Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Co będzie jak w/w nie zagłosują. Kary jakieś?

 

I co wtedy np w przypadku takiego Monroe? Niby Cavs prowadzą jednym głosem, ale różnie by to mogłi byc jak by pozostali zagłosowali...

 

47 spotów do obsadzenia a ile FA zostało nie liczać typów jak Lee, którzy zakończyli kariery? Mamy takie dane?

 

A no i o 22 ruszamy z trejdami :). Ciekawe gdzie na zachód pójdzie ten Gasol...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie jak w/w nie zagłosują. Kary jakieś?

 

I co wtedy np w przypadku takiego Monroe? Niby Cavs prowadzą jednym głosem, ale różnie by to mogłi byc jak by pozostali zagłosowali...

 

47 spotów do obsadzenia a ile FA zostało nie liczać typów jak Lee, którzy zakończyli kariery? Mamy takie dane?

 

A no i o 22 ruszamy z trejdami :smile:. Ciekawe gdzie na zachód pójdzie ten Gasol...

Czy w wymianie za Gasola dostajesz w zamian innego podkoszowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vucevic.

 

Ładnie Eld z propagandą leciał...

Jestę Januarę ;)

 

A tak na serio to musicie wiedzieć, że wpierw poszła oferta dla Grega, później propaganda, później dopiero trejd dogadałem a później po prostu odpuściłem i po oddanych około 18 głosach jeszcze przed swoim urlopem już pogratulowałem Cavsom.

 

Nie cisnąłem na końcówce za mocno. Zresztą Vucevic najprawdopodbnien poleci dalej więc i tak bym miał minuty dla Grega.

 

A sama ocena trejdu jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam z wyprzedzeniem, byście sobie zakodowali.

 

Lakers na ławce na obwodzie mają 41y Manu (wciąż nie wiadomo czy kariery nie skończy) i 4 rookies, w 1 składzie graczy, którzy łącznie w zeszłym sezonie opuścili 80 gier.

 

Nawet sobie screena zrobiłem żeby przy głosowaniach nie zapomnieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam z wyprzedzeniem, byście sobie zakodowali.

 

Lakers na ławce na obwodzie mają 41y Manu (wciąż nie wiadomo czy kariery nie skończy) i 4 rookies, w 1 składzie graczy, którzy łącznie w zeszłym sezonie opuścili 80 gier. 

 

Więc opłaca się iść w kontekście gry do LAL ;)

january - pierwszy raz otwarcie piszesz o słabych stronach swojej drużyny... bo masz w tym interes ;P

 

Ale teraz nie ma odwrotu :P i będzie to brane pod uwagę przy IV turze, ale też przy głosowaniach odnośnie bilansów + extension Russella (przecież inni G to rookasy/Manu, więc minuty będą spore, a z LeBronem i Butlerem gra się łatwiej i nabije lepszą skuteczność ;P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45]

Shams CharaniaKonto zweryfikowane @ShamsCharania

 

ObserwowanyObserwujesz

@ShamsCharania

 

 

Więcej

San Antonio Spurs legend Manu Ginobili has retired from the NBA. Hall of Famer.

Dysponuje ktoś informacjami dlaczego Gino tuż po podpisaniu kontraktu z Lakers zdecydował się na zakończenie kariery?

myslal, ze GMem wciaz jest Magic, a nie Jasiek. Lebron jeszcze nie wrocil z wakacji, ciekawe co zrobi jak w gabinecie zamiast MJ powita go GM January, ojjj beda dramy tego lata w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do extension dla DLO...

Spodziewajcie się elaboratu

Zaczynam się zastanawiać, na czym polega dokładnie ten symulator GM-a, bo pisanie, jako GM, elaboratów, o tym dlaczego mój zawodnik jest taki beznadziejny, żeby go taniej podpisać, a potem pisanie elaboratów, jak to ten sam zawodnik jest świetny, żeby mieć lepszy bilans, to średnio mi pasuje do wizji, która została mi przedstawiona na początku gry. 

 

Zresztą podobnie, jak zagrywka Elda i pisanie, że pozbywam się 2 wysokich, więc gracz o którego się staram będzie miał miejsce do gry, a jednocześnie zupełne przemilczenie faktu, że tych 2 wysokich wymieniam na innych 2 wysokich, więc w kontekście jego minut nie zmienia się absolutnie nic. 

 

Fajnie jest robić mnóstwo wymian, ale mam nadzieję, że teraz te sprawy się trochę uspokoją, bo taka liczba ruchów jest kompletnie nierealna, a niektórzy GM-owie już dawno powinni być na czarnej liście graczy.

 

Moje ruchy zmierzają już powoli do końca. Niestety podporządkowanie wszystkiego LeBronowi odkąd przejąłem zespół, nie przyniosło rezultatów ( a szkoda, bo trudno tutaj o przykład podobnej lojalności GM-a wobec gracza, jak moje ruchy wobec LeBrona), w związku z czym musiałem przejść na pakiet oszczędnościowy. Nie zamierzam orać organizacji i robić z zespołu Sixers sprzed kilku lat. 2 runda Wschodu raczej jest poza moim zasięgiem, więc postanowiłem stworzyć stabilny zespół, który co roku powinien walczyć o play-offs, a którego rdzeniem będzie dwóch graczy z Ohio, czyli Cj. McCollum i Terry Rozier. Uważam, że drużyna powinna mieć swoich "lokalnych" bohaterów i udało mi się sprowadzić od zespołu 2 graczy, którzy mogą pełnić taką rolę. DeAndre Jordan został sprowadzony głównie z myślą o LeBronie, ale to wciąż bardzo dobry zawodnik, który rzadko opuszcza mecze i będzie miał pewne miejsce w piątce. Po niepowodzeniu z LeBrone, musiałem podziękować za grę Kevinovi Love. Moje plany raczej nie odpowiadałyby jego ambicjom, a i w obecnej sytuacji finansowej, nie chciałem podpisywać z nim olbrzymiego maxa. W zamian za to pozyskałem gracza z Ohio i solidnego niskiego skrzydłowego Kenta Bazemore'a, plus kilka picków, które poświęciłem na uzupełnienie rotacji, gdyż okazało się, że mam niewielu graczy w rotacji.

 

Jestem bardzo zadowolony z pozyskania Taja Gibsona, ponieważ uwielbiam grę tego zawodnika oraz jego charakter, przez najbliższe 2 lata jeszcze powinien pokazywać się w dobrej roli w NBA, pewniak. Z ławki udało mi się zgarnąć Warrena, za naprawdę niewielkie pieniądze. Ja wiem, jak on wypada w advanced stats ( a przecież w Suns jest 2 opcją w ataku i tak naprawdę 2 najważniejszym graczem w drużynie, nie jest tak dobry, żeby w tej roli wyglądać pozytywnie), ale jako zawodnik z ławki, którego głównym zadaniem powinno być zdobywanie punktów, przeciwko rezerwowym unitom, powinien wypadać dużo lepiej. 

 

Wzmocnienia w 3 rundzie uznaję za niezwykle udane. Tolliver to steal za takie pieniądze, o tym chyba nie muszę nikogo przekonywać. Natomiast co do Grega Monroe... Wiem, że facet wygląda, jakby było już po nim, a jego gra nie przystaje do dzisiejszej NBA, ale to wciąż bardzo dobry zbierający oraz coraz lepiej podający gracz. Na te kilkanaście minut z ławki powinien się odnaleźć. 

 

W zamian za picki pozyskałem 3 graczy: McGrudera, Wallace'a i Morelanda. Dwaj ostatni to ryzyko, nie mają gwarantowanych kontraktów w RL NBA. McGruder wyglądał w Heat obiecująco, mam związane z nim pewne nadzieje, nie wiem, co z tego wyjdzie, chętnie się przekonam, czy mam nosa ( tzn. Moreland był tak naprawdę darmowym dodatkiem do Wallace'a, więc z niego mnie nie rozliczajcie...)

 

Ostatnim graczem w rotacji jest Cedi Osman, młody obiecujący skrzydłowy liczę na jego większe minuty w tym sezonie i zobaczymy, co z tego będzie.

 

W tej chwili mam w składzie 12 graczy, być może uda się kogoś przechwycić w 4 rundzie FA, z uwagi na niewiadomą z Wallacem mam do zaoferowania jakieś 20 minut na obwodzie, zobaczymy, czy uda się kogoś zwerbować.

 

W tym składzie ten zespół powinien wejść do play-offs, ale z 1 rundy raczej nie wyjdzie. Najważniejsze, by zakończyć ten sezon na finansowym plusie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kontrolne do agentów Beverleya i WCS.

Jaka wysokość i długość extension by ich satysfakcjonowała?

Tylko proszę o jakieś rozważnie odpowiedzi a nie krzyki, że brak Maxa byłby dla nich obrazą :smile:

 

Jeżeli pytasz agentów, to możliwe, że odpowiedź "brak maxa byłby dla nich obrazą" jest czymś, czego powinieneś się spodziewać:)

 

Trochę u Ciebie krucho z minutami i dla jednego i dla drugiego. Na PG Masz Simmonsa i Ntilikinę. Na C masz Embiida, Dirka i Mitchela Robinsona. Spora konkurencja, szanse na grę w 1 składzie zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ani jeden, ani drugi na pewno nie biorą extension (chyba, że jakieś 50/4 dla Beverleya), przynajmniej w oczach 1/29 obu z lepszej części Los Angeles. :smile:

 

No, jakieś 36/3, bo 30 lat, ale zdrowy to jest poziom startera na PG.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą podobnie, jak zagrywka Elda i pisanie, że pozbywam się 2 wysokich, więc gracz o którego się staram będzie miał miejsce do gry, a jednocześnie zupełne przemilczenie faktu, że tych 2 wysokich wymieniam na innych 2 wysokich, więc w kontekście jego minut nie zmienia się absolutnie nic.

 

 

Zacznim zaczniesz kogoś oczerniać, uzupełnij sobie posty, ok?

 

Pierwsze kłamstwo flubera. Dostałem dwóch wysokich. Dostałem PF i C. Ale że to Ci było nie na rękę to się nawet nie zająknąłeś.

 

Drugie kłamstwo. Jakie zagrywki? Czytałeś Ty moje posty? Nie? To idź przeczytać a później wróć. Opisałem WYRAŹNIE KOLEJNOŚĆ. Że wymiana pojawiła się po złożeniu ofert. W czym masz ból?

 

Kolejne - to że pisałem że Vucevic od razu też leci to też zagrywka? Fluberyzmy - chyba zaczynam rozumieć definicje.

 

Zagrywki to Ty stosujesz i to nieładne. Przytaczasz co Ci pasuje, omijając to co niewygodne.

 

Jak bym się uparł, pomobingował bym jeszcze za Monroe. Było 12:13. Dwóch GM miało zamiar zmienić głos. Zrobiłem to? Nie. Dlaczego? Bo uznałem że skoro dostaje Vucevica i przekonał bym ich do Monroe u mnie mogło by to zostać źle odebrane przez GMów. Mimo tego że Vucevic leci dalej. Zresztą pisałem o tym.

 

Jednym stwierdzeniem: nie kłam i nie oczerniaj, bo ja gram fair i mam nadzieję że jak znów staniemy w szranki o jakiegoś gracza, GMowie wezmą to pod uwagę.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.