Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja cofnąłem? 

 

Zaczyna się robić nieprzyjemnie...

 

Nie ma w tym nic nieprzyjemnego, po prostu w tej grze czasami odczuwamy skutki cudzych decyzji, przyzwyczaisz się:)

 

Zresztą ja wciąż podtrzymuję, że jak ściągniesz Westbrooka to masz mój głos:) Mimo, ze nie do końca mi się podoba, że nie dałeś PG PO w ostatnim roku kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajne dyskusje, dobrze się czyta i jest tego sporo :) a przed nami jeszcze kontroferty i reoferty :D

 

Według mnie wybór LeBrona nie jest łatwy - są 4 fajne ekipy i jeśli by nie patrzeć na realną decyzję LBJ-a, to myślę, że walka by była bardzo zacięta, ale bierzemy pod uwagę priorytety graczy w rl NBA i to najbardziej przekonuje do LAL (+ ogólnie mocniejszy skład niż w rl - Butler, ale już niekoniecznie Ingram ;p chociaż doceniam chłopaka).

 

Tu pojawiły się argumenty, że beGM nie powinien być kalką rl NBA i według mnie nie jest - może teraz jeszcze tego nie widać, ale im dalej, tym będzie bardziej widać ;) będziemy mieli do wyboru dla gracza zupełnie inne ekipy i dany zawodnik wejdzie w FA z prawami Birda u innej ekipy, a często w innym momencie niż w rl NBA ze względu na różnice długości kontraktów... więc można powiedzieć, że akurat january trafił, ale gdyby np. nie miał capspace i postępował inaczej niż GM w rl, powiedzmy jak teraz T-Wolves w beGM a w rl, to byłoby jeszcze ciekawiej, ale na ten moment trudno nie brać pod uwagę priorytetów gracza w rl NBA, gdy ta sama ekipa, nawet z lepszym składem, stara się o tego gracza.

 

George to ciekawa sytuacja - mamy Boston, Houston i Milwaukee - wszystkie kandydatury na wysokim poziomie :) George w rl NBA wziął inny kontrakt niż jest mu tu oferowane, no i jednak w Bostonie nie ma Westbrooka, ale oczywiście to ekipa, która oddała za niego pick i Fultza, zaryzykowała, co też jest istotne i czekam od Celtics w kontrakcie na Player Option na ostatni rok, co na pewno jeszcze bardziej go przekona do tej organizacji. Bucks i Rockets nie są na straconej pozycji - walczcie, ale szczerze, to nie wiedziałbym, kogo wybrać między Wami, a co dopiero, gdy jest jeszcze Boston, który oddał za niego assety ;P czekam na argumenty :D

 

LMA - czekam na ofertę ignazza, ale na ten moment oferta od Rockets wydaje się świetna i Spurs musieliby zaoferować przynajmniej takie pieniądze, żeby nie stracić Aldridge'a... chyba, że jeszcze january zmieni ofertę (wątpię) lub ktoś wyskoczy z kontrofertą (Bucks mają szanse - szczerze liczyłem, że złożą ofertę w 1.turze).

 

Durant - GSW zdobyło misia jak w rl NBA i Durant wybrał GSW, więc trudno zagłosować nawet na lepszą finansowo ofertę od fajnej ekipy Rakiet...

 

A.Gordon - chyba nikt nie da większej kasy, więc Dnc może się cieszyć z tego gracza ;) można było kombinować z mniejszą kwotą, ale lepiej mieć gracza, który się nie obrazi potem ;P

 

Embiid - Tecu negocjuje, a Joelowi to nie pasuje ;P come on - na franchise playerach się nie oszczędza, więc naprawdę mnie nie zdziwiłoby, gdyby oferta 1+PO max wygrała i sam bym na miejscu Joela taką rozważył... rok temu extension również zaniżyłeś jego wartość, a Joel ją zna i nie da się wyrolować - 4+PO max powinien się koniecznie pojawić, bo przy obniżce >10 mln myślę, że Embiid by się poważnie zastanowił nad 1+PO. Ja, jako 1/28 jego agenta ostrzegam: daj maxa na 5 lat, bo może się to źle skończyć dla 76ers ;P

 

Jok - no-brainer i przykład lojalności GM-a wobec franchise playera. Joel Embiid też tak chce ;P

 

Booker - no-brainer extension. Embiid to widzi i tym bardziej czeka na maxa ;P

 

Klay - na rynku będzie miał wiele opcji, a finansowo chyba teraz nie wyjdzie lepiej ;p lepiej zaczekać, jego wartość raczej nie pójdzie w dół.

 

Tobias Harris - raz jeszcze przekonuję:

 

opcja A: przedłużenie i 5 lat kontraktu łącznie (ten rok + 4 lata extrension) - stabilna przyszłość, spokój, skupienie na tym, co kocha i walka o wysokie cele z świetnymi graczami (Hayward + CP3) i młodymi, dla których będzie też przykładem, no i organizacja dbająca o niego, składająca propozycję extension od razu :) za 5 dni ma urodziny - niezły prezent takie extension i zadbanie o swoją przyszłość ;)

 

opcja B: nieprzedłużenie - za rok wejdzie na rynek FA, gdzie będzie dużo wolnych agentów. Były głosy, że będzie mało PF - już przedstawiam, o kogo można będzie się bić (tacy, którzy myślę, że > 10mln zgarną i prezentują poziom starterów) - Durant (1+PO podpisze raczej), Ibaka (TO za 22 mln), T.Young, D.Carroll, Gallinari, Porzingis, RHJ i M.Turner (trzech ostatnich RFA), Love, Horford i H.Barnes (jeśli zrobią opt-out).

 

Może wielu tych graczy prezentuje gorszy poziom od Harrisa, ale na pewno są do wyboru gracze na PF, a większe nazwiska (Irving, Butler, Klay, Kawhi, Kemba,...) przyciągną bardziej i przy 4 ofertach w turze, czy ktoś zaoferuje Harrisowi coś? Nawet jeśli tak, to czy będzie to oferta na 4 lata? Nawet jeśli tak, to z dużym prawdopodobieństwem będzie zależała od innych FA, w których dany GM będzie celować... chyba, że to będzie oferta od GM-a Jazz ;)

 

To pierwsza rzecz, czyli niepewność, stres, czekanie na decyzje innych zespołów, itd :P druga rzecz to, czy gdy Tobias będzie miał słabszy sezon lub (odpukać) kontuzję, to czy nie będzie żałował niewzięcia extension? Bo gdy tak się zdarzy, to raczej nikt nie zaoferuje mu kontraktu lepszego niż 74/4...

 

Tobias już 3 razy zmieniał klub i raczej woli postawić na stabilność niż stres i może kolejną przeprowadzkę za rok... w Utah dostaje fajne warunki do gry, fajne wynagrodzenie oraz docenienie ze strony GM-a i fanów, czego chcieć więcej? #StayTobias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Mnie przekonały argumenty co do Lebrona na rok w Cavs. Za rok też może pójść do LA. Po przegranych ledwo co finałach i po wzmocnieniu, które wygranie finałów prawdopodobnie by mu dały wątpię by poszedł w nieznane. Fluber udowodnił, że jest sprawnym managerem i zasługuje na kredyt zaufania. 

Łza się w oku kręci:) Będę pamiętał za rok, że Butler chce grać z Irvingiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George przedłużył z OKC, bo ma Westbrooka i organizacja mu okazała lojalność. Boston na ten moment ani nie ma Westbrooka, ani nie okazał mu lojalności, chcąc go w pewnym momencie oddać, mając dogadany deal. Takie są fakty. Jak ktoś Cię nie uprzedził, że Leszczur praktycznie opchnął George'a, to już nie moja wina. Nikt nie twierdzi, że George na pewno odejdzie, bo były GM go chciał sprzedać, ale to nie zmienia faktu, że to diametralnie inna sytuacja niż w OKC i musisz to naprawić. Załóżmy, że w normalnej lidze były GM dogaduje wymianę, zostaje zwolniony, i nowy GM zmienia politykę. Serio myślisz, że to nie miałoby żadnego znaczenia dla samopoczucia gracza? Zwłaszcza takiego, który tłumaczył swoją decyzję w RL NBA lojalnością pracodawcy? Oczywiście, że tak nie myślisz.

 

I porównanie do Clippers jest jak najbardziej zasadne, bo nikt mi nie daje forów z tytułu objęcia złej organizacji, gdzie popełniono mnóstwo błędów. Nie rozumiem dlaczego mam dawać je Tobie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zatrudnij się w głosie koszalińskim a nie stanowisku gm'a bostonu, bo póki co widzę tylko plotki "dziennikarskie", a zero konkretów.

 

I rozumiem, że dostał zapewnienie od byłego gm'a. Uwzględniam to, stąd fragment o konieczności naprawienia błędów. 

 

Złożenie mu maxa to żaden konkret.

Trwające negocjacje to też żaden konkret.

Zapewnienia co do kierunku w jakim chce rozwijać Celtics to też żaden konkret.

 

To podpowiedz mi, fanie głosu koszalińskiego, co by tym konkretem mogło być? Wszak ja głupiutki i młody stażem w beGM i może czegoś swoim móżdżkiem nie pojmuje...

 

Nie ma w tym nic nieprzyjemnego, po prostu w tej grze czasami odczuwamy skutki cudzych decyzji, przyzwyczaisz się :smile:

 

Zresztą ja wciąż podtrzymuję, że jak ściągniesz Westbrooka to masz mój głos:) Mimo, ze nie do końca mi się podoba, że nie dałeś PG PO w ostatnim roku kontraktu.

 

Wciąż mogę złożyć PO w postaci kontroferty i zapewne tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie mu maxa to żaden konkret.

Trwające negocjacje to też żaden konkret.

Zapewnienia co do kierunku w jakim chce rozwijać Celtics to też żaden konkret.

 

To podpowiedz mi, fanie głosu koszalińskiego, co by tym konkretem mogło być? Wszak ja głupiutki i młody stażem w beGM i może czegoś swoim móżdżkiem nie pojmuje...

Ruchy transferowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś Cię nie uprzedził, że Leszczur praktycznie opchnął George'a, to już nie moja wina. 

 

Słowo klucz. Nikt mnie nie uprzedził.

 

Śledziłem Was, ale nie aż z takimi szczegółami. Stąd moje oburzenie i wkurw, że macie zamiar i chcecie to brać pod uwagę, bo oczekujecie od kogoś spoza beGM, że wchodząc w grę będzie wiedział wszystko o wszystkich, a tak po prostu być nie może.

Ruchy transferowe. 

 

:D

 

Aż tak ciężko jest wpaść na to, że do póki trade RW0 jest nadal możliwy, to świadomie nic nie robię? :D. Przecież media room spamowałem aż nie miło.

 

Kucio ma ofertę na stole. Poprosił o kilka dni. Jest trzecia drużyna dogadana która mu jeszcze w bonusie wchłonie syfny kontrakt. Czekam tylko na jego ruch i chyba logicznym jest, że nie będę robił żadnych ruchów, mogąc sobie tym storpedować RW0, a co za tym i idzie PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz. Nikt mnie nie uprzedził.

 

Śledziłem Was, ale nie aż z takimi szczegółami. Stąd moje oburzenie i wkurw, że macie zamiar i chcecie to brać pod uwagę, bo oczekujecie od kogoś spoza beGM, że wchodząc w grę będzie wiedział wszystko o wszystkich, a tak po prostu być nie może.

 

:grin:

 

Aż tak ciężko jest wpaść na to, że do póki trade RW0 jest nadal możliwy, to świadomie nic nie robię? :grin:. Przecież media room spamowałem aż nie miło.

 

Kucio ma ofertę na stole. Poprosił o kilka dni. Jest trzecia drużyna dogadana która mu jeszcze w bonusie wchłonie syfny kontrakt. Czekam tylko na jego ruch i chyba logicznym jest, że nie będę robił żadnych ruchów, mogąc sobie tym storpedować RW0, a co za tym i idzie PG13.

 

Ja nie wiem co Ty się tak denerwujesz.

 

Dostałeś fajne wyzwanie. Z tej strony ja bym na to spoglądał.

 

To samo się tyczy teraz Tecu, który sam sobie jest winny z Emblidem. Niby c***owo, z drugiej strony jest pole do popisu. U mnie na ten moment wygra oferta max 1+1 PO nawet w razie 5-letniego maxa (chyba, że Tecu da zapewnienie na temat transferu emblida).

 

Ps. Dla mnie OKC skończy się jako organizacja i spada automatycznie w każdym głosowaniu na cokolwiek w razie oddania RW. To Westbrook powinien rozdawać karty, a nie klub (wobec przedłużenia kontraktu. przypomnę, że sam głosowałem przeciw). Nie widzę powodu dla którego miałby chcieć odejść akurat do Bostonu, który nie prezentuje sportowo specjalnie wyższego poziomu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kucio ma ofertę na stole. Poprosił o kilka dni. Jest trzecia drużyna dogadana która mu jeszcze w bonusie wchłonie syfny kontrakt. Czekam tylko na jego ruch i chyba logicznym jest, że nie będę robił żadnych ruchów, mogąc sobie tym storpedować RW0, a co za tym i idzie PG13.

No to już nie moja wina, że jesteś zakładnikiem kogoś innego. 

 

Ja patrzę na skutek, a tu nic poki co nie zmieniło się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Ty się tak denerwujesz.

 

Dostałeś fajne wyzwanie. Z tej strony ja bym na to spoglądał.

 

Ps. Dla mnie OKC skończy się jako organizacja i spada automatycznie w każdym głosowaniu na cokolwiek w razie oddania RW. To Westbrook powinien rozdawać karty, a nie klub (wobec przedłużenia kontraktu. przypomnę, że sam głosowałem przeciw). Nie widzę powodu dla którego miałby chcieć odejść akurat do Bostonu, który nie prezentuje sportowo specjalnie wyższego poziomu. 

 

I tak na to spoglądam. Co innego przegrać walkę o PG13 "na siłę argumentów", a co innego przegrać grę o niego, bo ktoś tam coś tam. Gdybym tak do tego nie podchodził, czyli jako wyzwanie, nawet bym do Was nie dołączył. Denerwuję się z powodów opisanych powyżej. Mam oberwać w łeb za kogoś innego.

 

Co do OKC, wierz mi, że paczka jaką dostaną w zamian + wyczyszczenie nie fajnego kontraktu z pewnością im to zrekompensuje. Wierz mi, że Kucio negocjować potrafi i na pewno nie puści mi RW0 tylko za II pick i Barnesa.

 

Powód dla którego miał by chcieć tu iść jest prosty. Paul George.

 

Chcemy to brać pod uwagę, bo takie są realia gry i powinniśmy to brać pod uwagę. Jak faktycznie nikt Cię nie uprzedził, to podejmując decyzję będę musiał to przemyśleć.

 

Do gry wciągnął mnie Tomek. Nie zamierzam choć bym miał odejść z gry, ujawniać treści rozmów o czym z nim pisałem, ale zapewniam, że od nikogo nie dostałem informacji na temat PG13.

 

No to już nie moja wina, że jesteś zakładnikiem kogoś innego. 

 

Ja patrzę na skutek, a tu nic poki co nie zmieniło się. 

 

Jeśli owa gra ma promować tych, co siedzą w tym dłużej a potencjalny nowy user chcący się dołączyć przeczyta ostatnie posty, to obawiam się, że może to źle wpłynąć na dopływ świeżej krwi.

 

Nikt nie powinien być zakładnikiem. Nikogo, ani niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na to spoglądam. Co innego przegrać walkę o PG13 "na siłę argumentów", a co innego przegrać grę o niego, bo ktoś tam coś tam. Gdybym tak do tego nie podchodził, czyli jako wyzwanie, nawet bym do Was nie dołączył. Denerwuję się z powodów opisanych powyżej. Mam oberwać w łeb za kogoś innego.

Ja obrywałem za Dolana, BMF za Lafa, Qcin obrywa za samego siebie, SlaKB obrywa za mały rynek itd.

 

Każdy musi nieść swój krzyż i napotyka różne problemy. Ty trafiłeś na George'a. 

 

Taki żywot begm managera. 

 

edit: jakiś tam ewentualny problem stanowi, że rada nie poinformowala Cię o zaistniałej sytuacji. Ale czy to naprawdę zmieniłoby coś w kwestii dołączenia do gry? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obrywałem za Dolana, BMF za Lafa, Qcin obrywa za samego siebie itd.

 

Każdy musi nieść swój krzyż i napotyka różne problemy. Ty trafiłeś na George'a. 

 

Taki żywot begm managera. 

 

To zadam pytanie. Albo pytania.

Przejąłeś NYK po kimś, czy sam od początku nimi rządzisz? Jeśli tak, przejmowałeś ich w takim momencie jak ja, czyli podczas FA?

BMF miał lufę przy głowie przejmując Clippers, czy zgodził się na to świadomie, wiedząc jaki syf LAF zostawił? Mógł wszak poczekać na okazję dołączenia do beGM tak jak ja.

Qcina to Ty szanuj.

 

Mam wrażenie, że Ci się argumenty kończą. Próbujesz porównywać moja tygodniową zabawę z beGM i tego, że nikt przed przystąpieniem nie uraczył mi opowiedzieć, co Leszczur pisał, do siebie, BMFa i Qcina których śmiało by można było nazwać starymi wyjadaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam pytanie. Albo pytania.

Przejąłeś NYK po kimś, czy sam od początku nimi rządzisz? Jeśli tak, przejmowałeś ich w takim momencie jak ja, czyli podczas FA?

BMF miał lufę przy głowie przejmując Clippers, czy zgodził się na to świadomie, wiedząc jaki syf LAF zostawił? Mógł wszak poczekać na okazję dołączenia do beGM tak jak ja.

Qcina to Ty szanuj.

 

Mam wrażenie, że Ci się argumenty kończą. Próbujesz porównywać moja tygodniową zabawę z beGM i tego, że nikt przed przystąpieniem nie uraczył mi opowiedzieć, co Leszczur pisał, do siebie, BMFa i Qcina których śmiało by można było nazwać starymi wyjadaczami.

 

 

edit: jakiś tam ewentualny problem stanowi, że rada nie poinformowala Cię o zaistniałej sytuacji. Ale czy to naprawdę zmieniłoby coś w kwestii dołączenia do gry? 

 

A Qcina szanuje. TOP3 gm-ów, ale lubię go prowokować :P Natomiast dalej podpisuję się pod wszystkim co napisałem na temat soty. 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz Eld, walcz :)

 

Widziałem, że bukmacherów podanych przez Qcina jesteś faworytem. I słusznie, masz mój miecz w tej kampanii :)

 

Twoi poprzednicy wielokrotnie nawalali, ale zrobili coś co ma ogromne znaczenie. Pozyskali Paula George w wymianie, to jest coś co ma dla mnie dużo większe znaczenie niż decyzja syna LeBrona (aż dziw, że trzeba to podkreślać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Rybaku :-D

 

Czekam na rozwoj sytuacji z Russem, jak wyladuje w Celtach, to i George zostanie

 

Nie rozumiem czemu decyzja z Westbrookiem jest taka ważna...

 

Przecież u Nas się nie spotkali i siłą rzeczy ich przyjaźń nie zaistniała. Oglądaliście efekt motyla?

 

U Nas może przyjaźnić się z Barnesem albo Jaylenem Brownem.

 

A zresztą przyjaźń Davis-Cousins też tu swego czasu podawana za przykład do niepodpisania extension okazała się wydmuszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie doczytałem edit, albo dodałeś go tuż po tym jak ja odpowiedziałem na posta.

 

Śpiesząc z odpowiedzią na Twoje pytanie. Tak. Zmieniło by. Miałem okazję objąć wcześniej dwie drużyny, a jednak się wstrzymywałem na właściwy moment. Pojawili się Celtics, więc wszedłem w ciemno. Trochę bolało że Tatuma już nie ma, ale był PG13, a w zasadzie jego birdy. Z tym, że nikt się nie zająknął o tym jaką Leszczur prowadził 'kampanię' przeciwko niemu. Gdybym miał taką informację, pewnie bym sobie poczekał kolejne pół roku, a już na pewno nie wbił się w Celtics podczas FA.

 

E tam Eld, przedstaw to taktycznie.

Właściciel Cs zauważył, iż GM El Lesschurro ma problemy z PG13 i rozstał się z nim polubownie.

Sprowadził w zamian Don Eldona, znanego fana Paula George'a, co PG13 się bardzo spodobało.

 

Dobre. Skorzystam. Choć zadałem wcześniej retoryczne pytanie, czy jest sens się nad czymkolwiek produkować, jak wydaje się że decyzja już dawno zapadła.

 

I tak, jestem mega fanem PG13. Jeszcze przed przejściem jego do OKC przeżywałem jego rzut i ułożenie ciała podczas oddawania. Niczym otwierający się nóż sprężynowy. Jest mega smooth przy tym.

 

Walcz Eld, walcz :smile:

 

Widziałem, że bukmacherów podanych przez Qcina jesteś faworytem. I słusznie, masz mój miecz w tej kampanii :smile:

 

Twoi poprzednicy wielokrotnie nawalali, ale zrobili coś co ma ogromne znaczenie. Pozyskali Paula George w wymianie, to jest coś co ma dla mnie dużo większe znaczenie niż decyzja syna LeBrona (aż dziw, że trzeba to podkreślać).

 

Dziękuję.

 

Mam nadzieję, że inni też to spostrzegą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie mogę się zgodzić z tym, że wartość sportowa w Celtics jest niższa niż u konkurentów. Zdradzę tylko tyle, że PG13 wcale się nie podoba wizja tyrania za Hardena w obronie, co niewątpliwe odbije się na jego zdobyczach punktowych. Nadmienić również trzeba, że zostając w Bostonie, wie z kim będzie grał i jak będzie wyglądał rooster. Jest już też zgrany z nimi. Natomiast w Houston na ten moment pod kontraktami jest raptem 4 graczy, a niezaprzeczalnym samcem alfa zawsze i wszędzie będzie tam Harden. PG 13 zdaje sobie z tego sprawę, że to może nie wypalić w 1 roku. Tym bardziej może nie wypalić, bo niektóre kluby wyraziły chęć pozyskania Capeli, którą to Houston po prostu muszą wyrównać. A jak to zrobią, to braknie sianka na dobrą ławkę a ani Harden, ani PG13 nie będą biegać tyle minut, ile LBJ w tych PO (rl).

 

Wisconsin to średnio atrakcyjny kierunek. Nie po to uciekał z Indiany, aby pchać się do jeszcze większej dziury ;). Zresztą, gdyby go tak bardzo chcieli, to dlaczego wcześniej po niego nie uderzyli wzorem Celtów? Celtowie pokazali jak bardzo im zależy. Ile dla nich znaczy. Czy to poświęcając dużo aby go ściągnąć, czy to teraz próbując ściągnąć jego najlepszego kumpla RW0. Walker-Middelton-Gianis wygląda na mocne trio, ale PG13 musi sobie uświadomić, że idąc tam pogra tylko jeden rok z Kembą bo w przyszłym roku po prostu braknie dla niego kasy. Więc w tym przypadku rok grania pewnie o coś, a później zostaną bez solidnego rozgrywajka co dla PG13 może mieć duże znaczenie jako dla gracza który umie, wie jak i lubi grać off-ball. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, że w tym roku co nie co przebąkiwało się o tym, że Giannisowi może się skończyć cierpliwość i może poprosić o transfer. Myślicie że do PG13 nie docierają takie głosy? Jeszcze nie zapominajmy, że o ile w Bostonie na 99,9% Gasol i Barnes podejmą opcję gracza, to Middelton na pewno w przyszłym roku kiedy na rynek wpłynie morze gotówki, z tej opcji zrezygnuje. Czy zostanie w Bucks? Nie wiadomo, ale ktoś zdesperowany może mu rzucić coś, czego Bucks nie będą wstanie wyrównać. Tym bardziej, że po ściągnięciu PG13 mieli by 84 baniek w salary na 6 graczy i zostaje im raptem 15M USD (!) na pozostałych 9! Podsumowując, z czego należy sobie zdawać sprawę, że PG13 przechodząc do Bux, może w przyszłym roku zostać sam z Giannisem i masą jakiś średniej jakości klocków.

 

GM Celtics rozmawia z PG13 nad ofertą. Jeśli PG13 zechce, dostanie 3+1PO, aby mógł spokojnie za te 3 lata wziąć supermaxa.

Eld, ja bym na Twoim miejscu w argumenty sportowe nawet nie uderzał. Houston bez George'a było lepsze niż Celtics z nim, więc jak Ty chcesz porównywać obie te drużyny bez PG13.

Ten cały wywód nt. Hardena też mija się z celem w obliczu tego, że George zdecydował się na dalszą grę z RW, czyli z dominującym guardem, który jest orłem defensywy. Tyle, że overall Harden over West.

Piszesz też nieprawdę, że po podpisaniu umowy z Capelą nie będę miał kasy na uzupełnienia. Do końca FA liczył mi się będzie cap hold Capeli, czyli 7 mln. Więc będę miał nadal 10 mln wolnego cap space plus MLE - wystarczy na 2-3 bardzo dobrych zawodników plus Jerebko, Harrell, może Lance. To już masz 9-10 dobrych/bardzo dobrych zawodników.

 

Zgadzam się z człowiekiem morza, że Twoje argumenty to publicystyka, a nie fakty.

RW0 nie masz i dopóki go nie będziesz miał w składzie to nie jest to żaden argument.

Piszesz, że PG chce 5-letniej umowy, bo miał już kontuzję i chce stabilizacji. Gdyby tak było to taką wziąłby w realu (myślisz, że OKC by mu jej nie dali). Skoro opieramy się na realnych decyzjach graczy, to robmy to konsekwentnie. To umowa 3+1 powinna być optymalna, a z każdej innej należałoby się tłumaczyć...

 

Więc naprawdę, ja nie mam nic przeciwko temu, aby LeBron wybrał ofertę Lakers czy Cavs albo Bucks. Za każdą z nich, szczególnie tymi dwiema pierwszymi przemawiają konkretne argumenty, z którymi ciężko mi polemizować.

I to wiedziałem od dawna rozważając nieskładanie oferty dla LBJ, jednak uznałem że uczciwiej i ciekawiej będzie jeśli jednak ją złożę.

 

Jednak to dla PG13 poświęciłem 3 first rd picki, stworzyłem nie tylko miejsce dla niego,ale i dla wzmocnień składu. I nie godzę się z argumentacją, że skoro w realu przedłużył z obecną drużyną to tutaj zrobiłby to samo. Bo sytuacja Thunder i naszych Celtics jest zupełnie inna ...

U mnie, i powtarzam to po raz kolejny, ma zbliżoną sytuację do real Thunder. I ja też nie prowadziłem Rockets podczas żadnego z poprzednich okienek transferowych, więc mógłbym użyć argumentu (ale tego nie robię☺), że gdybym tylko był GM Rockets wcześniej to na pewno ściągnąłbym go wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem edit, albo dodałeś go tuż po tym jak ja odpowiedziałem na posta.

 

Śpiesząc z odpowiedzią na Twoje pytanie. Tak. Zmieniło by. Miałem okazję objąć wcześniej dwie drużyny, a jednak się wstrzymywałem na właściwy moment. Pojawili się Celtics, więc wszedłem w ciemno. Trochę bolało że Tatuma już nie ma, ale był PG13, a w zasadzie jego birdy. Z tym, że nikt się nie zająknął o tym jaką Leszczur prowadził 'kampanię' przeciwko niemu. Gdybym miał taką informację, pewnie bym sobie poczekał kolejne pół roku, a już na pewno nie wbił się w Celtics podczas FA.

No to mi przykro w takim razie. Odszedłem z rady i już pojawiają się problemy  :panda:  :panda:  :panda:  :panda:  :panda:  :panda:

 

Ale pamiętaj, jestem tylko jednym z trzydziestu managerów. Inni mogą patrzeć inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.