Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, january napisał:

Moje sources mówią, że dostanie fullMLe przynajmniej od 1 teamu 😉 

mówiłem o tym:

56 minut temu, january napisał:

Matthews poszedł za minimum do BUCKS.  Iguodala chciał iść za minimum do LAKERS. Gdzie tu zniżki dla NYK jegomość CM znajdzie to nie wiem :P 

a co do jego value, to nazwisko jest tylko warte i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Pamiętajcie, że w Bucks zapewniam s5, walkę o misia oraz sporo rzutów bo wiadomo, że Green i Lopez ich za bardzo nie potrzebują.

Możliwe, że Cousins też:

Cytat

Lakers center DeMarcus Cousins has suffered a possible knee injury and will undergo further testing today in Los Angeles, league sources tell ESPN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Co Ty w ogóle porównujesz xD Oddanie Marka po utracie szans na PO do PO teamu z oddaniem Cartera i Pau z contendera do tankerów :) Good job^

Twoje zachowanie w tamtym momencie było naganne z dwóch powodów:

1) świadomie zrezygnowałeś z walki o PO, gdy miałeś na nie realne szanse. Tak się nie robi. Tak nie robią poważne organizacje. Twoje działania powinny być zupełnie odwrotne, powinieneś się wzmacniać. A ty po dwóch miesiącach od ściągnięcia Marca, oddałeś go.....Wyraz braku ambicji, oderwany od rzeczywistości, który spotkałby się w realu z powszechną krytyką i tyradą od właściciela;

2) chyba jeszcze bardziej naganne. W momencie dealu Marca de facto nie powinieneś mieć wiedzy na temat kontuzji kluczowego zawodnika (która posłużyła Ci jako wymówka do transferu). Wykorzystałeś sytuacje w której podejmujemy decyzje post factum (z wiedzą z kwietnia, decyzja w  lutym). Nie potrafiłeś odseparować swojej wiedzy z reala od wiedzy z czasu rzeczywistego begm, pomimo iż w oczywisty sposób byłeś do tego zobowiązany;

To powyższe ogólnie na marginesie, bo fakt jest taki, że po dwóch miechach rozdzieliłeś braci Gasoli. Choć powody z których to uczyniłeś działają jeszcze bardziej na twoją niekorzyść.

I Ty mi masz serio czelność cokolwiek wypominać? Co więcej, oddanie Gasola, który został oddany przez innego gm'a, któremu prywatnie mocno sugerowałem, ażeby tego nie robił? Tym tokiem rozumowania 3/4 tutejszych gm'ow powinno być obciążonych grzechami innych, a boston powinien byc wylaczony z wolnej agentury na wieki. 

Kpiny sobie urządzasz ostatnimi czasy. Fatalnie się z tobą i twoją wszędobylską manipulacją rozmawia. Wykorzystujesz sytuacje, w której z uwagi na ilość zdarzeń (ogromna liczba transferów, roszady na stanowiskach gm'ow) w grze, te które miały miejsce już nawet pół roku temu, nie wspominając o tych sprzed kilku lat, idą w zapomnienie i budujesz swoją narrację jedynie na teraźniejszości. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Co Ty wymyślasz już  to jest piękne :) Połamali mi się Butler i Ingram i miałem zerowe szanse na wejście do PO. A Marc był pod koniec kariery i chciał walczyć o tytuł, więc został oddany do mocnego zespołu PO z ekipy gdzie znów w kwietniu siedziałby na rybach. Z tyradą od właściciela to by się spotkało podejście GMa, który mówi w 1 rundzie PO "a ch i tak przegram, nie starajmy się" - czyli GM NYK playoffs 2018

Hahaha, to już epickie, i powiedział to CM, który na trading blocku rzucał "patrzcie gdzie poszedł w RL NBA i jak gra" na takiej samej zasadzie, jak walczył na midsezonowym FA o wielu graczy i nagle takie pierdololo. LOL :D "Byłeś zobowiązany" Zobowiązany to byłeś po powrocie do zdrowia Miroticia skończyć płakać o ugadanym dealu i przestać szantażować i naciskać wtedy bulka. 

Zdecyduj się - albo korzystasz z sukcesów mistrzowskich Woodena (i wszystkich jego innych decyzji), albo korzystasz z legacy 1st round exit. Próba rozdzielania tego to już grubsza beka.

A Cartera do tankera oddałeś oczywiście osobiście. I każdy vet to w lidze zapamięta.

nie mam zamairu tracic sekundy wiecej na odnoszenie sie do tego steku bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja przypomina mi o czymś ważnym. Tak bardzo skupiliśmy się na odwzorowaniu realiów nba w pierdołach ze totalnie zapomnieliśmy o naszym totalnie ODJECHANYM I ZŁE DOPASOWANYM terminie wymian w lutym. Jeżeli ta gra ma mieć to coś to bym wskazał właśnie epickie wyrównanie terminów wymian / jest to o tyle na dziś niekonsekwentne bo Draft robimy szybciej aby porównać łowy i wiedzę prospektów.  Luty powinno być podobnie. Nasz ciut szybszy termin wymian sprawdziłby nasza wiedzę albo WYRÓWNANIE terminów premiowałoby tych ambitnych i poświęcających nockę dla tych wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Co Ty wymyślasz już  to jest piękne :) Połamali mi się Butler i Ingram i miałem zerowe szanse na wejście do PO. A Marc był pod koniec kariery i chciał walczyć o tytuł

Oddales gasola w okienku zanim kontuzji doznali butler i ingram ( choc juz o nich wiedziales przez to opoznienie miedzy okienkiem u nas a kontuzjami w rl nba) wiec cm ma racje tutaj akurat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Dżizas miałeś w to podczas FA LeBrona przecież z cytatami i datami pokazane (data wymiany M.Gasola po ich INJ), a to jest paradoks czasowy który mamy znieść, a nie żadna racja bulkowego szantażysty i płaczka.

to witam kolege szantazyste i placzka :) ciekawe co rozumiesz przez wiekszy rozpierdol. wydaje mi sie, ze dosc mocno wtedy zaatakowalem, no ale pamietajac twoje zapędy jestem w stanie uwierzyc, ze da sie to zrobic mocniej :P

btw juz poltora roku temu chciales "ujebac"....

image.png.8f385b36b9fac80d9ea12ab29da54ab0.png

image.png.656f4f55ab5145d72ccb21a11f76a6a9.png

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie cytuj mnie nawet jak już się totalnie szmacisz wrzucaniem privów publicznie. Rozpiernicz bym robił, ale nie szantażował ludzi odejściem z gry.

widze prawda boli

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

to witam kolege szantazyste i placzka :) ciekawe co rozumiesz przez wiekszy rozpierdol. wydaje mi sie, ze dosc mocno wtedy zaatakowalem, no ale pamietajac twoje zapędy jestem w stanie uwierzyc, ze da sie to zrobic mocniej :P

btw juz poltora roku temu chciales "ujebac"....

image.png.8f385b36b9fac80d9ea12ab29da54ab0.png

image.png.656f4f55ab5145d72ccb21a11f76a6a9.png

 

Ale o co chodzi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.