Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Bo sam się zlałeś.

Ustawienie "numerka" nie ma znaczenia, ale napisanie priorytetów (LJ tylko jak PG13 i Durant nie) już ma.

 

Co? Przeciez jakbym tego nie napisał to i tak te numerki znaczyly by to samo. Chyba,ze jest tak ze numerki nie mają znaczenia i po wygraniu dwóch głosowań moge sobie wybrać gracza z ktorym podpisuję. Jesli tak jest to zjebalem bo byłem pewien, że to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january - nie wygłupiaj się z tym DARem, bo jego obecność w Lakers przy LBJ, Butlerze i Ingramie wg mnie nie ma racji bytu

 

@fluber - nadal nie przemawia do mnie ten 1+1, sam zaryzykowałbym pełnego maxa i szedł w retoryke że James zdobywa u mnie Wschòd i dalej rzucamy rękawice GSW, a tak ciągle na marginesie widzę u Ciebie - Cavs są pogodzeni ze stratą LBJ już za rok...

 

@ Regis - pięknie się wyczyścił pod Brona, ale szybciej kupię tutaj opcję George, który zamienia Westbrooka i Adamsa ns Hardena i Capele

 

@a co do Bucks - za mało retoryki, że to ekipa skrojona pod Jamesa. Że wszystkie ruchy pod niego, ten cały shooting, obrona ze switchami, Mike B jako najwierniejszy następca Popa, najlepszy z drugich opcji gracz czyli FreakGrek itd.

 

Dalej czekam, bo przyznam, że na razie to bardziej wyścig flubera z januarym.

 

Co do reszty. George jest jaki jest ale liczyłem na mocniejszą rywalizację o niego. Opcja nr 2 na pewno dobra, a na razie chłop wygląda jak nagroda pocieszenia po Bronie i Durancie lub ratowanie rosteru maxem przez ruchy poprzedników.

 

Czekam co te reoferty przyniosą.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber - nadal nie przemawia do mnie ten 1+1, sam zaryzykowałbym pełnego maxa i szedł w retoryke że James zdobywa u mnie Wschòd i dalej rzucamy rękawice GSW, a tak ciągle na marginesie widzę u Ciebie - Cavs są pogodzeni ze stratą LBJ już za rok...

 

 

Popatrz w bilans finansowy ekip:) nie zamierzam wciskac lebronowi kitu ze stac mnie na to by przez kolejne 5 lat walczyc o mistrza. A zakladam ze lebronowi na tym zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w bilans finansowy ekip:) nie zamierzam wciskac lebronowi kitu ze stac mnie na to by przez kolejne 5 lat walczyc o mistrza. A zakladam ze lebronowi na tym zalezy...

Olej to. Lej wodę. Mając Jamesa i McColluma i Jordana najwyżej nie podpiszesz Love'a i wyjdziesz z retoryka spisku rady przeciw Tobie :-D :-D

 

Sam na miejscu Jamesa podpisałbym najdłuższy możliwy kontrakt z opcją na ostatni rok. Stanowię jednak tylko 1/26 jego decyzji. Ale jeżeli staracie się o najlepszą pannę na imprezie to wszystkie chwyty dozwolone... ;-)

 

January graty za walkę, bo już w temacie Lakers myślałem, że położysz lachę na Jamesa ale przejrzałeś na oczy. No i fajne oferty na udupianie rywali i nawet okienko pod przedłużenie Ingrama. Tylko tym DARem to nie zaczynaj jak coś obok Butlera-Ingrama-Jamesa-LMA bo chłop się nie nadaje mentalnie do walki o coś wg mnie. By the way LMA u Ciebie zhodzi się grać na centrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje 3-4 to wynikało tylko i wyłącznie z LJ, zresztą głosowanie w finals było śmieszne, większość ludzi to wypomina.

A Rockets zachowaliby podpisując LJ dokładnie 2 graczy z dotychczasowej rotacji.

 

Jak Ci to wyszło?

Harden Gordon Capela ( jak podpiszę LBJ lub George'a to go biorę). Do tego RFA Harrell plus Lance (to był pierwszy wybór LeBrona w realu☺), których cap holdów zrzucać nie muszę. Jest jeszcze Jerebko, który gorszy od Scotta nie będzie.

Więc tak na dobrą sprawę odpada mi tylko Ariza, który miał słabe playoffs, zostaje mi MLE i ok. 5mln cap space, to za to sobie lepszych guardów czy PF od tego co miałem ściągnę.

 

Więc o ile zgadzam się, że te aspekty pozasportowe to Twój mocny plus, o tyle wywód na temat przewag czystko sportowych jest mocno naciągany. Dużo gdybania - a to rozwój Ingrama i Russella, a to steale w drafcie, a to wirtualni wolni agenci.

To wszystko może się stać, ale nie musi i na tym przewag sportowych bym nie opierał.

Rockets w zasadzie mają gotową ekipę do walki o tytuł. I nie Butler nie będzie lepszą drugą ipcją od Hardena, Harden to nie Westbrook i potrafił dostosować się do Paula to i z LBJ nie będzie problemu.

Masz 48 min co najmniej jednego z nich na parkiecie i Harden pociągnie ekipę, jak LBJ nie da rady.

Jak masz 2 superstarów w GSW to rzucasz im dwóch superstarów i otaczasz lepszymi rolesami.

Butler nie był top3 MVP, nie jest (to już moje zdanie) top10 ligi.

 

Także ja raz jeszcze mogę powtórzyć to co pidałem - jeśli dla kogoś większe znaczenie mają aspekty pozasportowe związane z tym co fzieje się w realu to wybierze Lakers i basta.

Jednak jeśli większe znaczenie ma siła ekipy, szansa na tytuł czy to co robią u nas GM-owie to nie LAL będą jego pierwszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ja raz jeszcze mogę powtórzyć to co pidałem - jeśli dla kogoś większe znaczenie mają aspekty pozasportowe związane z tym co fzieje się w realu to wybierze Lakers i basta.

Jednak jeśli większe znaczenie ma siła ekipy, szansa na tytuł czy to co robią u nas GM-owie to nie LAL będą jego pierwszym wyborem.

 

T"akże ja raz jeszcze mogę powtórzyć to co pidałem - jeśli dla kogoś większe znaczenie mają aspekty pozasportowe, związane z tym czym rzeczywiście kierował się zawodnik w realu to wybierze Lakers i basta.

Jeśli jednak większe znaczenie ma oderwanie od rzeczywistości i wymyślanie jej alternatywnej wersji bez lub na słabych podstawach to nie LAL będą jego pierwszym wyborem."

 

 

O tak powinno to brzmieć.

 

SlaKB też się jaram tym przygotowaniem po Lebrona w Bucks, ale sam nie zacząłęś to na razie nie ma do czego się przyczepić ani za co pochwalić dopóki nie zaczniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="shevcu" post="604383" timestamp="15312

 

Co do reszty. George jest jaki jest ale liczyłem na mocniejszą rywalizację o niego. Opcja nr 2 na pewno dobra, a na razie chłop wygląda jak nagroda pocieszenia po Bronie i Durancie lub ratowanie rosteru maxem przez ruchy poprzedników.

 

Czekam co te reoferty przyniosą.

 

Z mojej strony to tak nie działa. W zasadzie od początku czyściłem cap pod George'a - stąd np. oddanie Sefoloshy, które po podpisaniu PG13 daje mi nadal ok.10 mln cap space + MLE, czyli dwóch mocnych grajków do s5 i obudowania Hardena George'a i Capeli. Swoją opinię nt. George'a w Rockets też już wyraziłem, jednak nikt oprócz Tomka (forsującego opcję PG w Celtics) nie podjął ddyskusj w temacie.

Skoro więc toczy się dyskusja o LBJ to dyskutujemy o LBJ, ale jak się zacznie o PG13 to o niego będę walczył jak lew, bo lepiej niż w Rockets nigdzie mu nie będzie☺

T"akże ja raz jeszcze mogę powtórzyć to co pidałem - jeśli dla kogoś większe znaczenie mają aspekty pozasportowe, związane z tym czym rzeczywiście kierował się zawodnik w realu to wybierze Lakers i basta.

Jeśli jednak większe znaczenie ma oderwanie od rzeczywistości i wymyślanie jej alternatywnej wersji bez lub na słabych podstawach to nie LAL będą jego pierwszym wyborem."

 

 

O tak powinno to brzmieć.

 

SlaKB też się jaram tym przygotowaniem po Lebrona w Bucks, ale sam nie zacząłęś to na razie nie ma do czego się przyczepić ani za co pochwalić dopóki nie zaczniesz ;)

A więc to o to chodzi z tymi moderami na forum...☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to tak nie działa. W zasadzie od początku czyściłem cap pod George'a - stąd np. oddanie Sefoloshy, które po podpisaniu PG13 daje mi nadal ok.10 mln cap space + MLE, czyli dwóch mocnych grajków do s5 i obudowania Hardena George'a i Capeli. Swoją opinię nt. George'a w Rockets też już wyraziłem, jednak nikt oprócz Tomka (forsującego opcję PG w Celtics) nie podjął ddyskusj w temacie.

Skoro więc toczy się dyskusja o LBJ to dyskutujemy o LBJ, ale jak się zacznie o PG13 to o niego będę walczył jak lew, bo lepiej niż w Rockets nigdzie mu nie będzie☺

 

A więc to o to chodzi z tymi moderami na forum...☺

Miło usłyszeć, że to nie jest wata cukrowa dla płaczącego dziecka, tylko poważnie rozpatrywany agent przez 3 kluby. Eld powinien tutaj pisać poematy na temat George, bo co do Bucks i Houston on pasuje świetnie do obu ekip. Dla niego żaden coming home nie ma znaczenia, ale Eld przesadził z tym 5 maxem, on jest w takim wieku, że skok jeszcze po 3 latach na maksymalny kontrakt może wykonać. Sportowo Boston wygląda najsłabiej, ale skoro janek tutaj przekłada decyzje Jamesa na naszą grę to równie dobrze, to Boston poszedł w dealu po niego, oddając #1 z draftu 2017, daje mu tego Browna i jakby nie patrzec ta piątka SGA-Brown-George-Barnes-Gasol to musiałby być test jego przywództwa ekipy walczącej o Wschód. To będą niezwykle ważne decyzje obu graczy dla wielu naszych klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to. Lej wodę. Mając Jamesa i McColluma i Jordana najwyżej nie podpiszesz Love'a i wyjdziesz z retoryka spisku rady przeciw Tobie :-D :-D

 

Sam na miejscu Jamesa podpisałbym najdłuższy możliwy kontrakt z opcją na ostatni rok. Stanowię jednak tylko 1/26 jego decyzji. Ale jeżeli staracie się o najlepszą pannę na imprezie to wszystkie chwyty dozwolone... ;-)

 

 

Mógłbym to zrobić, ale chyba nie o to chodzi, żeby naściemniać, a potem udawać, że się czegoś nie mówiło. W walce o takiego zawodnika, jakim jest LeBron James trzeba zachować 100% uczciwości i przejrzystości i dokładnie w ten sposób zamierzam działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło usłyszeć, że to nie jest wata cukrowa dla płaczącego dziecka, tylko poważnie rozpatrywany agent przez 3 kluby. Eld powinien tutaj pisać poematy na temat George, bo co do Bucks i Houston on pasuje świetnie do obu ekip. Dla niego żaden coming home nie ma znaczenia, ale Eld przesadził z tym 5 maxem, on jest w takim wieku, że skok jeszcze po 3 latach na maksymalny kontrakt może wykonać. Sportowo Boston wygląda najsłabiej, ale skoro janek tutaj przekłada decyzje Jamesa na naszą grę to równie dobrze, to Boston poszedł w dealu po niego, oddając #1 z draftu 2017, daje mu tego Browna i jakby nie patrzec ta piątka SGA-Brown-George-Barnes-Gasol to musiałby być test jego przywództwa ekipy walczącej o Wschód. To będą niezwykle ważne decyzje obu graczy dla wielu naszych klubów.

 

Zbieram myśli, szukam argumentów, kontrargumentów, haków na konkurencję ( jak by ktoś miał ich zdjęcia z zakonnicami/małoletnimi/laską PG13 to sowicie wynagrodzę! ).

 

Poza tym nie mogę się zgodzić z tym, że wartość sportowa w Celtics jest niższa niż u konkurentów. Zdradzę tylko tyle, że PG13 wcale się nie podoba wizja tyrania za Hardena w obronie, co niewątpliwe odbije się na jego zdobyczach punktowych. Nadmienić również trzeba, że zostając w Bostonie, wie z kim będzie grał i jak będzie wyglądał rooster. Jest już też zgrany z nimi. Natomiast w Houston na ten moment pod kontraktami jest raptem 4 graczy, a niezaprzeczalnym samcem alfa zawsze i wszędzie będzie tam Harden. PG 13 zdaje sobie z tego sprawę, że to może nie wypalić w 1 roku. Tym bardziej może nie wypalić, bo niektóre kluby wyraziły chęć pozyskania Capeli, którą to Houston po prostu muszą wyrównać. A jak to zrobią, to braknie sianka na dobrą ławkę a ani Harden, ani PG13 nie będą biegać tyle minut, ile LBJ w tych PO (rl).

 

Wisconsin to średnio atrakcyjny kierunek. Nie po to uciekał z Indiany, aby pchać się do jeszcze większej dziury ;). Zresztą, gdyby go tak bardzo chcieli, to dlaczego wcześniej po niego nie uderzyli wzorem Celtów? Celtowie pokazali jak bardzo im zależy. Ile dla nich znaczy. Czy to poświęcając dużo aby go ściągnąć, czy to teraz próbując ściągnąć jego najlepszego kumpla RW0. Walker-Middelton-Gianis wygląda na mocne trio, ale PG13 musi sobie uświadomić, że idąc tam pogra tylko jeden rok z Kembą bo w przyszłym roku po prostu braknie dla niego kasy. Więc w tym przypadku rok grania pewnie o coś, a później zostaną bez solidnego rozgrywajka co dla PG13 może mieć duże znaczenie jako dla gracza który umie, wie jak i lubi grać off-ball. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, że w tym roku co nie co przebąkiwało się o tym, że Giannisowi może się skończyć cierpliwość i może poprosić o transfer. Myślicie że do PG13 nie docierają takie głosy? Jeszcze nie zapominajmy, że o ile w Bostonie na 99,9% Gasol i Barnes podejmą opcję gracza, to Middelton na pewno w przyszłym roku kiedy na rynek wpłynie morze gotówki, z tej opcji zrezygnuje. Czy zostanie w Bucks? Nie wiadomo, ale ktoś zdesperowany może mu rzucić coś, czego Bucks nie będą wstanie wyrównać. Tym bardziej, że po ściągnięciu PG13 mieli by 84 baniek w salary na 6 graczy i zostaje im raptem 15M USD (!) na pozostałych 9! Podsumowując, z czego należy sobie zdawać sprawę, że PG13 przechodząc do Bux, może w przyszłym roku zostać sam z Giannisem i masą jakiś średniej jakości klocków.

 

GM Celtics rozmawia z PG13 nad ofertą. Jeśli PG13 zechce, dostanie 3+1PO, aby mógł spokojnie za te 3 lata wziąć supermaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo starczy mi zarowno na przedłużenie Walkera jak i Middletona. A Giannis moze nie byl do konca zadowolony, ale z sytuacji w rl Bucks a nie u nas gdzie ma lepszy team i lepsze perspektywy dzięki pozbyciu się Dellavedovy i Teletovica

 

A tak ogólnie to cos dłuższego napiszę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo starczy mi zarowno na przedłużenie Walkera jak i Middletona. A Giannis moze nie byl do konca zadowolony, ale z sytuacji w rl Bucks a nie u nas gdzie ma lepszy team i lepsze perspektywy dzięki pozbyciu się Dellavedovy i Teletovica

 

A tak ogólnie to cos dłuższego napiszę jutro.

 

Ale jakie wprowadzanie w błąd? Każdy GM może sobie popatrzyć w salary i już sobie robić listę na przyszły rok. I jestem więcej niż pewien, że Kemba i Chris będą na celowniku wielu GMów.

 

Giannis 25, PG 30. Razem 55. Salary nawet jak skoczy do 109 to masz 54M USD raptem. Śmiem twierdzić że Kemba i Middelton to lekką ręką 45M/sezon jak nie więcej, a miejsca może nie być bo musisz jeszcze podpisać 9 graczy. Może jednego utrzymasz, ale dwóch to już na pewno nie. Middelton nie będzie dawał żadnej promocji. Albo teraz zarobi, albo nie wiem kiedy. Poza tym. On przy PG13 i Giannisie nie będzie wstanie zarobić na następny kontrakt swoją grą. Zawsze będzie tym trzecim, a w przyszłym sezonie nawet czwartym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, obaj beda na prawach Birda, wiec moga ponad salary wyjsc:-) Na ten moment, imo, Bucks sa najciekawsza pod wzgledem sportowym druzyna ze wszystkich majacych cap space

 

Tak czy siak się nie sklei. Każdy z nich jest warty +20M. Nie znam drużyny w których było by 4 gości każdy pod kontraktem +20 baniek ( Giannis 25, PG 30+ ) i jeszcze ławkę zebrać. Podczas kiedy LaViny tej ligii dostają 20 baniek na sezon, Kemba na pewno nie będzie chciał odpuścić. Podobnie Middelton na pewno będzie miał dość grania poniżej swojej wartości.

 

Niech się ktoś pierwszy odezwie, że wyobraża sobie skład, w którym na 4 gości idzie 110M USD. Wszystko poniżej 20 baniek dla Middeltona i Kemby sam biorę dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Joelu!

Na wstępie przepraszam Cię bardzo za pierwszą zaproponowaną decyzję. Nie spodziewałem się takiej Twojej reakcji, choć oczywiście znam również Twoje poczucie humoru i pogodne podejście do życia.

Traktowałem to tylko jako początek negocjacji, początek drogi do celu byśmy Obaj byli zadowoleni po podpisaniu kontraktu. Pamiętaj, że ja, ale takze po części Ty, musimy pamiętać o całości zespołu, którego oczywiście Ty jesteś główną postacią. Jeszcze raz przepraszam, jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem, nie było to moim celem a jedynie dbanie o dobro drużyny.

 

Nadszedł ten czas trudnych decyzji gdy z chłopca stajesz się dorosłym graczem, czas pierwszego poważnego kontraktu w Twoim życiu, czas na to by brać odpowiedzialność swoją grą, postawą za wyniki całego zespołu, którego jesteś twarzą i przyszłością.

Wielkość Twoją w historii koszykówki, określą nie tylko indywidualne występy a wyniki i zwycięstwa całego zespołu. Wiem, że kochasz ten zespół, wiem, że uwielbiasz swoich kolegów z zespołu i wiem, że pragniesz być zwycięzcą i sprawić szczęście fanom koszykówki z Philadelphi.

Byliśmy z Tobą w trudnych i lepszych chwilach, których teraz jesteś świadkiem i autorem jednocześnie a jestem pewien, że tych chwil będzie jeszcze więcej i będą prowadzić na sam szczyt do upragnionego trofeum.

Gramy dla wygrywania, dla trofeów, dla fanów, czyli dla własnej satysfakcji i realizacji.

Pieniądze są oczywiście dowodem realizacji i docenienia. Dobrze wiesz jak działa ten biznes i jaka jest moja rola. Nasze cele są takie same - zwycięstwo. Do zwycięstwa potrzeba wielu świetnych Twoich występów, ale ta gra jest zespołowa a moim zadaniem jest zapewnienie Ci jak najlepszego wsparcia dzięki któremu Tobie będzie grało się łatwiej a drużyna odniesie upragniony sukces. Dobrymi decyzjami pomagam Tobie byś był wielkim graczem a teraz czas na Twoją mądrą decyzję.

 

Wierzę w Ciebie, wierzę, że doprowadzisz swój i nasz jednocześnie zespół, do najwyższej chwały. Dlatego proponuję Ci kontrakt 5 letni w wysokości 148 mln i dodatkowo ufając Tobie, ostatni rok proponuję by był Twoją opcją.

Mam nadzieję, że ta oferta będzie dowodem mojego zaufania i docenienia a z Twojej strony ukłonem w stronę kibiców, którzy byli z Tobą przez te wszystkie gorsze i lepsze czasy i dowodem troski o dobro zespołu.

Trust the process! Ja wierzę i mam nadzieję, że Ty mi również zaufasz.

 

 

 

 

Proszę o wyważone odpowiedzi, poczucie się jako gracz a nie rywal w grze. Poprzednia oferta była porywem chwili, zmieniłem z Maxa na tą ofertę, wieczorem tuż przed ogloszeniem wyników. Wakacje, leżałem powalony słońcem, bo jak głupi nie docenilem słońca nad Bałtykiem. Biorę to na klatę, moja wina, przekombinowałem i przyznaję się do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogę się zgodzić z takim postawieniem sprawy.

Rożnica (jeśli jakowaś jest sportowo :tongue:) jest naprawdę ZDECYDOWANIE mniejsza między moimi Lakers, a Cavs flubera, czy Twoimi Rox, a nawet Bucks SlaKB niż w RL NBA między Lakers, a opcjami jakie miał LJ (LAL vs Rox, Sixers, wzmocnione Cavs).

 

Wzmocnione Cavs to teoria, cały sezon wychodziły plotki, że LeBron zostanie w Cavs, jeżeli się wzmocnią, a oni się nie wzmocnili, więc sobie po prostu poszedł. 

 

 

 plus wreszcie LJ w wieku 33,5 roku chce długiego maxa, nie będzie ryzykował faktu, że może się połamać i stracić tonę pieniędzy.

Jak mu nikt nie da maxa za rok, to ja  go na pewno dam, nawet jak będzie po amputacji obu nóg:) 

 

W wieku 32,5 ryzykował, w wieku 31,5 ryzykował i sam ogarnął takie przepisy, żeby móc wziąć w wieku 34,5 czteroletniego maxa, czego przy poprzednich przepisach zrobić nie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wyobrażam. Nie idź lepiej w tę stronę przy argumentacji.

 

Bo sam zamierzasz big4 w Lakers zmontować? ;)

 

110.000.000 na 4 graczy. Chcę poznać tajniki Twej wiedzy, jak to widzisz + sensowna ławka oczywiście, żeby nie kazać biegać chłopakom po 45 min/mecz.

 

I to jeszcze nie była moja argumentacja. Prawdziwy post dopiero się szykuje. Ja tylko pokazuje, gdzie ja osobiście widzę ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sam zamierzasz big4 w Lakers zmontować? ;)

 

110.000.000 na 4 graczy. Chcę poznać tajniki Twej wiedzy, jak to widzisz + sensowna ławka oczywiście, żeby nie kazać biegać chłopakom po 45 min/mecz.

 

I to jeszcze nie była moja argumentacja. Prawdziwy post dopiero się szykuje. Ja tylko pokazuje, gdzie ja osobiście widzę ryzyko.

 

Wystarczy, że zagłosujesz na LeBrona w Cavs, a z chęcią pokażę, jak to wygląda w praktyce:)

Nadszedł ten czas trudnych decyzji gdy z chłopca stajesz się dorosłym graczem

Oj Tecu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zagłosujesz na LeBrona w Cavs, a z chęcią pokażę, jak to wygląda w praktyce:)

 

Jak mam być szczery i grać z duchem gry nie wyobrażam sobie LBJ nigdzie indziej niż w LA lub Cavs. 

 

Po prostu big name wybierający mały rynek to dla mnie nie halo. Houston ma Hardena. No po prostu poza Igrzyskami Olimpijskimi nie potrafię sobie Hardena i LBJ obok siebie wyobrazić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.