Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donoszą anonimowe źródła CM, do ostatnich minut prowadzone były długie (blisko 5h!) negocjacje w sprawie wymiany pomiędzy 76ers, a Thunder opartej na K.Thompsonie i V.Oladipo.

Strony nie doszły jednak do porozumienia. Podobno rozeszło się o jeden pick 1-rundowy. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą anonimowe źródła CM, do ostatnich minut prowadzone były długie (blisko 5h!) negocjacje w sprawie wymiany pomiędzy 76ers, a Thunder opartej na K.Thompsonie i V.Oladipo.

 

Strony nie doszły jednak do porozumienia. Podobno rozeszło się o jeden pick 1-rundowy. 

GM 76ers dementuje te doniesienia. 

" Żadnych negocjacji nie było a nawet jeżeli były to nie dotyczyły Klaya, który jest bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu i głęboko wierzymy, że pomoże drużynie w osiągnięciu upragnionego i od dawna wyczekiwanego sukcesu w play offach. Dodatkowo nie mogłem negocjować, bo w tym samym czasie ,jako GM 76ers, oglądałem spotkania NCAA w poszukiwaniu nowych twarzy do zespołu, jako ojciec, bawiłem się z synem a jako mąż, próbowałem słuchać żony. "

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przed ściągnięciem Bjelicy NYK prowadzili rozmowy na wielu frontach. GM był zdeterminowany by wzmocnić drużyną przed nadchodzącymi PO i jak donoszą anonimowe źródła blisko z nim związane, prowadził negocjacje m.in na temat T.Harrisa, T.Younga, K.Olynyka, czy B.Bogdanovicia i A.Crabba. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą anonimowe źródła CM, do ostatnich minut prowadzone były długie (blisko 5h!) negocjacje w sprawie wymiany pomiędzy 76ers, a Thunder opartej na K.Thompsonie i V.Oladipo.

 

Strony nie doszły jednak do porozumienia. Podobno rozeszło się o jeden pick 1-rundowy.

Źródła powiązane z Pacers twierdzą ze Pacers również bylibardzo zainteresowani Victorem Oladipo, zawodnik pochodzi przecież z Indiany, działacze widzieli w nim lidera na lata i nowego idola fanów. W kuluarach mówi się że cena za Victora była bardzo wysoka, a GM Thunder odrzucic nawet miał paczkę której częścią byli Lavine i millsap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Jazz jest zadowolony z obu okienek w tym sezonie :) co prawda, dla wielu błędem był trade Goberta, to ja mimo wszystko wciąż jestem usatysfakcjonowany z tego ruchu - Murray, Bell i picki to solidne podstawy na kolejne lata :) to okienko określę mianem kosmetycznych zmian, które wyszły dla mnie całkiem dobrze i są częścią większego planu ;) GM Jazz ze spokojem patrzy na końcówkę sezonu, której głównym celem jest rozwój młodych graczy, z którymi organizacja wiąże przyszłość. Już nie mogę się doczekać draftu i tych emocji (także związanych z losowaniem - może i skończę 5-7 od końca, ale może będę miał #1? ;)). Spodziewajcie się mojej aktywności w tym czasie ;)

 

Podłączając się do dyskusji odnośnie play-offów, to ogólnie wiele już wiadomo ;) ale walka o play-offy na Zachodzie będzie ekscytująca i nie ma co teraz przewidywać, bo będziemy oceniać na podstawie spotkań, które dopiero będą :) jeśli chodzi o dół tabeli, to myślę, że Nets mogą trochę awansować w górę tabeli, bo nie mają picku, a LeVert, D.Powell, RHJ i może trochę Gallo i Jackson (jak wrócą) mogą dać tak z 9/10 W, a to sporo wobec 4-6 W reszty ekip :)

 

Mam pytanie o tie-breakery ;) czy po prostu będziemy liczyć sumy wszystkich głosów z wszystkich głosowań przy remisie? I co, jak będzie równo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans poważnie rozważają ofertę dla doświadczonego Tony Parkera. Jedna z największych ikon w historii Spurs, po ciężkiej kontuzji zmuszona była grać w czerwonej latarni ligi - Miami Heat. Żar z Miami postanowił zwolnić go z kontraktu i Pelicans widzą w Nim wartościowego weterana, który mógłby liczyć na poważne minuty w walce o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.