Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

a widzę, że ponoć Tecu daje 148/5 przy maksie z rynku 131/4. 

To jest oczywiście żart ogromny i - o ile to nie taka sobie opowiastka przed reofertą - nie ma możliwości żebym ja za tym zagłosował. Mówię od razu żeby nie było później pretensji. Natomiast w przypadku wyrównania go przez Sixers też nie wyobrażam sobie, żeby do CY Joel chciał się zabijać na boisku dla organizacji, która robi mu pod górę.

 

 

 

148/5 od Sixers  = 29,6 na rok

 

131/4 = 32,75 na rok

 

Co kurde? :grin:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid w rl nawet by się nie zastanawiał tylko brał QO. Tecu ma farta, że u nas tak to nie działa i pewnie wyrówna maxa, którego Embiid dostanie od kogos innego i wszystko rozejdzie sie po kościach.

 

Myślę, że się nie rozejdzie i nikt o tym nie zapomni. Co powinno cieszyć Bucks i Knicks. 

A na poparcie tego masz Kyrie, za którego obecność Cavs tracili W.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się rozejdzie, bo najkorzystniejsza oferta po tych jazdach to dla niego 2+1. Po dwóch latach da dyla z Sixers a w 2020 wszyscy beda mieli praktycznie kase a Tecu wcale nie bedzie w komfortowej sytuacji. Jak dla mnie mozna dusic grosza ale bez przesady. Jak masz trzy gwiazdy jak Joel Klay i Ben to starasz się tego nie spitolić a tu chemia się popsuła. W przypadku braku 4+1PO bede glosował za jakimś 2+1PO by uwolnić Joela z niewoli....

 

Przykład Jokicia pokzuje co robi organizacja gdy wierzy w swojego gracza. Kontroferty sa takie sobie, najwieksza zabawa bedzie w czasie reofert.

 

Dnc nawet jezeli przeplacil Gordona to minimalnie. Bo ktos te 20/21 by mu dal w czasie reofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKO, ŻE TRWAJĄ "KONTROFERTY" MAM WAŻNE OGŁOSZENIE - NIE MOŻNA SKŁADAĆ GRACZOM RFA UMÓW 1+1 (2 LETNIA UMOWA BEZ OPCJI W KONTRAKCIE TO MINIMUM - WEDŁUG NBA CBA).

 

Rada jeszcze musi się ogarnąć co z tym zrobić (sam znalazłem błąd jak coś :P, przy mojej - błędnej ofercie dla Capeli, jak widać nikt tego nie wiedział, ja także). ale chodzi o to by nikt nie składał błędnej kontroferty.

Ma się rozumieć, że Capela tym samym nie dostał żadnej oficjalnej oferty w pierwszej turze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pożartowaliśmy, pośmialiśmy się z tego Embiida, ale bądźmy szczerzy, nawet Embiid nie jest tak głupi, by wziąć krótszy kontrakt zamiast dłuższego, po tym jak rozegrał 93 mecze przez 4 lata i to niezależnie od tego, jak zły jest na Tecu. Jak Tecu da mu pięcioletniego maxa to go weźmie, a jak nie to weźmie 4-letniego maxa od kogokolwiek, chociażby od Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek wrzucał te kontroferty czy nikt tego nie wysyłał?

Rzeczywiście, myślałem że termin mija dziś.

Ja jakby coś ofertę złożyłem, chciałem ją jeszcze edytować, ale rozumiem że już za późno.

Rozumiem, że te oferty za Capelę są ważne.

Nie ma żadnej legalnej oferty za Capelę więc na moje oko nie masz musu na razie z wyrównaniem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko Rady w sprawie FA:

 

1) Tak jak to jest w rl NBA (według CBA) gracze mają prawo wziąć QO jeśli uważają, że inne złożone oferty ich nie satysfakcjonują (casus Noela w zeszłym roku), więc u nas przy każdym graczu w głosowaniu pojawia się opcja QO, o ile dany GM ją przedstawił (nie zrzucił capholdów do RFA). Wprowadzenie tej opcji już w 1.turze na pierwszy rzut oka wygląda bezsensownie, ale nawet Noel miał opcję wzięcia czegoś większego, a także, o czym więcej już za chwilę, oferty 1+PO są niezgodne z CBA.

 

2) Oferty 1+PO dla RFA oraz 4+PO w przypadku Jokicia są niewłaściwe, lecz można je skorygować jako oferty odpowiednio 2 lata (bez żadnych opcji - w reofertach można oczywiście przebić np. do 2+PO) i 5 lat w pełni gwarantowane (bez PO) u Jokicia. Niech dani GM-owie to ogłoszą po prostu :)

 

Jak coś przekręciłem, to przepraszam i proszę, żeby ktoś z Rady mnie poprawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko Rady w sprawie FA:

 

1) Tak jak to jest w rl NBA (według CBA) gracze mają prawo wziąć QO jeśli uważają, że inne złożone oferty ich nie satysfakcjonują (casus Noela w zeszłym roku), więc u nas przy każdym graczu w głosowaniu pojawia się opcja QO, o ile dany GM ją przedstawił (nie zrzucił capholdów do RFA). Wprowadzenie tej opcji już w 1.turze na pierwszy rzut oka wygląda bezsensownie, ale nawet Noel miał opcję wzięcia czegoś większego, a także, o czym więcej już za chwilę, oferty 1+PO są niezgodne z CBA.

 

2) Oferty 1+PO dla RFA oraz 4+PO w przypadku Jokicia są niewłaściwe, lecz można je skorygować jako oferty odpowiednio 2 lata (bez żadnych opcji - w reofertach można oczywiście przebić np. do 2+PO) i 5 lat w pełni gwarantowane (bez PO) u Jokicia. Niech dani GM-owie to ogłoszą po prostu :)

 

Jak coś przekręciłem, to przepraszam i proszę, żeby ktoś z Rady mnie poprawił ;)

1. Już kombinujecie, ale spoko. Zawsze będę głosował przeciw QO bo nikomu nie wyszło to na dobre. Rozumiem sytuacje Embiida ale bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Już kombinujecie, ale spoko. Zawsze będę głosował przeciw QO bo nikomu nie wyszło to na dobre. Rozumiem sytuacje Embiida ale bez jaj...

Chyba powinnismy przemyslec wzorem nba przeglosowywanie takich rzeczy wiekszoscia 2/3 glosow. Bedzie bardziej przejrzyscie a poza tym bedziemy bardziej na biezaco ze zmianami w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.