Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, january napisał:

@tangiers czemu niby ma iść zamiast do contendera z Lakers to do przeciętnego teamu z OKC? Tu ma wielkie szanse na pierścień i promocję na najwyższym poziomie w PO. Bez jaj, że player-option minimum dla gracza pokroju Clarksona ma być argumentem.

Dostal lepsza pod katem finansowym oferte z OKC. Dwa razy wiecej gwarantowanych pieniedzy .Gracze tego typu nie sa u nas cenieni, a Clarkson czy Osman szczegolnie byli dymani na FA.
 

Nie jest na tyle mlody, zeby szukac miejsca na promocje, bo juz lepszy nie bedzie. Ponadto nie jest na tyle stary zeby leciec za pierscieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@january może gdybyś go nie wymieniał od razu to by było inaczej. Ja przegrywam z fluberem Harpera mimo, że u mnie na PG jest tylko LaMelo a Goran raczej wybierze Miami więc sytuacja podobna do Twojej a jakoś nie bulwersuje się mocno choć uważam to za niesprawiedliwe 

Jezeli tak jest to ja glos zmienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ty chyba sobie żartujesz z tym, że 30 letni 16-18 ppg scorer niby patrzy przy ofercie na to czy za rok ma zagwarantowane minimum, bo się niby boi że z ligi wyleci i nie dostanie minimum?

Po najlepszych sezonach w karierze dostal tylko minima, to co ma teraz robic jak nie wybierac najwiekszej kasy. Zwlaszcza, ze OKC to zaden tanker. Jest to niewatpliwie najrozsadniejsza oferta.

3 minuty temu, january napisał:

To mocno śmierdzi głosem pod tytułem "a ci Lakers są za mocni, wymyślmy jakiś idiotyzm, byleby się jeszcze nie wzmocnili"

Tobie byc moze tak sie kojarzy. Natomiast mi jest to obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Po najlepszych sezonach w karierze dostal tylko minima, to co ma teraz robic jak nie wybierac najwiekszej kasy. Zwlaszcza, ze OKC to zaden tanker. Jest to niewatpliwie najrozsadniejsza oferta.

Tobie byc moze tak sie kojarzy. Natomiast mi jest to obce.

Tylko po co ma brać dwuletnie minimum? Jak może z roku na rok takie podpisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ty chyba sobie żartujesz z tym, że 30 letni 16-18 ppg scorer niby patrzy przy ofercie na to czy za rok ma zagwarantowane minimum, bo się niby boi że z ligi wyleci i nie dostanie minimum?

To mocno śmierdzi głosem pod tytułem "a ci Lakers są za mocni, wymyślmy jakiś idiotyzm, byleby się jeszcze nie wzmocnili"

 

To czemu nie zaoferowales mu kontraktu w 3 turze. Miales chyba z 6-7 guardow a o Clarksonie przypomniales sobie teraz. Gruby hajs poszedl na innych a jemu dajesz minimum i on ma sie cieszyc? W OKC tez bedzie mial konkretna role a sklad jest ciekawy. Nie kazdy zawodnik idzie na latwizne czy chce byc przydupasem big3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Trzeba było go nie dymać warunkową ofertą.

straszne k**** dymanie.

mial na stole zajebista oferte w s5 contandera.

i to jest fakt.

 

a ty tera krzyczysz jak to chcesz dla siebie niewaidomo jakie uslugi. widac punkt widzenia zmienia sie wraz z siedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Bo grał w borderline PO teamie, zamiast się promować w Lakers w walce o najwyższe szczyty. Masz dokładnie przykład Monka u nas - 1 sezon w LAL i od razu wypłata. Ty chcesz go wrzucić do kolejnego borderline PO teamu zamiast do mistrza i faworyta do tytułu, bo ma za rok zagwarantowane minimum, to jest abstrakcja totalna budząca poważne wątpliwości co do intencji w głosowaniu.

W wielu istotnych aspektach masz przewage negocjacyjna, natomiast nie wszystkie argumenty sa rownowazne. Pod katem finansowym OKC gwarantuje wiecej pieniedzy. Ma flexibilty z PO. Nie uwazam, zeby jego wycena poszla w gore, raczej juz osiagnal ATH. Insynuacji nie lubie, bowiem bardzo pryncypialnie podchodze do glosowan pomimo rozmych sympatii i antypatii.

Przy rownych ofertach jak najbardziej glosowalbym na LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Nie porównuj nawet szrot-borderline playin teamu jaki zrobiłeś z mistrzowskiego teamu Woodena do moich wielkich Lakers.

tak jak pisalem wczesniej. mistrza na papierze masz, kultury mistrzoskiej za grosz. a wszystko dzieku dostaniu lbj za free. takze wielka sztuka 🤷‍♂️

nigdy nie zrownasz sie osiagnieciom moim czy @Qcin_69 gdzie fakycznie obaj bylismy niczym Salomon i nalalismy z pustego w tempie ekspresowym.

reasumujac jesli ktos jest mistrzem i ojcem sukcesu to lbj. a ty co najwyzej jego przydupasem, ktory zakrecil sie obok.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To są równe oferty, a nawet moja jest lepsza. Warto byś zauważył, że FA w RL wolą podpisywać 1y min zamiast 1+1 PO, ponieważ dostają wtedy NTC - jednym słowem są wtedy panami swojego losu kiedy idą do kogoś na rok za minimum.

Sugerowanie, że 16-18 ppg scorer boi się, że za rok wyleci z ligi obraża moją i Twoją inteligencję.

1 year min nie jest rowne 1+PO. W 1 ofercie dostajesz pewne x pieniedzy, a w drugiej 2x pieniedzy. 

Kolejny argument ad personam. Zaczyna sie robic niesmacznie. Szukajac argumetu z podobienstwa mozna bezpieczenie zalozyc, iz do tej pory jest znacznie wieksza probka, iz agenci w BeGM wybierali oferty z PO zamiast tych bez opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Warto dodać, że Clarkson odrzucił ponad 6 mln w player option

To najwyrazniej popelnilismy blad jako spolecznosc. Przykro mi, ze obrazilem Twoja inteligencje. Jesli chodzi o swoja moge byc nieobiektywny.

3 minuty temu, january napisał:

bo nie robiliśmy NTC dla 1y min!

Ja uwazam, ze kluczowy byl aspekt finansowy, a nie brak NTC.

7 minut temu, january napisał:

Btw, jak chcesz sobie liczyć to uświadom sobie, że 1+1 PO min < 1y min + 1y min za rok.

A on juz dostal za rok jakis kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak jak pisalem wczesniej. mistrza na papierze masz, kultury mistrzoskiej za grosz. a wszystko dzieku dostaniu lbj za free. takze wielka sztuka 🤷‍♂️

nigdy nie zrownasz sie osiagnieciom moim czy @Qcin_69 gdzie fakycznie obaj bylismy niczym Salomon i nalalismy z pustego w tempie ekspresowym.

reasumujac jesli ktos jest mistrzem i ojcem sukcesu to lbj. a ty co najwyzej jego przydupasem, ktory zakrecil sie obok.

 

to prawda, tytuły Knicks i Minnesoty były jedynymi wypracowanymi w historii beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Nie porównuj nawet szrot-borderline playin teamu jaki zrobiłeś z mistrzowskiego teamu Woodena do moich wielkich Lakers.

 

W dniu 23.06.2019 o 22:28, MarcusCamby napisał:

Ludzie mogą gadać, sam mnie ten user często wkurwia, ale szanujmy się.

Za to co zrobił @człowiek...morza w Knicks to GOAT jest jego i myślę, że będzie tak wspaniała kampania trudna do powtórzenia. Sami wiemy z RL NBA jak wiele korzystnych czynników musi zagrać do zdobycia tytułu. A tu mamy bezsprzecznie najlepszą drużynę ligi zbudowaną niemal z niczego, która karty będzie rozdawać jeszcze zapewne w najbliższych latach. Czapki z głów.

 

W dniu 24.06.2019 o 09:12, Wooden napisał:

Graty dla @człowiek...morza za stworzenie teamu którego musiałem po prostu nie spieprzyć.

Graty też dla niego za IMO najlepszy post w tych Play-offs, zamykający serię z Bucks.

 

 

W dniu 9.06.2019 o 21:47, Wooden napisał:

Ja się na razie wstrzymam z opisem.

Zaraz przyjdzie tu Człowiek Morza i ponownie rozpierdoli system więc nie chcę nędzną dyskusją o nieistotnych detalach zagrażać jego legacy.

Na wszelkie pytania odpowiem po jego poście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@człowiek...morza masturbuj się swoim playin teamem gdzie indziej, tu trwają poważne dyskusje.

Fakty są takie, że w swojej karierze w beGM wygrałeś 1 serię PO.

fakty sa takie ze zbudowales lakers na dostaniu w jalmuznie najlepszego gracza w historii nba, Wojtas by tego nie spierdolil wznoszac sie na wyzyny w robieniu na zlosc

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.