Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Barton też łapie, i tak nie mam dystansu do Nuggets, akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć

Brak dystansu nie powinien odbierać Ci umiejętności czytania ze zrozumieniem.

3 minuty temu, january napisał:
 

Nie, tym że kiedy zostałeś sprowadzony na ziemię finalnie, że Dozier to ma ch*, a nie pewne minuty w rotacji w Denver to by kontynuować swoją krucjatę zaczętą wiadomo kiedy rzuciłeś już tu tekst, że wystarczy, że X (tutaj - Harris) się połamie i będzie zgodnie z Twą narracją.

Przecież ja napisałem od samego początku, że minuty z RL będą decydować o minutach u nas i jako pewnik podałem to, że będzie w rotacji przed Hamptonem, a o tym że Barton wraca po długiej kontuzji, a Harris często je łapie napisałem w moim pierwszym dłuższym komentarzu o Dozierze, więc nie manipuluj, że pisałem że ma pewne minuty w rotacji Denver od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze zrozumiałem, to raczej Ty uważaj co piszesz, jako zadeklarowany fan Nuggets powinieneś raczej kibicować aby ten kontrakt Harrisa choć raz nam nie ciążył

Znaczy się Lucas ma klepać bez zastanowienia i nie pisać o faktach, bo może wywołać wilka z lasu? :)

Dobrze, że jako fan Nuggets dobrze znający temat od razu zaznacza, że PJ Dozier to potencjalnie gracz rotacji mocnego teamu i umowa na trzy lata jest po prostu dla Niego nie korzystna, skoro już po dwóch może potencjalnie dostać lepsze pieniądze.

1 minutę temu, january napisał:

Ja nie wiem co wedle Lucasa ma. Na chwilę obecną to koronnym argumentem ma być chyba, że w RL Nuggets fajnie szkolą, więc pewnie będzie fajny i w związku z tym typ co zarówno u nas jak i w RL NBA może wylecieć z ligi dość szybko ma odrzucać gwarantowany hajs, by stawiać na siebie w roli gracza, który będzie grał jak się ludzie przed nim (w Knicks w liczbie mnogiej, w Denver przynajmniej jeden z tego co piszecie) połamią.

No ku*wa xD

Batuma wypłakał.

@człowiek...morza jak myślisz, jak będzie z Dozierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

dobrze zrozumiałem, to raczej Ty uważaj co piszesz, jako zadeklarowany fan Nuggets powinieneś raczej kibicować aby ten kontrakt Harrisa choć raz nam nie ciążył

Nie zrozumiałeś, bo napisałeś o jakimś trzymaniu kciuków za kontuzje, gdy ja podatność Harrisa na urazy stwierdziłem tylko jako przykry fakt.

A z urazami i absencjami w zespole (i to każdym) generalnie radzę się pogodzić, bo kontuzje jak zawsze przyjdą, zespoły z Playoffs miały wyjątkowo krótki offseason, sezon będzie bardzo intensywny, a jeszcze dojdą absencje przez COVID co doskonale było widać w tym sezonie Ekstraklasy, gdzie co jakiś czas ktoś przez wirusa wypadał. Stąd gracze nie będący od pierwszego meczu w ścisłej rotacji powinni złapać łatwiej i pewniej minuty niż normalnie. W wypadku Nuggets pewnie Dozier i Nnaji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ja nie wiem co wedle Lucasa ma. Na chwilę obecną to koronnym argumentem ma być chyba, że w RL Nuggets fajnie szkolą, więc pewnie będzie fajny i w związku z tym typ co zarówno u nas jak i w RL NBA może wylecieć z ligi dość szybko ma odrzucać gwarantowany hajs, by stawiać na siebie w roli gracza, który będzie grał jak się ludzie przed nim (w Knicks w liczbie mnogiej, w Denver przynajmniej jeden z tego co piszecie) połamią.

No ku*wa xD

Poki co to Lakersi nikogo specjalnie z dołu lub spoza draftu nie wypromowali.

za to knicks mają tu bogatą historię. - carter, robinson, niang, dotson. chyba nikt w begm nie moze podobnym suckesem sie pochwalic. mysle, ze koledzy by mu spokojnie powiedzieli, ze jak tylko zasluzy, to swoje dostanie.

wiec chcby tym powinien kierowac sie takze dozier

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Batuma wypłakał.

@człowiek...morza jak myślisz, jak będzie z Dozierem?

bez jaj. ani tam minut wiekszych ani nic. tylko wiezenie.

a idac tokiem rozumowania Jaska, to nawet za rok Dozier bedzie mial w razie czego kapitalna okazje zeby w knicks sie wypromowac.

i od niego bedzie zalezec czy z niej skorzysta (player option).

takze wara z wiezieniem

Knicks sciagaja, knicks promuja, knicks placa. Lakers chca wykorzystać i zamkanc w klatce.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Coś jak Knicks Plumdoga, gdy miał lepszą ofertę od Pels :)

plumleego rynek zweryfikowal. wszyscy go znali, nikt mu nie chcial placic wiecej.

dozier to inna para kaloszy.

2 minuty temu, january napisał:

hahaha xD

Dobrze, że się wycofujesz rakiem z pisania, że będzie grał Dozier, a nie Melo czy Bradley, choć byłeś blisko.

Ale widzę obecnie to typ ma wziąć 1+1 PO zamiast 3 lat gwarantowanych, bo za rok przecież będzie miał okazję się wypromować.

Ja pier*olę, proszę - pisz więcej, bo to jak się orasz sam to jest piękne :D 

watpie zebys takimi gierkami cos zyskal.

ale jak wolisz

i znow klamiesz i manipulujesz. (nigdzie nie napisalem, ze dozier bedzie grac, a nie bradley. napisalem tez ze melo i dozer nie sa dla siebie konkurencja). pora spac!

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie zrozumiałeś, bo napisałeś o jakimś trzymaniu kciuków za kontuzje, gdy ja podatność Harrisa na urazy stwierdziłem tylko jako przykry fakt.

A z urazami i absencjami w zespole (i to każdym) generalnie radzę się pogodzić, bo kontuzje jak zawsze przyjdą, zespoły z Playoffs miały wyjątkowo krótki offseason, sezon będzie bardzo intensywny, a jeszcze dojdą absencje przez COVID co doskonale było widać w tym sezonie Ekstraklasy, gdzie co jakiś czas ktoś przez wirusa wypadał. Stąd gracze nie będący od pierwszego meczu w ścisłej rotacji powinni złapać łatwiej i pewniej minuty niż normalnie. W wypadku Nuggets pewnie Dozier i Nnaji.

ostatni mój post na ten temat, bo ewidentnie nie kumasz - Dozier powinien walczyć o minuty w normalnym trybie (bo wykazuje spory potencjał na bycie legitnym 2way) poprzez udowodnienie swojej wartości, a nie że jego jedyną szansą są kontuzje jego rywali, zresztą, jeśli miałbym strzelać to on podzieli los Malika i Juancho, gdyż liczę, że Barton zostanie w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nom Ty zacząłeś od naprawdę grubszej wolty z opisywaniem szans Doziera na grę w Knicks z sympatycznym pominięciem Bradleya/Tuckera, Beasleya, Melo i Burke'a/Osmana.

#manipulacje, a wręcz kłamstwa

EOT

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a podoba się Tobie pisanie o Wallu i Griffinie o ich kontuzjach?

No obaj wracają po długich urazach, a Griffin to pół kariery spędził w szpitalu, więc myślę że można zakładać że w tym sezonie też będą opuszczac mecze.

C_m sam to pisze o Kawhim i Irvingu, bo czy chcemy czy nie to kontuzje są częścią tego sportu.

Gdyby od moich komentarzy coś zależało to mógłbym w każdym poście dodawać na koniec, że Denver Nuggets mają być zdrowym zespołem, który nie przegra w sezonie meczu, ale lepiej rozmawiać o faktach, nawet jeśli są przykre.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie, ale nie obrażam się jak ktoś pisze, że Griffin może łapać urazy i uwolnić minuty dla innego gracza z rotacji, bo to jednak prawdopodobny scenariusz.

ja się nie obrażam, imo lepiej czasem po prostu nie mówić nic, no chyba, że pisanie o urazach gracza, który uratował nam (mnie i Lucasowi) playoffy jest czymś korzystnym, no, ale nie wydaje mnie się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ja się nie obrażam, imo lepiej czasem po prostu nie mówić nic, no chyba, że pisanie o urazach gracza, który uratował nam (mnie i Lucasowi) playoffy jest czymś korzystnym, no, ale nie wydaje mnie się

 

No ale naprawdę nie mam takiego wpływu na rzeczywistość, żeby od mojego komentarza ktoś był zdrowy / kontuzjowany. Generalnie to każdemu w tej lidze życzę zdrowia, nawet jeśli jakiegoś gracza nie lubię, ale wolę nie lubić go i oglądać na parkiecie.

Tym więcej zdrowia życzę każdemu graczowi Denver, ale to że sportowcy łapią kontuzje, jedni częściej niż inni to jest też część tej ligi i nie wiem czemu mamy o tym nie rozmawiać. Jeśli ktoś sobie coś zrobi i wypadnie na X meczów to i tak nie jest to kwestia jakiegoś komentarza na forum w Polsce.

Boozer się przewalił o torbę w salonie po podpisie Bulls, bo coś takiego josephnba napisał na e-nba? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Gdyby od moich komentarzy coś zależało to mógłbym w każdym poście dodawać na koniec, że Denver Nuggets mają być zdrowym zespołem, który nie przegra w sezonie meczu, ale lepiej rozmawiać o faktach, nawet jeśli są przykre.

w dupie mam komentarze o Nuggets, bo słyszałem/czytałem już wszystko, pisanie, że ktoś ma szansę na minuty bo ktoś jest łamliwy jest dla mnie słabe i tyle, zwłaszcza jeśli chodzi o Harrisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w dupie mam komentarze o Nuggets, bo słyszałem/czytałem już wszystko, pisanie, że ktoś ma szansę na minuty bo ktoś jest łamliwy jest dla mnie słabe i tyle, zwłaszcza jeśli chodzi o Harrisa

No ale uraz jednego to zawsze jest szansa dla kogoś drugiego po prostu na minuty regularniejsze lub większe. To po prostu czesc tej dyscypliny. Stąd gdyby chodziło nie o Harrisa, a o trzeciego PG Rockets lub PF Detroit (Wall/Griffin) pisałbym to samo, bo tak po prostu jest.

Dozier może sobie i bez urazów minuty wywalczyć, o czym sam coś napisałeś, ale przy tym sezonie to po prostu należy założyć że absencji (a więc i minut dla graczy z miejsc 11-13 rotacji, w Denver pewnie Dozier, Bol i Nnaji) będzie więcej niż zwykle i trzeba z tym żyć, wpływu na to i tak nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.