Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna osoba blokuje sobie temat bo beGM.

 

nie przesadzacie?

 

Każdy pod zabawę zrobi research i tak i nie wiem czy tak istotne z całym szacunkiem jest pare tematów realnych.

 

January ostatnio wpisał w temacie spurs zdanie ze nie opisze kogo spurs w realu wezmą z 18 bo będę mógł z tego skorzystać.

 

 

Inny zespół. Inna koncepcja. I inny numer draftu.

 

Imo przesada.

jakbyś miał pick w top 10 to byś zmienił zdanie :tongue:

 

ja wyciągnałem moje dwie perełki (Tatum i Mitchell) i top5 rookie (Kuzme) własnie poprzez komentarze w temacie draftu na forum :) mialem też jedną wtope (Fox) ale może jeszcze się ogarnie

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przez pewne PMy też ;] ?

 

Aż musialem sprawdzić w PW bo już nie pamietałem.

Ale tak przez PMy też zbierałem info :)

 

Wiec nic się nie zmienia.

 

Raz dobrze a raz wtopa.

 

Przecież nie tylko Ty czytałeś.

 

Suma plusów i minusów w 30 wyborach będzie taka sama.

 

no nie raz tylko 3 dobre wybory a z tym Foxem to tez nie jakaś wielka wtopa - jeszcze moze się dobrz zakonczyć

 

ale oczywiscie to nei tylko ja czytłem i na końcu to ja podjałem decyzje po zebraniu informacji

 

mimo to rozumiem (ale nie popieram) ludzi którzy mogliby sie nie chciec taką infromacją dzielić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, skąd Givony bierze swoje sources.

Bulls powiedzieli jasno na konferencji prasowej, że planują wziąć Winga, gdyż na SF właśnie jest bieda.

Co daje Givony? Ktoryś tydzien z rzędu Wendella Cartera bo RoLo i Portisowi sie kończą umowy. Tylko, że Portis jest RFA. Dziwny facio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przed loterią :

 

Kibicuję by w top3 znaleźli się :

- Hawks : organizacja miała tak długą serię gry w PO, że skoro już w końcu, nieco z konieczności zaorali, to niech mają z tego profity.

- Grizzlies : podobnie, złamały ich kontuzje, Niedźwiedzie osiągnęły więcej niż hypowani Clippers w ostatnich latach w NBA. Dodatkowo mały market, starzejące się gwiazdy... Przyda się tam kozak z draftu by rozbujać skostniałe towarzystwo.

- Mavericks : pod względem lojalności i fair play naprawdę w ostatnich latach imponują. Jako jedynym pogrożono poważnie, gdy cały dół ordynarnie tankował. Zresztą chcę fajnego grajka do pary z Smithem pod Carlisle

 

Na nie :

- Sixers/Celtics : czyli pick LAL (w sumie aż tak mnie nie to obchodzi, że to pick LAL, po prostu już w ostatnich latach skumulowali 2x1, 3x3 + kilka innych picków z lotto, co za dużo to niezdrowo)

- Pistons/Hornets : organizacje prowadzone jak ciecie, nie ma co tego nagradzać

- CAVALIERS : JAK ZAŚ DOSTANĄ #1 TO TO BĘDZIE PARODIA

Zhaire to 1 z 3 zawodników (Smith, Jontay i X), w którego wg mnie będą celować Jazz.

Chyba Baryły się nie zgodzą na jakiś deal tym razem, co ;p ?

 

Myślę, że jest opcja, że Utah ponownie będzie szukać trade up pod Zhaire (nie wierzę w wypad z lotto jego).

Tak, chciałbym go w Jazz, bo to top jeśli chodzi o rozwijanie graczy, idealnie bym go tam chciał (ofk poza nierealnymi Lakers).

Może LeBron już powiedział Silverowi, że odchodzi i załatwią im pick na pocieszenie? :) Kolejny już raz :)

Zgadzam się z pierwszą trójką, chociaż dla Hornets to może być jakiś impuls do nowego startu, bo teraz marazm zupełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może LeBron już powiedział Silverowi, że odchodzi i załatwią im pick na pocieszenie? :smile: Kolejny już raz :smile:

Zgadzam się z pierwszą trójką, chociaż dla Hornets to może być jakiś impuls do nowego startu, bo teraz marazm zupełny.

 

Raczej odwrotnie.

Lebron chce zostać, Adaś rzuca 1, Lebron wymienia na kolejnego allstara i jednocześnie zostaje w hometown + stawia się za rok w finałach.

 

Dużo jest ględzenia głupot przy loterii? Nigdy nie oglądałem, ile trwa całość?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do losowania zostało jakieś 8 godzin, niezmienny ciekawy jestem komu jako pick przypadnie. W oczekiwaniu krótko opiszę 5 zawodników u których widzę najwyższy sufit, jestem niezmiernie ciekawy opini innych.

 

1. Ayton, gość jest wielki, mobilny, zasięg rąk świetny, jak najbardziej gotowy na starcia na poziomie nba, jego wada wydaje się na ten moment obrona jednak dzięki warunkom może być znaczącą siła po bronionej stronie. Dla mnie każda drużyna chyba oprócz Memphis powinna go brać jako 1.

 

2. Porter, jak na Sf bardzo wysoki, jednak zasięg rąk niezbyt imponujący. Jego siła to zdobywanie punktów, dobra mechanika rzutu, ball handling. W obecnych warunkach Nba to chyba bardziej pf. Moim zdaniem talent na poziomie Paula George.

 

3. Bamba. Cenie go bardzo ponieważ może być elitarnym obrońca kimś pokroju Goberta przyszły najlepszym obrońca ligi. Zasięg rąk obledny, większy niż Gobert, potrafi przejmować niższych graczy na zaslonach, jest bardzo mobilny, moim zdaniem świetnie będzie pasował do obecnej nba. Na dodatek liczę na rozwój po atakowanej stronie, im dłużej sezon trwał tym był odwazniszy z tą 3 liczę na lepsze procenty w NBA.

 

4. Doncic, świetny kreator, dobrze gra jeden na jeden, inteligentny gracz. Moim zdaniem ma jedną zasadnicza wade, swój atletyzm. Również dochodzi pytanie czy będzie pierwszą opcja swoją drużyny jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Moim zdaniem wygląda bardziej na idealna druga opcje.

 

5. Bagley, to chyba gracz któremu najmniej ufam jeśli chodzi o potencjał. Kiepski obrońca, krótkie ręce, oraz styl gry który może się odbić od dzisiejszej NBA. Oczywiście nie można odmówić Atletyzmu, dobrej techniki rzutu czy łatwości w zdobywaniu punktów.

 

Oczywiście żeby było jasne nie twierdzę że Bamba to na 100 procent będzie lepszy zawodnik od Doncica, uważam jedynie ze jego sufit(w dużej roli dzięki unikatowym warunkom fizycznym) jest raczej wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najbardziej chyba Mavs przegrali loterię.

Grizzlies niby też, ale u nich to było Doncić lub może i Bagley nawet z 2-3, więc nie aż tak.

Nie widzę dużej różnicy między 3 a 5 pickiem szczerze powiedziawszy. Dalej do wzięcia będzie ktoś z trojki JJJ, MPJ, MB III.

 

Kings uratowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Bamba to jeden z najbardziej inteligentnych (na tyle na ile można to oceniać sprzed laptopa) prospektow jakich widziałem, będzie difference makerem jak trafi do dobrego otoczenia. To że jego rzut wygląda solidnie to też atut.

 

Mavs szukają (albo powinni szukać) xfactora w ataku i jego z tym pickiem tak czy siak będą mogli wziąć, o to mi ochodziło. Top6 jest generalnie absurdalnie wyrównane i tylko top2 wygląda na pewniak.

 

Orlando z 6. pickiem to najlepsza mozliwa wiadomość dla Chicago, bo powinni brać Younga - więc zostanie np. Porter z ich wyborem.

 

Cavs są jeden pick za nisko imho.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.