Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

CHRIS PAUL WANTS OUT OF UTAH

The delicate relationship between Utah Jazz stars Zach LaVine and Chris Paul has been termed “unsalvageable” and the star players want a divorce, league sources told Yahoo Sports.

Paul went to Jazz management and demanded a trade, and LaVine issued a “him or me” edict following the Jazz's first-round loss to the Denver Nuggets, sources said.

The backcourt mates went nearly two months without speaking to each other during the season, sources said, creating a tenuous environment for teammates and everyone involved with the franchise.

LaVine hasn’t returned Paul’s repeated attempts at communicating this offseason, sources said, after a year in which the pair repeatedly got under each other’s skin with petty acts in practices and games.

Paul has been known to clash with teammates during his career, most notably with the Los Angeles Clippers before being traded to Utah in the summer of 2018, in a deal infamously called 'The Robbery', because of awful CP3's contract taken by Jazz, what was possible thanks to an amazing job that was done by Clippers' General Manager, BMF. Up until this season, his production ranked among the best at his position in NBA history, but he’s had to curtail his style while acclimating to LaVine's pace.

“There’s no respect at all, on either side,” a source told Yahoo Sports. “They need to get away from one another. Chris doesn’t respect Zach's standing in the league, and Zach doesn’t respect the work Chris has put in to this point.”

General Manager of Utah Jazz, Człowiek ... Morza hasn't publicly commented on the situation.

Yahoo Sports

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Dopiero co była sprawa Lillarda, a tu by Draymond Green i Stephen Curry poszli  marszu bez sondowania rynku?

Słaba akcja by to była ze strony BPTH

a jest jakiś obowiązek robienia przetargu na zawodnika czy co? 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, deale mogę opublikować najwcześniej w niedzielę i wtedy napiszę jakiś dłuższy fragment na temat wizji zespołu na najbliższe dwa sezony i dlaczego tak, a nie inaczej

w próżni to sobie można dywagować, że gracz X lepszy od Y, a pomija się kwestie kontraktów, wieku i assetów na budowanie long term 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Teoretycznie, nie wiem co ktoś musiałby dostać za Curry'ego i Greena, żeby coś takiego przeszło.

Patrząc po rumorsach to coś tam wiemy.

Tobias Harris + 1st pick + może jakiś mały asset za Draymonda Greena

Curry za Beala? No tu jakaś spora taczka picków pewnie wjechała. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby w trade nie okazało się, że zamieszany jest Qcin. Gość uwielbia Stefka i ma co dorzucać, chociażby właśnie picki Warriors z dwóch lat. Wtedy Lillard w Wizards.

BTPH liże rany po fatalnej polityce poprzednika. Beal, Tobias Harris i picki. Może też jakieś talenty są włączone typu Adebayo czy może nawet Tatum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Patrząc po rumorsach to coś tam wiemy.

Tobias Harris + 1st pick + może jakiś mały asset za Draymonda Greena

Curry za Beala? No tu jakaś spora taczka picków pewnie wjechała. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby w trade nie okazało się, że zamieszany jest Qcin. Gość uwielbia Stefka i ma co dorzucać, chociażby właśnie picki Warriors z dwóch lat. Wtedy Lillard w Wizards.

BTPH liże rany po fatalnej polityce poprzednika. Beal, Tobias Harris i picki. Może też jakieś talenty są włączone typu Adebayo czy może nawet Tatum

Kocham Stefke ale nie biorę udziału w tym dealu - nie wiem dlaczego swoją droga :(( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

To byłby jakiś żart.

Czy ja wiem. Tobias Harris ma u Nas dobrą umowę i chociaż gość jest mocno overrated, to Draymond Green jest po dwóch słabych RS i jego wartość mocno spadła. A kontrakt wciąż dostanie w okolicach 30+.

No to może poszły dwa first picki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dosyć entuzjastycznie nastawiony do Tobiasa, ale fakty są takie, że Harris w playoffach nie dał sobie rady jako trzecia-czwarta opcja w contenderze i Sixers raczej przegrali wymianę oddając Shameta i dwa first roundery (!). Green w playoffach grał zajebiście, a w następnym sezonie po kontuzjach Klaya i Duranta nie będzie żadnego odpuszczania w RS.

Aż się boję pomyśleć co tutaj się wydarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

BTPH liże rany po fatalnej polityce poprzednika. Beal, Tobias Harris i picki. Może też jakieś talenty są włączone typu Adebayo czy może nawet Tatum

Intuicja dosyć dobra :) A czy polityka Tomka była zła? Głupio mi się wypowiadać - jak masz 2 graczy top15 all time to chyba idziesz all in i się nie przejmujesz. Z drugiej strony jednak jak patrzę na przetrzebione picki GSW to az boli. Nawet żadnego 2nd roundera nie mam, żeby wejść w drugą runde draftu, gdyby się jakiś fajny prospekt ostał.

A co do Harrisa i Greena to o dealu zadecydowała nie sama wartość czysto sportowa, ale wiek, upside, kontrakt i miejsce GSW w lidze w dwóch następnych sezonach.

 

p.s. jak czytam te Wasze niektóre komentarze, to widzę, że oceniać wartość graczy czysto przez present value. Morey też tak oceniał wartość CP3 w rlu i jest teraz w dupie. Budowanie drużyny z 32-letnim Stefkiem i Draymondem kosztującymi 80 baniek, nie mając totalnie żadnych assetów? Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

 

BTPH odstaw narkotyki. Wymiany na bani nikomu jeszcze nie wyszły na dobre.

Odpuść sobie proszę personalne wycieczki w stylu niektórych osób udzielających się w tematach o polityce. Ani to eleganckie, ani śmieszne.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Byłem dosyć entuzjastycznie nastawiony do Tobiasa, ale fakty są takie, że Harris w playoffach nie dał sobie rady jako trzecia-czwarta opcja w contenderze i Sixers raczej przegrali wymianę oddając Shameta i dwa first roundery (!). Green w playoffach grał zajebiście, a w następnym sezonie po kontuzjach Klaya i Duranta nie będzie żadnego odpuszczania w RS.

Aż się boję pomyśleć co tutaj się wydarzyło...

Tak, tak. Pamiętam jak regularnie padały komentarze o "miodzio fit" ;)

Ja zawsze byłem antyfanem Tobiasa Harrisa, a pamiętam też jak Jasiek pisał, że Harris już jest lepszy od Blake Griffina przy wiadomej wymianie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.