Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

Dozier może sobie i bez urazów minuty wywalczyć

nie może, szkoda, że tego nie kumasz, kogo ma z nich niby wyleczyć? nie mówię o garbage time

2 minuty temu, january napisał:

xDDD

Theis, Kleber, Caruso, Nwaba

można powiedzieć legendy żółtej części LA

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Do kiedy tych niegwarantowanych trzeba zrzucić?

Do 22.12 z tego co pamiętam, więc chyba tych wybrańców @fluber nawet nie ma sensu wpisywać w arkusz, bo to szkoda pracy.

Nie wiem do kiedy ( alonzo pisał na priv o 25) ale na pewno nie do 22 skoro do 23 jest głosowanie? Jak mogę podejmować decyzje o ung do 22 skoro dopiero 23 będę wiedział co do kogo mogę ja w ogóle podjąć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

@fluber policzyłes hajsy czy tam przypadkiem obecnie to do finałów nie musisz dojść by nie zbankrutować xd ?

Kwestie finansowe są dla mnie w tym przypadku sprawą drugorzędna. Przy ostatnim sezonie Warrena za grosze i 32-letnim westbrooku, brzydzac sie rzucaniem graczami jak workami kartofli, jedynym wyjściem jest pojęcie na całość w tym sezonie. Analogicznie jak zrobiłem to z cavs Jamesa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Anthony Gill 4 lata min z Tax payer MLE 1szy rok gwarantowany, kolejne dwa nie + TO @Tecu

Oferta nieprawidłowa. Taxpayer można tylko na trzy lata oferować.

Racja, moja wina. 

Czy z racji tego, że absolutnie nikt mu nie złożył oferty a lepiej by zarobił niż nie, może zostać zmieniona oferta na prawidłową, czyli 3 lata z Tax payer MLE 1szy rok gwarantowany, drugi nie a trzeci TO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Regis napisał:

@Eld te moje oferty dla Tate i Javonte Greena trochę inne były. 

I widzę, że Tony Bradley  już przypisany do Wizards, a ma ofertę również ode mnie, więc z grzeczności wypadałoby poddać ją pod głosowanie:) 

Musiałeś pewnie edytować po moim wklejeniu. Za chwilę poprawię.

@Alonzo weź to pod uwagę przy tworzeniu szablonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Bradley ma 2 oferty juz to wyłapałem :) 

Nie wiem dlaczego Bradleya przez ctrl + F wyszukiwało mi tylko raz.

@Regis sprawdź sobie.

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Do kiedy tych niegwarantowanych trzeba zrzucić?

Do 22.12 z tego co pamiętam, więc chyba tych wybrańców @fluber nawet nie ma sensu wpisywać w arkusz, bo to szkoda pracy.

Głosowanie UNG Flubera wydaje się zgoła bez sensu i robotą na marne w tym skróconym offseason. Zanim głosowanie się skończy, on już ich będzie musiał zrzucić aby zmieścić w limicie 15 graczy do 22 Grudnia.

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Weź @Eld sprawdź tego Karpika lepiej, bo coś przy obecnych ofertach pachnie banem.

Sprawdziłem, również na prośbę @karpika.

Wina leży po mojej stronie, bo Karpik mnie oczywiście prawidłowo oznaczył używając @Eld, ale w tej samej linijce napisał "Mavs podpisują jednego z grupy:" i się to złało w jedną całość. Ja nie chcąc, aby przy każdej przeklejanej ofercie widniał mój nick, wkleiłem to co było poniżej linijki za moim nickiem nie spostrzegając kluczowego zdania. Żadnego bana nie będzie.

Za chwilę dodam brakującą linijkę.

Na życzenie - screeny.

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Anthony Gill 4 lata min z Tax payer MLE 1szy rok gwarantowany, kolejne dwa nie + TO @Tecu

Oferta nieprawidłowa. Taxpayer można tylko na trzy lata oferować.

Tutaj będę wnioskował w swoim własnym imieniu, a nie @Tecu o uznanie oferty dla Anthonego Gilla. Tecu zapytał się mnie o poprawność ofert, co oczywiście uczyniłem, ale jednoczesne przeklejanie ofert, gdzie oczywiście połowa znów wpadła po 20:00, negocjacje trejdu po Randle i Rose nie zwróciły mojej uwagi że tam jest taxMLE. Tecu oczywiście potwierdziłem, że oferty są prawidłowe, gdzie mając odrobinę więcej czasu na pewno bym to wyłapał, tym bardziej że prawidłową rozpiskę oferty miałem przed oczami linijkę niżej w przypadku Tate. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Tecu zapytał się mnie o poprawność ofert, co oczywiście uczyniłem, ale jednoczesne przeklejanie ofert, gdzie oczywiście połowa znów wpadła po 20:00, negocjacje trejdu po Randle i Rose nie zwróciły mojej uwagi że tam jest taxMLE. Tecu oczywiście potwierdziłem, że oferty są prawidłowe, gdzie mając odrobinę więcej czasu na pewno bym to wyłapal, tym bardziej że prawidłową rozpiskę oferty miałem przed oczami linijkę niżej w przypadku Tate. 

@Eld Nie masz się co winić, pytałem się czy zapis jest logiczny czy nie a nie czy oferta jest prawidłowa, o to ja muszę zadbać i zadbałem 😁

I tak Cię za bardzo meczę za co przepraszam i postanawiam poprawę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

@Eld Nie masz się co winić, pytałem się czy zapis jest logiczny czy nie a nie czy oferta jest prawidłowa, o to ja muszę zadbać i zadbałem 😁

I tak Cię za bardzo meczę za co przepraszam i postanawiam poprawę 🙂

Nie mniej poświęcając 10 sekund więcej spokojnie bym to wyłapał, a pytałeś dokładnie, czy jest z nimi wszystko ok.

Tak czy siak - temat już jest na Radzie z propozycją rozwiązania z mojej strony. Zobaczymy co zadecyduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld myślałem że będę miał czas do 25 grudnia. Chciałem zwolnić mkg i podpisać jednego z tych niegwarantowanych których wygrał na kontrakt. A z tego co pisze wynika jakby w ogóle nie można było składać niegwarantowanych umów w tym fa. Nie mogłem tego zrobić w 3 turze przecież bo było to zabronione:) 

Więc jeśli nie mogę tego zrobić to zostanie mkg u mnie a oferty proszę anulować po prostu. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Eld myślałem że będę miał czas do 25 grudnia. Chciałem zwolnić mkg i podpisać jednego z tych niegwarantowanych których wygrał na kontrakt. A z tego co pisze wynika jakby w ogóle nie można było składać niegwarantowanych umów w tym fa. Nie mogłem tego zrobić w 3 turze przecież bo było to zabronione:) 

Niestety nie jesteśmy jako Rada nie jesteśmy wstanie przewidzieć każdej ewentualności co tu świetnie widać. Mnóstwo rzeczy wychodzi w trakcie prania.

Mam propozycję rozwiązania tego: Wybierasz sobie jednego, dwóch, komu nikt inny oferty nie złożył oferty, dopisujemy Ci ich i dajemy czas do jutra do 23:59 na decyzję którego sobie zostawiasz. Jeśli któryś z tych UNG dostał ofertę od innego klubu to i tak na bank ją przegrasz.

@MarcusCamby @karpik @ozzy110 @Alonzo co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Niestety nie jesteśmy jako Rada nie jesteśmy wstanie przewidzieć każdej ewentualności co tu świetnie widać. Mnóstwo rzeczy wychodzi w trakcie prania.

Mam propozycję rozwiązania tego: Wybierasz sobie jednego, dwóch, komu nikt inny oferty nie złożył oferty, dopisujemy Ci ich i dajemy czas do jutra do 23:59 na decyzję którego sobie zostawiasz. Jeśli któryś z tych UNG dostał ofertę od innego klubu to i tak na bank ją przegrasz.

@MarcusCamby @karpik @ozzy110 @Alonzo co Wy na to?

Jak dla mnie luz, dopiszcie mi zgodnie z priorytetami Konchara i Pinsona lub tylko Konchara i do jutra podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Goberta. Za dwa lata będzie miał prawo podpisać maxa od 35% wiec przez najbliższe 5 lat u nas Kings zaoferują mu z tym extension i kolejnym kontraktem tylko 6 mln mniej niż podpisał z Utah. Tylko u nas jak dostanie 4 letniego maxa to zarobi więcej niż w Utah bo wątpię by Utah dali mu po tym kontrakcie coś co jeszcze będzie ponad 30 mln per year. Decyzja należy do Was ale Gobert ceni sobie lojalność a w kontekście Kings oni od samego początku są w stosunku do niego lojalni ucinając wszelkie rozmowy transferowe. Mistrzowski pierścień już zdobył wiec teraz tylko kasa i lojalność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, january napisał:

W ogóle to się wkurzałem na @ely3 za propsowanie Morgana na publicznym, ale wpadł ładnie:)

Z tym ,że po tym jak Jazz pozyskało Favorsa to mu będzie cięzko o minuty. Ale na pewno w niektórych uukładach będzie grał zamiast Nianga. Ogólnie fajny zadaniowiec. Dobry obrońca. Dobrze wypycha spod kosza po obu stronach parkeitu. Jeden z nielicznych co powalczy o ofenswyną zbiórkę i jeszcze zdązty do obrony jak przegra walkę. Snyder i GM Jazz go cenią i za rok jak będzie trzeba przedłużać Nianga i Morgana to moga postawić na tego drugiego zwłaszcza jesli będzie rzucał za 3 z rogu jak w sparingach

Tak przy okazji nie wiem czy ktoś w Waszej zabawie ma Hughesa ale tez polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.