Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Pytania od nowicjusza:

1) O co chodzi z tym Lebronem za friko?
2) O co chodzi z ta wieczna wojna CM vs January pod wzgledem tego, czy CM zbudowal mistrzowski zespol, czy nie? :D

Cm był przez pewien czas gm-em Knicks, potem odszedł i akurat w sezonie w którym go nie było Knicks zrobili mistrza. Potem cm wrócił i Knicks wygrali 1 serię po przez 3 lata. Cm ciągle myśli że to on wygrał ten tytuł. 

LeBron poszedł do Lakers tylko dlatego ze w rl poszedł do Lakers chociaż rynki miały być bez znaczenia. Głównym argumentem był fakt ze syn lebrona chciał tu chodzić do szkoły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Cm był przez pewien czas gm-em Knicks, potem odszedł i akurat w sezonie w którym go nie było Knicks zrobili mistrza. Potem cm wrócił i Knicks wygrali 1 serię po przez 3 lata. Cm ciągle myśli że to on wygrał ten tytuł. 

LeBron poszedł do Lakers tylko dlatego ze w rl poszedł do Lakers chociaż rynki miały być bez znaczenia. Głównym argumentem był fakt ze syn lebrona chciał tu chodzić do szkoły. 

 

A to ostatnie ciekawe z tym Lebronem, az chyba poszukam sobie komentarzy i arugmentacji, bo az dziwne ze nie zostalo to wtedy zablokowane - teraz byle post o podatkach jest gnojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan Clarkson has recently posted on Twitter, seemingly responding to all the trade speculation around him. It seems as though Jordan Clarkson believes that he is in the right place for himself right now, as he claimed that he is where he's "supposed to be" on the Utah Jazz.

 

no czyli nie ma cisnienia na pierscien w  rl Lakers czy tu takze te argumenty o graniu obok big3 mozna odlozyc na polke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Serio odjebało tu już niektórym głosującym totalnie. Lata paycutów w RL dla Brona i Kury od teammates, łączą siły, robią tytuł w miażdzącym stylu, podpisują maksy i nie dość że nie dostają żadnych zniżek od zawodników to jeszcze przegrywają minimum vs minimum rekrutację z Juliusem Randle, Trae Youngiem czy Rudym Gobertem oferując przynajmniej takie samie minuty jak nie większe tym koszykarzom.

karma za rubio i inne udupianie knicks.

jak widac jest sprawiedliwwiosc na tym swiecie ❤️

pieknie czytac jak sie wkurwiasz. bo znam to uczucie, tyle ze ty wtedy byles po innej stronie barykady leszczu. wiec wali hipokryzja na kilometr.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@january dałem burksa lakers na drugim miejscu ale clarksona na ostatnim bo tez twierdze ze on nie ma cisnienia na bycie 10-15 min rolesem, tylko chce dużą rolę i już ogarnij tą pianę z pyska bo wyzywaniem tylko do siebie zniechecasz a nie pomagasz sobie. 

Od kiedy? W Utah jest rezerwowym i mu z tym dobrze, myślę że bardziej jemu zależy na stabilności niż wielkiej roli. A minimum na dwa lata a na rok to wg mnie nie robi mu bo ok może jest różnica w kasie ale pewnie więcej Shaq jednorazowo wydaje w wallmarcie🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Od kiedy? W Utah jest rezerwowym i mu z tym dobrze, myślę że bardziej jemu zależy na stabilności niż wielkiej roli. A minimum na dwa lata a na rok to wg mnie nie robi mu bo ok może jest różnica w kasie ale pewnie więcej Shaq jednorazowo wydaje w wallmarcie🤦

No ja tez sie zgadzam z tym. PO dla takiego grajka jak Clarkson przy minimalnym kontrakcie znaczy tyle, co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Tia, tutaj nawet są opinie, że jest taki lojalny, więc odrzucił 7,2 mln $ od Kings, by teraz do nich wrócić za minimum, po tym jak wybrali rzucenie kasy Reggie Jacksonowi :) 

Napisałbym, że sobie jaja ze mnie robicie, ale Wy serio machacie takie głosy.

Dlatego oferta Kings raczej odpada. Na pierwszy rzut oka oferta Lakers nie jest zla tylko chyba jeszcze na Burksa polujesz wiec jemu tez obiecujesz minuty 😛 o Troy Brown nie wspominajac

A co do tego ze odrzucil PO warte kilka razy wiecej niz to co moze miec teraz moze warto by sie zastanowic czy te PO wogole wyeliminowac z gry🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No tylko u mnie 6 najlepszym zawodnikiem z pozycji 1-4 jest aktualnie Reaves.

 Clarkson i Burks z marszu wskakują przecież do podstawowej rotacji na grube minuty, a moi vets dodatkowo dużo w trakcie sezonu pewnie odpoczywać/niestety wypadać będą.

Widze ze oferty mavs i lakers nie sa zle co nie znaczy ze o Jordana nie powalcze. Mam gesty backcourt wiec pewnie jeden pojdzie na blok jezeli przyjmie moja oferte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bogans2 napisał:

@LAF @Reikai  i ktos tam jeszcze czym sie rozni umowa Bijombo i Yourtsevena od Reida? Jaka bieda? Przed nowym salary wygasnie wiec jest lepsza niz tych dwoch Panow

Wiek głównie. Biyombo nie powinien grac w NBA ogólnie gdyby nie CP3, takze bierze wszystko. Yurtseven ma 2 lata, a nie 3.

 

Ogólnie nie jestem fanem tych kontraktow w stylu flubera z zeszłej rundy, czyli 8/4 czy cos w tym stylu. Młodzi gracze raczej nie podpisują długoletnich kontraktow za 2 mln na 3-4 lata, tylko krótkie i próbują za rok, dwa.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

No to ten 3 rok to akurat na plus bo wejdzie na FA przed nowym dealem z tv o ktorym bylo tu glosno. 

Wolałbym 2+1 jako agent dla 22 latka, ale nie wykluczam zmiany zdania. Ogólnie te umowy typu 8/4 to straszna rzecz i nie widziałem takich rzeczy w NBA raczej dla młodych graczy, jaki prawdziwy agent klepie cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.