Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

To może by wprowadzić buyouty tylko dla kontraktów w ostatnim roku. Do dead money leciałoby z automatu 90% salary lub minimum dla weterana - wyższa kwota z tych 2. Możliwość buyoutu tylko po trade deadline. Podniosłoby to realizm a jeszcze nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by wprowadzić buyouty tylko dla kontraktów w ostatnim roku. Do dead money leciałoby z automatu 90% salary lub minimum dla weterana - wyższa kwota z tych 2. Możliwość buyoutu tylko po trade deadline. Podniosłoby to realizm a jeszcze nie jest za późno.

jestem jak najbardziej za. 

 

I tak jak wspominałem, ewentualnych nowych minimalnych umów do końca sezonu nie wliczałbym w koszty.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by wprowadzić buyouty tylko dla kontraktów w ostatnim roku. Do dead money leciałoby z automatu 90% salary lub minimum dla weterana - wyższa kwota z tych 2. Możliwość buyoutu tylko po trade deadline. Podniosłoby to realizm a jeszcze nie jest za późno.

Moim zdaniem dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 90 % oczywiście tylko w sytuacji, gdy ktoś ściągnie tego zawodnika.

Dobry pomysł.

 

Ale kontrakty nowe minimalne szłyby w koszty normalnie, czyli dzielone na 3 ponieważ byłyby na 1/3 sezonu. I tak byłby pieniądze na to z oszczędności po buy out

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to od kolejnego sezonu

 

To mogłem trzymać tego JJa :P myślę, że takie układ jest ok i bym go od razu wprowadzał ;) myślę, że 90% to i tak za dużo :P 80% byłoby lepszym rozwiązaniem i pozwoliłoby znaleźć środki na poszukanie młodego gracza - starczyłoby kasy na danie szansy nowemu graczowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy nie zarzucają graczy, którzy mogą im dołożyć 1 czy nawet więcej zwycięstw a nie wiążą z nimi żadnej przyszłości. Ale to ich decyzja, na głosach w trzecim trymestrze to z pewnością zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, domyślam się, że ruszy spora liczba chętnych po D.Wade, dlatego napiszę parę słów od siebie.

Przede wszystkim wydaje mi się, że nikt z contanderów i liczących się drużyn nie zaproponuje mu takiej roli jak ja. W Knicks bowiem dostatnie minuty. Zostanie liderem 2 unitu, będzie miał sporo piłki (obok Kyriego najwięcej) i kończył dużo  spotkań w crunch-time. 

Sami Knicks oczywiście walczą o wynik. Fajne miejsce do życia i grania. Wykonaliśmy telefon pierwsi i jesteśmy bardzo zdeterminowani by go pozyskać.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonaliśmy telefon pierwsi i jesteśmy bardzo zdeterminowani by go pozyskać.

 

5c2.jpg

 

Wade zrezygnował z grania z Lebronem i wrócił do Miami, bo mieli pewny "tylko" finał. Nie sądzę żeby wrażenie na kimś takim robiła druga runda jako najbardziej prawdopdobny outcome.

 

Daj znać Fluber, czy wchodzisz, bo nie wiem czy w ogóle zaczynać.

imho Wade to proste rozdanie:

 

1. Cavs

2. Warriors

3. Miami

----

reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wade zrezygnował z grania z Lebronem i wrócił do Miami, bo mieli pewny "tylko" finał.

Zrezygnował, bo nie mieli dla niego minut. 

 

1. Cavs

2. Warriors

3. Miami

Do Warriors miał możliwość przejścia w realnym świecie, czego nie uczynił. Więc nie ma powodów, by sądzić, że u nas zrobiłby coś innego. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Warriors miał możliwość przejścia w realnym świecie, czego nie uczynił. Więc nie ma powodów, by sądzić, że u nas zrobiłby coś innego. 

 

Mów prawdę pełną albo nie mów nic i poprestań na wciskaniu ludziom kitu na PW :D

 

Nie przeszedł do Warriors, bo przy zdrowiu Thompsona i w ogóle na wstępie nie uważał, że będzie grał wystarczająco dużo. Chciał pełnić dużą rolę, coś jak Iguodala (+/- 30 minut) dlatego spasował i wybrał granie w Cavs. Tam szybko zrozumiał, że na startowanie i granie 30 jest za stary już i sam to przyznał.

Ja przychodzę (znaczy jeśli Fluber się nie deklaruje, bo jak tak to konczy zabawe) do niego z Tyreke Evansem i Crowderem, który nie prowadzi piłki więc spokojnie 20 minut jest w jego zasięgu i realna walka o mistrzostwo, co od początku było sednem wyboru Wade'a.

 

1. Cavs

2. Warriors

3.  Philadelphia jeśli w tym momencie Thompson podkręca stopę przy wstawaniu z łóżka

4. Miami

---

reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedł do Warriors, bo przy zdrowiu Thompsona i w ogóle na wstępie nie uważał, że będzie grał wystarczająco dużo. Chciał pełnić dużą rolę, coś jak Iguodala (+/- 30 minut) dlatego spasował i wybrał granie w Cavs. Tam szybko zrozumiał, że na startowanie i granie 30 jest za stary już i sam to przyznał.

Ja przychodzę (znaczy jeśli Fluber się nie deklaruje, bo jak tak to konczy zabawe) do niego z Tyreke Evansem i Crowderem, który nie prowadzi piłki więc spokojnie 20 minut jest w jego zasięgu i realna walka o mistrzostwo, co od początku było sednem wyboru Wade'a.

W takim razie wybrałby OKC w realnym świecie, czego również nie uczynił mimo ich starań.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wybrałby OKC w realnym świecie, czego również nie uczynił mimo ich starań.  

 

Z OKC taki contender jak z rl Knicks poważna organizacja ;)

 

Ja pytam wprost flubera, czy jest zainteresowany. Jak tak to nie składam oferty, bo nie będę z siebie głupka robił, że Wade mógłby wybrać coś innego przy ofercie Cavs, którzy umocnili się jako mocny faworyt PO na wschodzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wstał, wszystko w porządku, dziękuję za troskę :smile:

 

W Oakland troszczymy się o każdego gracza, który zapisał się w historii Oracle ;)

Ostatnio, wraz z przypomnieniem o głosowaniu, zrzuciliśmy się z chłopakami na paczkę dla Andre do Denver i wygląda na to, że coś tam pomaga

4d71109874ea2c3c6657b79efe480f7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.