Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to, że poprzedni GM ściągnął George'a się liczy dla Ciebie na plus, a to, że chciał się go pozbyć, to już się nie liczy, bo nie miałeś na to wpływu? :smile:

 

Rozróżnij dwie rzeczy. O tym, że go ściągnął poświęcając niemało wiedziałem. O tym, że go chciał wywalić i robił anty-kampanię, nie wiedziałem.

 

Mogę na to liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to moje typy na ten moment ;

- lebron -wybierze raczej lal nie ma co się oszukiwać. Z powodu syna jak i z powodu takiego ze czy 4:3 czy 4:0 dla gsw lebron imo musiał coś zmienić po dwóch przegranych z rzędu, bo lebron taki jest i tyle, pamiętacie przecież spurs, 2014, memy z they made him go back home. 

 

Czyli jednak głównym powodem jest syn:)

 

Heat dostali ze Spurs 1-4, ten 1 mecz wygrali 2 punktami. LeBron miał w finałach do pomocy Wade'a ( 15PPG) i Bosha (14PPG). Poza nimi nikt nie rzucał nawet 10.  Żeby bardziej zobrazować, jaką miał wtedy pomoc LeBron to tylko zwrócę uwagę, że Love w finałąch rzucał 19PPG. 

 

Także LeBron odszedł 3 razy, z Cleveland po tym, jak nie wszedł do finałów, z Heat, gdy dostał prawie blowoutem w finale i z Cavs, gdzie dostał blowoutem w finale. Porażka 3-4 i dodanie DeAndre Jordana to jest zupełnie inna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, fajnie ze dodales Jordana (choc za 2 lata przy jego kontrakcie bedziesz ubolewal) ale jednoczesnie "oddales" Nowitzkiego, Wade'a, Manu, Rajona, Korvera i pewnie jeszcze kilku innych graczy, o ktorych juz nie pamietam a nie chce mi sie sprawdzac w arkuszu, wiec ten argument jest troche naciagany

 

Dziwie sie Ci, z kolei, ze nie poszukales glebiej, bo imo, gdybys popatrzyl na sprawe z boku to moglbys wygrac te licytacje , ale nie bede Ci ułatwiał, liczę, że sam na to wpadniesz :-D

Przecież ja nie musiałem czyścić cap holdów jak Lakers i Rockets i mogę większość rotacji ściągnąć z powrotem do siebie. I nie zamierzam na tym oszczędzać :smile: Poza tym Jordana pozyskałem za Dienga, przy nim to dopiero bym ubolewał:) Jordan za 2 lata będzie spadającą umową, dopiero skończył 30 lat, a zawsze był okazem zdrowia, liczę na to, że do końca kontraktu będzie w stanie coś od siebie dać:)

 

Ja się dziwię, że jeszcze nie zauważyłeś, że do każdego przemawiają inne argumenty i coś takiego jak uniwersalny argument po prostu nie istnieje:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, ten byłby killerem dla Twojego głównego rywala

 

Niby nie zrzuciłeś, pytanie brzmi, ktory z nich zamierza grać w Ohio, jesli nie bedzie tam Lebrona Raczej zadnego z tych graczy nie przekonasz dodatkowym milionem czy dwoma, Cleveland to nie jest miasto dla starych gwiazd

Z tego co typują bukmacherzy mam dwóch głównych rywali, z większymi szansami na podpisanie:)

 

Nie zamierzam im marnować emerytury, jeżeli nie będą mieć szans na grę o mistrzostwo oczywiście:) Natomiast mój argument jest prawdziwy, że jeżeli LeBron podpisze roczny kontrakt to wróci praktycznie do zespołu, który przegrał 3-4 w finale i dodał Jordana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1

Jest to temat na grubszy wywód, ale Gasol i Barnes są naprawdę mocno niedoceniani głównie przez swoją sytuację w klubie. Gasol jest bardzo, ale to bardzo dobrym centrem. Z trójką i obroną. Nie jego wina, że musiał grać ze składem z g-league. Czy w tym roku będzie lepiej? Powinno. Mają z draftu defensywną bestię JJJ, wróci Conley. Raczej na pewno będzie lepiej wyglądał. Barnes nie nadaje się na pierwszą opcję, ale 2 lub trzecia jak najbardziej tak. W RL NBA teraz będzie jego sezon. Dlaczego tak uważam? Wystarczy popatrzeć na skład. Doszedł mu Doncic, doszedł mu DAJ, Smith będzie grał swój drugi sezon i na pewno będzie lepszy. Nikt na forum nie wątpi w to, że akcje Dallas pójdą do góry, a co się z tym wiąże, również Barnesa. Ty piszesz o jakimś Lancie i Harrelu a bądźmy szczerzy, że nie są to game changerzy. To uzupełnienie z ławki. 8-10 opcja. A co do obrony, ja na Twoim miejscu bym nie szedł w stronę obrony Hardena.

 

Ad.2

Oczywiście że każdy może ją złożyć, ale nie każdy ma PG13 aby RW0 chciało się tutaj ruszać, grać i dobrze współpracować. Oferty naturalnie, że nie przedstawię. Kwestia czasu jak się o niej dowiecie. Czy wypali transfer, czy nie.

 

Ad.4

Nie możesz porównywać sytuacji, gdzie ktoś pozyskał PG za swoje picki/graczy do sytuacji gdzie ktoś zrobił dla niego miejsce poświęcając picki. Jeśli tak, to licz się z tym, że ten sam argument podniosą również Bucks i Suns.

 

"Hej Paul, zrobiliśmy dla Ciebie miejsce, patrz jacy jesteśmy fajni!"

"PG: so what? Boston jakoś nie czekał i od razu mnie ściągnął"

Ad. 1

Ciągle uprawiasz gdybologię, a fakty są takie że ten skład z PG został niżej oceniony niż Rockets bez niego.

Tak, Harrell i Lance to 8-10 zawodnik rotacji i w takim kontekście o nich pisałem, odnosząc się do tego że nie będę miał ławki. Chyba nieźle jak na końcówkę ławki.

A temat obrony Hardena sam podniosłeś twierdząc, że George będzie musiał za niego zapier... w obronie. Otóż nie będzie musiał więcej niż za RW, już pomijając to, że dobrych G/F na FA nie brakuje, a mam kasę żeby takich do składu dołączyć.

 

Ad.2

 

Nie wiem, czy RW ma klauzulę no trade, ale nawet jeśli to i tak to Kucio będzie decydował o tym, czy go odda czy nie.

W ogóle nie widzę go odchodzącego z OKC, więc znowu to niczym niepoparta gdybologia.

Już pomijam fakt, że nie kojarzę aby przed przejściem PG do OKC oni wypowiadali się o chęci połączenia sił, u nas się w jednym klubie nie spotkali. No ale dopóki nie masz Westbrooka to tematu w ogóle nie ma.

 

Ad.4

Zgadzam się z tym co pisał fluber.

I ja nie mam zamiaru z tego robić jakiegoś tematu przewodniego spotkania z PG, tylko że oddanie Fultza to na dobrą sprawę jedyny argument Celtics, który jak widzisz jest taki sobie.

Argumentem Rockets jest siła rosteru, dobrze dopasowany pod PG skład, miejsce w salary na wzmocnienia, dobry market, drugi superstar i w zasadzie bliźniacze odwzorowanie tego na co PG zdecydował się w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1

Ciągle uprawiasz gdybologię, a fakty są takie że ten skład z PG został niżej oceniony niż Rockets bez niego.

Tak, Harrell i Lance to 8-10 zawodnik rotacji i w takim kontekście o nich pisałem, odnosząc się do tego że nie będę miał ławki. Chyba nieźle jak na końcówkę ławki.

A temat obrony Hardena sam podniosłeś twierdząc, że George będzie musiał za niego zapier... w obronie. Otóż nie będzie musiał więcej niż za RW, już pomijając to, że dobrych G/F na FA nie brakuje, a mam kasę żeby takich do składu dołączyć.

 

Ad.2

 

Nie wiem, czy RW ma klauzulę no trade, ale nawet jeśli to i tak to Kucio będzie decydował o tym, czy go odda czy nie.

W ogóle nie widzę go odchodzącego z OKC, więc znowu to niczym niepoparta gdybologia.

Już pomijam fakt, że nie kojarzę aby przed przejściem PG do OKC oni wypowiadali się o chęci połączenia sił, u nas się w jednym klubie nie spotkali. No ale dopóki nie masz Westbrooka to tematu w ogóle nie ma.

 

Ad.4

Zgadzam się z tym co pisał fluber.

I ja nie mam zamiaru z tego robić jakiegoś tematu przewodniego spotkania z PG, tylko że oddanie Fultza to na dobrą sprawę jedyny argument Celtics, który jak widzisz jest taki sobie.

Argumentem Rockets jest siła rosteru, dobrze dopasowany pod PG skład, miejsce w salary na wzmocnienia, dobry market, drugi superstar i w zasadzie bliźniacze odwzorowanie tego na co PG zdecydował się w realu.

 

Ad 1

Jeśli mnie posądzasz o gdybologię, to również sobie możesz to przedstawić bo raz, nie wiesz jak się inne kluby zachowają w obliczu graczy na których polujesz. Może się skończyć i pewnie się skończy jak w RL z Houston gdzie już stracili Arizę i Moute i się okaże, że ten Lance to będzie pierwszym wychodzącym z ławki. Po drugie nie wiesz jaką ja będę miał ławkę, a w przypadku straty PG13 nie zamierzam oszczędzać i taki Ariza jest u mnie wysoko na liście. Po drugie, już to głosujący ocenią czy PG będzie musiał zasuwać w obronie za PG, czy nie. Ja, jak bym głosował na pewno skłonności defensywne Hardena wziął bym pod uwagę przy wyborze. Niezależnie czy ściągnę RW, czy nie.

 

Ad 2

Poczekamy na rozwój sytuacji. Rozmowy się toczą. Jak pisałem wcześniej, Kucio poprosił o czas na zastanowienie.

 

Ad 4

To też ocenią głosujący. Ja tam widzę wiele pułapek dla niego w postaci obrony, właśnie tego drugiego super stara i niepewności jak będzie wyglądać skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz to Ty gdybasz na temat mojej gdybologii☺

Nie skończy się jak w real HOU bo ja kasy mam sporo, więc kogoś z rynku FA pozyskam. Będę miał kasę, żeby powalczyć o kogoś w 2 turze, co w sumie nie tak wiele drużyn może o sobie powiedzieć.

Z trójki Rockets Bucks Celtics to Rockets mają najlepszy roster i najwięcej wolnej kasy w salary (Bucks chyba podobna kwota, ale nia mają żadnych cap holdów więc zostaje im tylko uzupełnienie cap space i wyjątki). Każdy z nas ma też 4-6 graczy w rosterze więc ta niepewność co do rosteru jest wszędzie taka sama.

I w jaki sposób obecność drugiego superstara miałaby mu przeszkadzać, skoro w realu zdecydował się z kimś takim, tylko w gorszej wersji, grać?

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu nie mam osattnio i wysłałem ofertę na szybko za Gordona i chyba coś spieprzyłem

myslałem, że to jest ta runda gdzie wszyscy wysyłają na raz swoje oferty do kazdego gracza a na koniec jest glosowanie i jak ktoś moje przebije to wtedy dopiero ja moge zmatchować

 

rozumiem, że się zmieniło

 

może ktoś wytlumaczyć, co teraz robimy? teraz są wysylane dopiero kontroferty i ja już nie moge jak ktoś przebije moją? moge tylko zmatchować?

kiedy głsoowanie? 

 

pamietam że rok temu jak wysyłałem oferte za Noela to wszyscy na raz wysyłaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu nie mam osattnio i wysłałem ofertę na szybko za Gordona i chyba coś spieprzyłem

myslałem, że to jest ta runda gdzie wszyscy wysyłają na raz swoje oferty do kazdego gracza a na koniec jest glosowanie i jak ktoś moje przebije to wtedy dopiero ja moge zmatchować

 

Po kontrofertach są jeszcze reoferty i wtedy będziesz mógł podnieść przebić ewentualną kontrofertę. A dopiero po Twojej reofercie (lub jej braku) będzie głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma co przesadzać chyba, Gordon to nie Embiid.

W realu dostał 20/year, jakby u Nas dostał pierqszą ofertę na poziomie 18/year nawet to by mu się krzywda nie działa.

Inna sprawa, że ktoś by to pewnie podbił i tak czy tak skończyłoby się na 20-22 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ma co przesadzać chyba, Gordon to nie Embiid.

W realu dostał 20/year, jakby u Nas dostał pierqszą ofertę na poziomie 18/year nawet to by mu się krzywda nie działa.

Inna sprawa, że ktoś by to pewnie podbił i tak czy tak skończyłoby się na 20-22 mln.

no dokładnie liczyłem na takie rozwinięcie sprawy

no nic póki co jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.