Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Pamiętaj też o tym, że 1+1 PO oznaczałoby, że niby ma się promować u nas w tym sezonie, a Knicks na obwodzie są przeładowani w cholerę (jeszcze pewnie Burke'a zbierają w tej rundzie) i nie dostanie minut przy Irvingu, Beasleyu, Bradleyu, Carterze, Dotsonie, minutach Leonarda, który często u NYK grywa jako SG i zapewnie Burku.

U mnie to on ma szanse na wbicie się z marszu do rotacji.

Więc de facto dla niego to będzie decyzja czy woli 3y czy 2y gwarantowanej umowy, a  Lakers w RL to on raz już (SL 2017) wybrał. A mówimy o typku co 3 lata jest poza NBA i widzi jakie nazwiska co chwila wylatuja z ligi, dla niego 1,8 mln gwarantowanej kasy więcej to jest życiowy deal obecnie. Bo może się rozwinąć, albo nie.

spokojnie w knicks tez sie cos dla niego znajdzie.

w knicks brakuje kretorow, a on takowym jest.

trza bylo nie cwaniakowac mordko :P

myslal, ze na 3 lata przystelauje haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To, że wszyscy widzimy w nim potencjał to jest jedna kwestia. To, że mówimy o 24 latku, który nic nie zarobił w karierze i ma zrezygnować z blisko 2 mln gwarantowanych, bo 1/29 jego agenta zaczęła w te FA hejtować Lakers i kocha graczy Denver to druga. 

Nie wiem jak chcesz mi wmówić, że taki typ zamiast 3y gwarantowanych weźmie 2y, kiedy w Knicks będzie w okolicach 13-14 miejsca w rosterze, a obwód jest mega przeładoway, a w Lakers na obwodzie ma gigantyczne szanse z marszu być w rotacji.

On nawet w RL dalej jest tylko prospectem w DEN, który jak nie wypali to poleci z NBA.

U nas jest rookiem olanym przez Suns po drafcie.

Bierze największą gwarantowana kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

1/29 jego agenta zaczęła w te FA hejtować Lakers i kocha graczy Denver to druga

Bo jeden z dwóch, który chciał na nim zrobić steal potrafi to otwarcie przyznać i stwierdzić, że 1+1 z PO to najlepsza oferta, a drugi jak zwykle liczy na to, że jednak wymęczy sobie zawodnika, bo kilka razy mu się to już udało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To, że wszyscy widzimy w nim potencjał to jest jedna kwestia. To, że mówimy o 24 latku, który nic nie zarobił w karierze i ma zrezygnować z blisko 2 mln gwarantowanych, bo 1/29 jego agenta zaczęła w te FA hejtować Lakers i kocha graczy Denver to druga. 

Nie wiem jak chcesz mi wmówić, że taki typ zamiast 3y gwarantowanych weźmie 2y, kiedy w Knicks będzie w okolicach 13-14 miejsca w rosterze, a obwód jest mega przeładoway, a w Lakers na obwodzie ma gigantyczne szanse z marszu być w rotacji.

On nawet w RL dalej jest tylko prospectem w DEN, który jak nie wypali to poleci z NBA.

Mogl zarobic w Chinach. Mogl swietnie sie zaprezentowac w g-league i kazdy zna jego potencjal.

moga byc rozne teorie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

U nas jest rookiem olanym przez Suns po drafcie.

Tak z ciekawości, bo nie kojarzę. To decyzja moja czy Boguta jeszcze? Jak moja to nie mam z tym jakiegoś "problemu", bo zacząłem gościa obserwować dopiero grającego w Denver i wygląda na naprawdę ok rolesa, a w preseason nawet trójkę poprawił ciut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Bo jeden z dwóch, który chciał na nim zrobić steal potrafi to otwarcie przyznać i stwierdzić, że 1+1 z PO to najlepsza oferta, a drugi jak zwykle liczy na to, że jednak wymęczy sobie zawodnika, bo kilka razy mu się to już udało 

Twój problem polega na tym, ze patrzysz na niego jako gracza Denver, a u nas jest po prostu rookiem olanym właśnie przez Twoich Suns po drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Twój problem polega na tym, ze patrzysz na niego jako gracza Denver, a u nas jest po prostu rookiem olanym właśnie przez Twoich Suns po drafcie. 

Bo on czy inne Duncany Robinsony i tak względem gry i przyszłych wypłat będą oceniani na podstawie tego jak prawdziwy klub będzie z nimi pracował i przynajmniej jestem w tym uczciwy.

Tak samo jak byłem rok temu przy Monte Morrisie czy w tym roku przy Campazzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Tak z ciekawości, bo nie kojarzę. To decyzja moja czy Boguta jeszcze? Jak moja to nie mam z tym jakiegoś "problemu", bo zacząłem gościa obserwować dopiero grającego w Denver i wygląda na naprawdę ok rolesa, a w preseason nawet trójkę poprawił ciut.

Pewnie Bogut go wybierał, ale jeszcze w tym sezonie był u Ciebie w arkuszu jako gracz stashowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Pewnie Bogut go wybierał, ale jeszcze w tym sezonie był u Ciebie w arkuszu jako gracz stashowany. 

Ale już chyba niesłusznie, bo Jasiek mi kilka razy pisał bym go usunął.

Widać miał w tym interes :)

Na szczęście Knicks to no-brainer :)

Teraz, Lucas napisał:

To czemu Pacecniks czy jakoś tak musiałem zrzucić, a Doziera nie? 🤔

Doziera zapomniał ktoś usunąć po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Pamiętaj też o tym, że 1+1 PO oznaczałoby, że niby ma się promować u nas w tym sezonie, a Knicks na obwodzie są przeładowani w cholerę (jeszcze pewnie Burke'a zbierają w tej rundzie) i nie dostanie minut przy Irvingu, Beasleyu, Bradleyu, Carterze, Dotsonie, minutach Leonarda, który często u NYK grywa jako SG i zapewnie Burku.

 

dangelo, butler, ingram, holiday, batum, glenn robinson. 5 z nich to gracze, ktorzy najlepiej czuja sie z pilka. do tego oczywiste, ze przy twojej budowie skladu potrzebni sa ludzie do rozciganai gry. dozier takim nie jest. i oczywistym jest, ze lakers w trakcie sezonu beda szukac wzmocnien.

irving bradley leonard  carter dotson beasley. 

u Ciebie walczy o minuty z batumem i glennem robinsonem. U mnie z Carterem i Dotsonem.

Takze konkurencja bardzo zblizona, tylko ze ja potrzebuje gracza, ktory dobrze kreuje. Ty nie. 

Czyli u mnie fituje lepiej ergo ma wiecej szans na minuty.

także przestan chrzanić :) chcesz cwaniakowac, zamkanc w wiezieniu dobrego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale już chyba niesłusznie, bo Jasiek mi kilka razy pisał bym go usunął.

Widać miał w tym interes :)

Na szczęście Knicks to no-brainer :)

Doziera zapomniał ktoś usunąć po prostu.

Tak, jak uzupełniałem jakoś przed bąblem arkusz z graczami stashowanymi, to chyba nawet ja go usuwałem :) On grał w rl Thunder i Celtics w dwóch sezonach jakieś śladowe minuty, zanim wyłowili go Nuggets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.