Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku spodziewam się, że celtics mogą nawet nie zrobić ecf, jeśli będzie im to powoli szło i nie będą mieli w drugiej rundzie HCA co jest możliwe

 

za to następne 3-4 lata zieloni mają w zasadzie gwarantowane finały konferencji, cavs zaś prawdopodobnie szorowanie dna przez 5-6 lat i modlenie się, żeby z picków coś wyrosło

 

no a jako fan pistons poznałem ostatnio lata smutku, ale też wiem jak to jest być w ECF przez 6 lat z rzędu, więc patrząc na realia nba uważam, że nie mieliśmy tak najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku spodziewam się, że celtics mogą nawet nie zrobić ecf, jeśli będzie im to powoli szło i nie będą mieli w drugiej rundzie HCA co jest możliwe

 

za to następne 3-4 lata zieloni mają w zasadzie gwarantowane finały konferencji, cavs zaś prawdopodobnie szorowanie dna przez 5-6 lat i modlenie się, żeby z picków coś wyrosło

 

no a jako fan pistons poznałem ostatnio lata smutku, ale też wiem jak to jest być w ECF przez 6 lat z rzędu, więc patrząc na realia nba uważam, że nie mieliśmy tak najgorzej

jesli Lebron zostanie, to moze na tyle obrzydzic zycie Kyriemu w EC, ze ten nie przedluzy i pojdzie do Lakers : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jest taki pewny ECF dla Celtics. Ciekawe są ich ruchy kadrowe ale nie niweluj swoich minusów. Przez brak zbiórki ciężko im szło nawet z Bulls, toczyli wyrównane boje z Wizards... czy teraz są lepsi? Ich nadzieją może być to, że rywale lepsi nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i czytam i stwierdzam, że stary już jestem. Kiedyś sam bym dokładał sporą cegiełkę do tej mini wojenki wku*wiając jednych, schlebiając drugim i hejtując pewnie LBJ albo Irvinga. A dziś? Jaram się i nie mogę doczekać na ten sezon, żeby zobaczyć fajny basket i mecze wielkich tej ligi z niebanalnym podtekstem. Tylko tyle i aż tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i czytam i stwierdzam, że stary już jestem. Kiedyś sam bym dokładał sporą cegiełkę do tej mini wojenki wku*wiając jednych, schlebiając drugim i hejtując pewnie LBJ albo Irvinga. A dziś? Jaram się i nie mogę doczekać na ten sezon, żeby zobaczyć fajny basket i mecze wielkich tej ligi z niebanalnym podtekstem. Tylko tyle i aż tyle ;)

 

Ty parę lat temu nie byłeś czasem dumnym oszołomem numer 1 na forum?

 

Widocznie dla każdego jest jakaś nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty parę lat temu nie byłeś czasem dumnym oszołomem numer 1 na forum?

 

Widocznie dla każdego jest jakaś nadzieja.

 

Durnym oszołomem był niejaki Jimmy, ja mogę się pochwalić jedynie skromnym tytułem Flamethrowera w czasach, gdy robiliśmy forumowe głosowania ;)

 

/offtop end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durnym oszołomem był niejaki Jimmy, ja mogę się pochwalić jedynie skromnym tytułem Flamethrowera w czasach, gdy robiliśmy forumowe głosowania ;)

 

/offtop end

 

"Dumnym" - szczycącym się swoim zaślepieniem (to chyba nawet gorzej niż samo "durny" - double damage).

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W St. Patricks grał z 11, a że stroje w bostonie też zielone to why not

no spoko, tylko myslałem że będzie już wyrabiał sobie brand z dwójeczka na plecach

 

ale powrót do starego nuemru też spoczko

 

tak na marginesie to i 2 i11 wygladają jakby bardzo chciał mieć 1 ale zawsze była zajęta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.