierdol w pojedynku z boldim tsoooooo? Zero szacunku dla jego wieku.

 

Bezczelny fiut jestes i tyle nie gadamy z toba, wypadasz z ekipy, usun konto na yahoo, skasuj nasze telefony i radze ogladaj sie za siebie.

Patrzyłem na składy, nie wiedziałem, że będę miał 8 meczów do przodu.

 

W ogóle Marzec to ty się hamuj, na razie masz prawo do trashtalkowania buły i Shavlika co najwyżej.

 

Chytruz tak każdemu gada, bo chce żebyśmy go lubi.

Powiedzial ten co rozgłosił wszem i wobec, że stawia pizzę, ze niby taki spoko ziomek, po czym pizza dziwnym trafem nigdy nie przyjechała.

 

Myśłałeś, że nikt nie zauważy?

 

Ale spoko bołdas, ja cię lubię za Lauriego.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ale przyznaj że nie miałeś pewności, tym bardziej że utrzymanie Twojego wyniku było na barkach piłkarza, który wpadł pograć w kosza żeby zaimponować dupeczko

 

A Derozan, Drummong i Wiggins zagrali dobre mecze.

 

No nic, c***, nowy tydzień w końcu Gasol gra 4 mecze, Aldridge gra 4 mecze, mam wrażenie że to pierwszy taki tydzień. Jest Paul po kontuzji i tygrysek z FA.

 

A jak patrzę na skład Marca i widzę, że drugim 3pt shooterem jest Blake Griffin to myślę, KTO? k****, Blake wali 2.1 3pt/mecz to jest jakaś komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, cieszę się, ze przed zaśnięciem spojrzałem, że Durant ma nie zagracr. Cieszę się, że Wilson Chandler zanotował jrden blok, cieszę się, że znowu ostatniego dnia Lonzo ratuje mi dupę, tym razem dwoma blokami.

 

Nie cieszy mnie info o stanie zdrowia Durexa. Jesli on i trzech muszkieterów nie zagrają, to muszę przemyśleć taktykę Loraka na 3-6. W innym przypadku, skoro systematycznie dostaje wpierdol w ft i fg oraz tos, mam szanse na 0-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.