Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian WojnarowskiKonto zweryfikowane @wojespn 15 sek.16 sekund temu

 

 

Więcej

 

Minnesota's Jimmy Butler has three preferred destinations for a trade, league sources tell ESPN: The Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers and New York Knicks. Those three teams have max cap space to sign Butler as a free agent in July.

 

Czy to coś zmienia u nas w kwestii extension dla Butlera w Lakers?

 

Nie prowokuje, pytam z ciekawości :)

Wyjątkowo dużo :D

 

Choć mnie tu śmierdzi Kahwim za Butlera i czym pisałem miesiąc temu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Minnesota's Jimmy Butler has three preferred destinations for a trade, league sources tell ESPN: The Brooklyn Nets, Los Angeles Clippers and New York Knicks. Those three teams have max cap space to sign Butler as a free agent in July.

 

Czy to coś zmienia u nas w kwestii extension dla Butlera w Lakers?

 

Nie prowokuje, pytam z ciekawości :smile:

 

 

Najważniejsze pytanie to czy Butler ma dzieci i jaką wybrały szkołę. Jak wybiorą szkołę w Nowym Jorku to umarł w butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie zmienia, skoro robi za sidekicka Jamesa...no chyba że Jasiu będzie za rok żydził z maxem...

Butler chce grać na duzym rynku i wprost wymienia 3 zespoły w ktorych chcialby grać: clipper, knicks i nets. Raczej nietrudno zauwazyc ktorej druzyny tu nie ma i dlaczego. Kurde, butler woli teraz przejsc do nets niz grac z lebronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler chce grać na duzym rynku i wprost wymienia 3 zespoły w ktorych chcialby grać: clipper, knicks i nets. Raczej nietrudno zauwazyc ktorej druzyny tu nie ma i dlaczego. Kurde, butler woli teraz przejsc do nets niz grac z lebronem.

 

Zwłaszcza, że wymienieni zostali Clippers, a Lakers nie.

 

Coś jest na piczy...

 

Jasiek się już poci zza monitora jak ruda mysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale spokojnie, zluzujcie lejce. To na razie jeden twit/tt (kuźwa niby młody jestem a nie ogarniam tłiterów i innych pierdółek). Mamy jeszcze f chooy czasu

Podziwiam niepodpalanie się, szczególnie w młodym wieku ale nie często się zdarza aby top10 zawodnik wskazywał tankera jako swój docelowy team.

 

No po prostu musisz to jakos wykorzystać :).

GM Lakers i Butler jak zawsze są w doskonałych relacjach i piją piwerko za lenia Wigginsa w Bulls ;>

Czekam na Qcina i jego pudelka jak wpadnie z jakąś historyjką/dialogiem gdzie na koniec padnie zdanie:

 

"ale wiesz szefie, piwerko dobre, wchodzi, miło się siedzi, ale za rok i tak odejdę".

 

Kurtyna, brawa, publiczność wstaje i klaszcze, tylko bis bis nie ma do czego krzyczeć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie.

To CM przebąkiwał o paycutach Irvinga i Kawhiego ;-)

Jimmy maksa dostanie.

Tylko czy to wystarczy skoro Butler nie chce grac z Bronem...

Butler chce grać na duzym rynku i wprost wymienia 3 zespoły w ktorych chcialby grać: clipper, knicks i nets. Raczej nietrudno zauwazyc ktorej druzyny tu nie ma i dlaczego. Kurde, butler woli teraz przejsc do nets niz grac z lebronem.

Ktos za rok musi sie napocic z propaganda...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam niepodpalanie się, szczególnie w młodym wieku ale nie często się zdarza aby top10 zawodnik wskazywał tankera jako swój docelowy team.

 

No po prostu musisz to jakos wykorzystać :smile:.

 

Ja wiem że część osób z założenia będzie przeciw januaremu (podczas głosowania nad wysokościami ofert). My ledwo co jesteśmy przy 5 turze ofert. Spokojnie. Nie mam zamiaru się wypruwać z wszelkich dóbr by na ten sezon pozyskać Butlera czy inną gwiazdę bo to nie miałoby sensu. Trzeba powoli dążyć do celu, krok po kroku. Wiadomo że taki tłit to miód na moje uszy ale trzeba twardo stąpać po ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że część osób z założenia będzie przeciw januaremu (podczas głosowania nad wysokościami ofert). My ledwo co jesteśmy przy 5 turze ofert. Spokojnie. Nie mam zamiaru się wypruwać z wszelkich dóbr by na ten sezon pozyskać Butlera czy inną gwiazdę bo to nie miałoby sensu. Trzeba powoli dążyć do celu, krok po kroku. Wiadomo że taki tłit to miód na moje uszy ale trzeba twardo stąpać po ziemi.

Ale Tobie nie trzeba robić dużych ruchów aby go pozyskać. To jest w tym najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Lakers i Butler jak zawsze są w doskonałych relacjach i piją piwerko za lenia Wigginsa w Bulls ;>

Oj coś czuję że Wiggins bez tego wiecznie niezadowlononego niszczacego szatnie gościa znów odzyje :)

 

Świetna wiadomość dla mnie.

 

Jeśli Butler będzie chciał połączyć siły s Irvingiem w jakimś przykladowym Sacramento, to już widzę te łzy Lebrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.