Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 

22 minuty temu, LAF napisał:

Ja raczej też za odrzuceniem, ale 2 + PO zaakceptuje jakby coś 

I jak ma sie do tego twoj kontrakt dla Yourtsevena ktory byl rewelacja pod nieobecnosc Adebayo. Czego nie dales mu PO, nie zasluzyl? Ok kazdy glosuje jak uwaza. Najelpiej niech co roku bedzie PO bo a nuz gosc zagra mega sezon i moze zgarnac maxa. Wszystko musi byc wyposrodkowane. Dobro klubu i gracza. Dalem mu ekstra rok. 7.5 mln w kieszeni. Moze sie skupic na rozwoju i w wieku 25lat jest na rynku ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie było mnie przez weekend więc ominęła mnie gorąca dyskusja o dupie maryny :D 

kilka rzeczy odnośnie moich głosów:

- Dragic: GM Heat już od jakiegoś czasu stawia na niego, daje mu umowy i możliwość gry - nie widzę tego, żeby miał odejść tym bardziej, że jego minimum to 2,9mln$ a nets dają 3mln - żadna różnica, więc zostaje w HEAT

Toscano-Anderson: grał w NYK w poprzednim sezonie, wszystkie propozycje takie same - kontynuacja gry w znanej już organizacji jest dobrym rozwiązaniem

Burks: poza kasą, wybieram grę dla mistrza - to dość easy wybór

Westbrook: całkowicie nie rozumiem, dlaczego miałby odrzucić te ofertę - idzie do Bulls

Morris: oferta NOP jest nielegalna wg mnie - @karpik możesz potwierdzić? podobny casus jak Jeff Green u mnie w poprzedniej rundzie

Drummond i Jones: póki co dylemat dla mnie - jeśli Drumm zostanie w 76ers to Jones chętnie przytuli minuty i grę z Giannisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim dołączasz do mojej listy z @człowiek...morza do ścigania i przypominania o bezsensowności  dawania Drummonda i Harrella do Sixers na raz :D trzymam rękę na pulsie, póki co Drummond 6:4 dla Sixers vs Bucks. Jak dasz Drummonda do Sixers, to Harrell tam bez sensu dla niego.

 

Juz pominę to, że pchacie tych wszystkich centrów do Sixers jak tam każdy z nich będzie pewnym 3 centrem bez specjalnej możliwości grania. No, bo chyba nie powiecie mi że Drummond będzie nad Clarkiem, jak ten dopiero co otrzymał ofertę extension. Dziwi ten brak miłości centrów do Warriors, gdzie wydają się oczywistym wyborem. Przypomnę,  Looney jest bardzo podatny na kontuzje, a Mark Williams to tylko rookie który nie wiadomo jak wejdzie w sezon , tu jest realna szansa na porządne minuty przez cały sezon, a nie bycie trzecim centrem za Embiidem i Clarkiem, czyli realnie gra po 3mpg. Dziwi mnie ten hype na obu w Sixers.

A Harrell w Sixers przy Drummondzie tam to w ogóle lol, chlop ma być czwartym centrem?

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

@Reikai dokładnie to jest dylemat - jeśli Harrell do 76ers, to Drumm do Bux i Jones do Mavs

jeśli natomiast Drumm do 76ers to Harrell do GSW , a Jones do Bux

@karpik tak na szybko - Dieng, Morris, Olynyk - czy oferty NOP są na pewno legalne?

Na ten moment Harrell 6 do Warriors, 4 do Sixers.

Co nie zmienia faktu,  że i Drummond i Harrell w życiu nie chcieliby być 3 centrem w Sixers i każdy z nich wolałby realne minuty w PO teamie jak Warriora, niż bycie 3/4 centrem.

 

Kompletnie nie rozumiem głosów na Sixers dla obu i pomijanie Warriors, gdzie mają najlepsza okazję na minuty. Bucks pomijam, bo to fatalny fit i nie rozumiem oferty. Chyba tylko po to, żeby wkurwic Giannisa blokujac mu pomalowane.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim i inni, którzy zagłosowali za Bagleyem w Knicks - co Wami kieruje? Przecież on na pewno uważa się za niedoplaconego i nie będzie brał dwuletniej umowy, opcja 1+1 jest dla niego o wiele lepsza. Na pewno liczy na odbicie, u mnie będzie miał ku temu świetne warunki - mocny team i grube minuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

@Szulim i inni, którzy zagłosowali za Bagleyem w Knicks - co Wami kieruje? Przecież on na pewno uważa się za niedoplaconego i nie będzie brał dwuletniej umowy, opcja 1+1 jest dla niego o wiele lepsza. Na pewno liczy na odbicie, u mnie będzie miał ku temu świetne warunki - mocny team i grube minuty. 

Yas, też mnie to dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szulim napisał:

@Reikai dokładnie to jest dylemat - jeśli Harrell do 76ers, to Drumm do Bux i Jones do Mavs

jeśli natomiast Drumm do 76ers to Harrell do GSW , a Jones do Bux

@karpik tak na szybko - Dieng, Morris, Olynyk - czy oferty NOP są na pewno legalne?

Racja, oferty poniżej minimum.

16 minut temu, Reikai napisał:

Na ten moment Harrell 6 do Warriors, 4 do Sixers.

Co nie zmienia faktu,  że i Drummond i Harrell w życiu nie chcieliby być 3 centrem w Sixers i każdy z nich wolałby realne minuty w PO teamie jak Warriora, niż bycie 3/4 centrem.

 

Kompletnie nie rozumiem głosów na Sixers dla obu i pomijanie Warriors, gdzie mają najlepsza okazję na minuty. Bucks pomijam, bo to fatalny fit i nie rozumiem oferty. Chyba tylko po to, żeby wkurwic Giannisa blokujac mu pomalowane.

Tak samo nie rozumiem głosów na Olynyka w Sixers i Lakers (gdzie będzie trzecim wysokim w hierarchii) ponad Mavs, gdzie będzie drugim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Regis tu też sie wahałem - na razie dalem za hajsem

Bagley to nie jest jakiś super hot pick na FA - miał szczęście że dostał umowę od DET, ale czy będziesz tam miał opcję na wybicie? Może tak, może nie - póki co chyba jestem bardziej za gwarantowanym hajsem, niż braniem opcji za rok - odrzucenie i min jest chyba bardziej realne, niż wysoka umowa.

Ale jeszcze pomyślę 

edit - masz rację @karpik z tym Olynykiem

w związku z tym moje podpisy składam:

Harrell - GSW

Drummond - 76ers

Jones - Bux

Olynyk - Mavs

to chyba najbardziej logiczna kolejność podpisów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał:

Ja w Sixers doliczylem sie jednego centra ktory czesto lapie urazy wiec Drummond moze byc jego backupem i do tego grac w dobrej druzynie. W GS jest Looney i Williams ktorego widzisz jako drugiego Goberta wiec gdzie tu wiecej minut niz w Sixers?

Ten Gobert to pol żartem pol serio, cenie go ale to rookie. Nie będzie grał dużo, przynajmniej na początku sezonu. Spokojnie Harrell powalczyć o bycie backupem, Mark może mieć zwiększane minuty w trakcie sezonu w zależności od tego jak będzie wyglądał, ale na ten moment s5 to Looney.

Embiid rok temu zagrał 68 meczów i ma ciśnienie na mvp, nie odpuszcza żadnych b2b itd. Ma też Clarka, bardzo fajny backup. Tam totalnie nie ma minut. Przyjmując ze Embiid 34 min I Clarke 14, to gdzie tu miejsce na Drummonda? Jedynie musi liczyć na kontuzje Biida.

 

W Warriors Looney będzie grał pewnie 20-25 jak to ma w zwyczaju w RL - tu jest masa minut do obsadzenia. Na ten moment Harrell do GSW, więc na pewno pogra sporo z moimi młodymi, szybkimi, gniewnymi. Przynajmniej na początku sezonu.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Regis napisał:

@Szulim i inni, którzy zagłosowali za Bagleyem w Knicks - co Wami kieruje? Przecież on na pewno uważa się za niedoplaconego i nie będzie brał dwuletniej umowy, opcja 1+1 jest dla niego o wiele lepsza. Na pewno liczy na odbicie, u mnie będzie miał ku temu świetne warunki - mocny team i grube minuty. 

Gdzie on niby będzie miał u cb minuty jak na centrze są adebayo, nance i plumlee?

Jeśli gdzieś może mieć szanse na s5 to u mnie. Adebayo na pewno nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bogans2 napisał:

@ReikaiNad Harrelem mozna sie zastanowic i ogolnie przyjac rozpiske Szulima chociaz w Bucks jest bieda na C wiec czego mialby tam nie pojsc?

Ja nie rozumiem rosteru Bucks i ich planu na Giannisa, więc się nie wypowiem. Pachnie mi tam po prostu bałaganem i brakiem planu na Giannisa, więc w sumie każdy z nich jest tam na rękę- blizej do Trade request ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

nie wiem czy znając legendarne przywiązanie Giannisa do jednego zespołu TR jest w ogóle w opcji 

tak naprawdę to więcej dyskusji na ten temat będzie za rok - jak Bux wykorzystają cap space i w końcu brak hard capu na wzmocnienia 

To przywiązanie Giannisa mogłoby być bardzo łatwo przetestowane, gdyby w RL nie dostał pomocy. Jakby miał Buddy Hielda za pomoc w RL, to nagle ta lojalność mogłaby zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

To przywiązanie Giannisa mogłoby być bardzo łatwo przetestowane, gdyby w RL nie dostał pomocy. Jakby miał Buddy Hielda za pomoc w RL, to nagle ta lojalność mogłaby zniknąć.

może tak, może nie - nawet jak miał gorszy zespół czy problemy z kontuzjami kolegów to raczej nie narzekał że chce odejść

weź pod uwagę też, że @evitacre robi co może z tym co dostał (a skład z niskim harcap i brakiem picków to trochę męka w budowie) i wciąż jeśli dobrze kojarzę to 2x był w 2 rundzie PO pod rząd. Nawet mimo Hielda w pomocy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.