Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Odrzuciłem zdecydowaną większość ofert, gdzie drugi rok to TO mając w perspektywie V turę i drugi rok nie będzie wiążący.

Aczkolwiek fakt, że może decyzje z Kabengele jest pochopna. Wydawało mi się, że Boston Celtics dali mu gwarantowany kontrakt w RL NBA, a jednak to tylko two-way.

Normalny człowiek wszedłby w polemikę i wymianę, ty jednak z kolegą wolicie mnie obrażać, chociaż obaj wiecie, że nigdy przy głosowaniach nie kieruje się sympatiami, jak silne by one nie były.

@fluber tu musiałem źle spojrzeć. Dzięki, poprawię tą niekonsekwencje.

w polemikę się wchodzi gdy się z czymś nie zgadza ale ma to jakikolwiek sens, a nie zwykle widzimisie o kolejnej turze gdy wiadomo ze takich kasztanów jak Kabengele są dziesiątki - u zniża i tego drugiego jakoś TO Ci nie przeszkadzało ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dlatego Warriors przegrywają u Ciebie wszystko zawsze? :P

Skąd pomysł, że kieruje się jakąkolwiek antypatią w twoją stronę? :)

Czy my mamy, chociaż namiastki kosy? :P

Temat Warriors już przecież wyjaśniałem nieraz :)

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

w polemikę się wchodzi gdy się z czymś nie zgadza ale ma to jakikolwiek sens, a nie zwykle widzimisie o kolejnej turze gdy wiadomo ze takich kasztanów jak Kabengele są dziesiątki - u zniża i tego drugiego jakoś TO Ci nie przeszkadzało ;) 

 

Nie zrozumiałem. U kogo mi TO nie przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Skąd pomysł, że kieruje się jakąkolwiek antypatią w twoją stronę? :)

Czy my mamy, chociaż namiastki kosy? :P

Temat Warriors już przecież wyjaśniałem nieraz :)

Nic mi o tym nie wiadomo, ale jakiś tam schemat z napierdalaniem w Warriors jest widoczny :P ale fakt, ostatnio wyraziłeś opinie ze Warriors muszą odpokutować jako organizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

u Nixa

No bo Nixa, Dariusa Daysa czy Cole Swidera uważam za nazwiska wyciągnięte z kapelusza dla których sam angaż jest sukcesem.

Kabengele jest prognozowany do roli trzeciego power forwarda w drużynie, na ten moment będzie walczył o minuty z Sam Hauser, Bruno Caboclo ( 10 dniowy kontrakt ), Luke Kornet, Noah Vonleh. Konkurencja sam przyznasz wyjątkowo biedna, w w dodatku mamy problemy Roberta Williamsa i starego Al Horforda.

A w dodatku przy głosowaniu założyłem, że Kabengele dostał normalny kontrakt od Celtics, a dopiero teraz sprawdziłem, że two-way. DLATEGO ZMIENIAM GŁOS NA WOLVES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january poki co jedyny z rigczem i nie pcha Harrella tam gdzie Drummonda, tylko widzi świetna okazję na minuty w GSW. Oby reszta przestała robic kopiuj wklej.

 

@MarcusCamby @człowiek...morza moglibyście wziąć przykład bo bez sensu te głosy, jako agent pchacie go tam gdzie będzie grał 0 minut przy Embiidzie i Drummondzie, w Warriors ma łamliwego Looneya i rookiego.

 

Pchacie go w kolejne problemy z prawem i wożenie się po mieście z ziołem z nudów z braku playing time.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał:

@MarcusCamby @człowiek...morza moglibyście wziąć przykład bo bez sensu te głosy, jako agent pchacie go tam gdzie będzie grał 0 minut przy Embiidzie i Drummondzie, w Warriors ma łamliwego Looneya i rookiego.

A skąd wiemy, że Drummond wybierze Sixers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Reikai napisał:

Nie wiemy, ale imo głos jednego GM'ana jednego w Sixers powinien wykluczać głos na drugiego w Sixers, bo nie jest to działanie na dobro zawodnika, a jedynie klubu.

Jak wybierze to zmienię glos

Trzymaj puls na ręce i daj znać jak się będzie rozstrzygać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Sixers powinni wziąć Drummonda, bo to tam grał ostatni sezon

Pozwolę się nie zgodzić. Drummond summa summarum to został 3 centrem w Sixers (Embiid -> Clarke -> Drummond) jak przyszło co do czego. Gdyby nie 2 absencje Embiida w playoffs to by nawet parkietu nie powąchał, tylko by sobie gdzieś tam machał ręcznikiem. A propos tego jeszcze co pisze Tecu, że Drummond zagrał u niego w finałach - nie, nie zagrał, bo był poza rotacją. 

Myślę, że w zaistniałych okolicznościach szukałby jednak powrotu do Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.