Skocz do zawartości

Jazz: trade czy nie?


Greg00

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa AK - Wallace. teoretycznie bardzo bobry środkowy,ale nie wydaje mi sie by pasował do Jazz. co do tego że nasz rusek jest przepłacony nie ma żadnych wątpliwości. ale to sami włodarze Jazz na siebie bat ukręcili. on powinien zarabiać ok 8 baniek na sezon. po prostu dali dupy na całego. nie wiem czy Ben by tu tak chętnie przyszedł, jakoś mentalnie mi ten facet nie pasuje do tego miejsca. fakt, obrona w jego wykonaniu ciągle jest solidna, ale w ataku nie istnieje pod żadnym względem. jakoś z tego co widziałem w Chicago nie przykłada sie już jak dawniej. moim zdanie ten facet wyciagnoł na maxa co mógł z Bulls i teraz gra jak gra..

z zawodników co bym poświecił to Harpring, Hart i Collins. i z nich bym coś kombinował. może kogoś takiego jak Diop z Mavs? albo Przybilla z Blazers? Harisson z Pacers? czy w najgorszym przypadku Millicić z niedziwiadków? z fajnych zawodników jest jeszcze K. Perkins z Celtics, chocia jego chyba byłby problem wyciągnoć i oczywiście S. Hunter z Denver. to są moje typy jeśli chodzi o wzmocnienie sie na pozycji środkowego. ale nie Wallace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wymiana, to zamiast Bena który jakos mnie nie przekonuje ze swoim tłustym kontraktem , ja sie konsekwentnie upieram przy innej wymianie, która realnie wzmocjiłaby nasza druzynę - z Supersonics. I tak jak juz wspominałem ale w troche innej konfiguracji , czyli za AK-47, Collinsa, Harta i C.J. Milesa których oddalibysmy do Seaatle dostalibysmy 4 zawodników - Earl Watson, Robert Swift, Damien Wilkins, Kurt Thomas

 

jak chodzi o salary to tez by sie zgadzało i taki trade mógłby się spokojnie odbyć :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

tracimy tylko Kirilenkę i przy okazji jego duży kontrakt, Okur zyskuje solidnego zmiennika od obrony w osobie Thomaa, jest jeszcze podkoszowe mięso Swift, oraz Wilkins na pozycje SF a Watson byłby swietnym zmiennikeim dla Derona, mógłby tez grac z nim w pierwszej piatce - więc wilk jest syty i owca cała !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się plotka że AK-47 do La Lekers za Odoma. Jakos nie wiem czy to dobry pomysł, choć Lamar na pewno wzmocniłby nas pod koszem, ale to przeciez nie jest center i dublowałby sie z Boozerem, no chyba żeby jednak Lamara ustawić na C, ale to chyba nie przejdzie. ale jesli już to myslę że móglibysmy wziąść Odoma i Chrisa Mihma za Kirilenkę i C.J. Milesa, wtedy taki transfer by sie opłacił o ile Mihm wróci wkrótce do zdrowia i zacznie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, a mówiłem żeby wyciągnąc Kutrha Thomasa z seattle, a tak podpisali go Spurs , wzmacniając się jeszcze bardziej pod koszem, a my dupa !!

 

czekam na jakis ruch trandsferowy, mam nadzieję że GM Jazz cos jednak pomysli, chodzą plotki że J. Collins i CJ Miles za Jeffa Fostera, ja bym chyba na to poszedł. Dołozyć do tego najlepiej Hatra i wyciągnąć Rusha i byłoby idealnie !!

 

ale sie zachód zbroi, nawet NOH zdecydowało się na tranfer z Houston , a my nic ? Tak nie może byc żebysmy nie pozyskali zadnego wzmocnienia pod kosz !!

 

tak sobie myslę czy nie pójśc na ryzyko i nie zdecydowac się na deal z Indianą - Jason Hart, Jarron Collins, Andrei Kirilenko, C.J. Miles za Kareem Rush, Jermaine O'Neal, David Harrison - może byłby to strzał w dziesiątkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja z zupełnie innej beczki 8) Otóż coraz częściej, pisałem o tym w recapie klęski z T-Wolves, pojawia się koncepcja opchnięcia, nawet jakby nie chciał :P , Kirilenki. Wydaje się, że włodarze Jazz bardziej są skłonni dalej płacić Okurowi, który haruje i wyciąga te swoje cyferki i to za niedużą kasę, niż Ruskiemu. Nie raz o tym pisałem, dyskutowaliśmy też kiedyś z Gregiem00, potem Geiger czy paul to rozwijał na stronce, że AK-47 jest po prostu one from the most overpayed players in NBA :!: :? I tyle...

 

Dlatego uważam, że jest JEDNA opcja, która ustawia nas bez problemu na przyszlość. Chodzi o opchnięcie AK + Milesa do Bulls w zamian za, popadłych w niełaskę, Nocioniego i Duhona. Rewelacyjna wymiana na graczy perspektywicznych, świetnych, dobrze broniących i ... tańszych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie sie ten transfer totalnie nie podoba, moze dlatego ze nocioniego nie trawie kaompletnie, ale z druiej stoony po co nam duhon przciez to rozgrywajacy i to calkiem niezly, bedzie siedzial na lawie, dodatkowo price gra niezle warto na niego stawiac. co do okura to naprawde to byl rewelka transfer troche niewiadoma ale mysle ze spelnil w 100% oczekiwania ktore z nim mieli kiedy podpisywali ten kontrakt, dodatkowo mysle zo on ciagle moze byc lepszy jesli tylko zdrowie mu pozwoli i ta forma sie ustabilizuje. co do ak to prawda taki hajs jak on wyciaga to naprawde az glowa boli, ale z drugiej strony w lidze tylko dwoch gosci tak grajacych jest on i smith, z ta roznica ze js idzie ciagle w gore a kira obnizyl loty, i tak mysle ze jesli nie pokaze czegos wielkiego w koncowce sezonu i w po to dobrze bylo by go wytrejdowac, ale jesli by wrocil do tych swoich cyferek z przed 2 lat , te 15 ptk 8zb. 4 as. 3 blk. 2 p. to cholera mysle ze warto by mu bylo by pacic ten kosmiczny hajs, tylko ze wizja tych numerow coraz bardziej mglista. i sam osobiscie nie mam pomyslu do konca za kogo bym go chcial zobaczyc, w jakiejs wiazanej wymiani z wieksza liczba graczy to bylo by jeszcze jakies pole manewru a tak to moze byc dosyc trudno znalezc kogos chetnego na niego i nawet na cj, ktory badz co badz za duzej wartosci na rynku napewno nie ma. ten gosc morison to wporzo chlopak caly sezon mial stracony, wiec jest niewiadoma moze charlote by sie go zgodzili wymienic na kire, gdyby wrocil do gry w formie to mieli bysmy najlepszy atak w lidze, jesli nie to przynajmniej kontrakt ak z glowy. pare razy mowilem o tym trjdzie tylko ze dodajac memo i okafora ale jakos faktycznie zal by sie bylo turka pozbywac, choc szczeze mowiac taki emeka broniacy naszgo kosza to bylo by cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwszy raz myśle że AK za tych dwóch z Bulls byłby nie głupi.rusek zarabiający 6-8 baniek byłby nie do ruszenia. to znakomity gracz uzupełniający. ale niestety zapycha sarary niemiłosiernie. i chyba tylko jakaś eksplozja jego talentu mogła by go uchronić przed wytrejdowaniem po sezonie. chyba musiały by mu statystki skoczyć na 20/10/5/4/2 to może, powtarzam może włodarze Jazz by go zostawili. ale takie wyniki u AK są po prostu nie realne. kiedyś zachłyśnięto się nim a teraz zaczyna sie odbijać czkawką. no nic, puki co jest zawodnikiem Jazz i na pewno bacznie obserwowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - SUNS uzgodnili przed chwilą warunki umowy z Girickiem, którego Sixers, po wymianie z Jazz, ochoczo zwolnili :P Na cholerę im kolejny SG i do tego nienajlepszy defensor (za to podpadł Sloanowi) :?: No chyba, że odtwarzają na SG niedawny duet z Jazz Bell/Giricek w myśl zasady vengeance is so sweet :mrgreen:

 

SORKI za powtórkę, ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo rzeczywiście jakoś nie mógł się z Jerrym dogadać, tym bardziej, ze na jego tle na supergwiazdorów wyglądali i Bell i Harp (okazyjnie grający na SG przy tzw. "wysokiej rotacji"), a nawet Palacio, że o Brewerze nie wspomnę. Chorwat miał swoją szansę wówczas, gdy Jazz rozpaczliwie 2-3 lata temu potrzebowali doświadczonego strzelca z umiejętnością rozgrywania i niezłą obroną, który byłby w stanie pociągnąć/rozstrzygnąć mecz.

 

Niestety, Gordan dał ciała na całej linii, podobnie zresztą jak Devin Brown witany przez nas, kibiców Jazz, z entuzjazmem jako remedium na kiepściznę "małych" w Jazz.

 

A ja zawsze będę pamiętał to, co powiedział jakieś 1/2 roku temu o Giricku nas 2-gi trener czyli Phil Johnson: Gdybym miał wskazać najbardziej utalentowanego gracza w naszej ekipie to bez dwóch zdań jest nim Gordan. Niestety, nie bardzo potrafi on to pokazać na parkiecie.... Po prostu Chorwat to taki zawodnik (przy wszystkich oczywiście proporcjach) jak Gooden, C-Webb, Magloire, Stackhouse i chyba, niestety, AK-47... Miękkie, mało ambitne kluchy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja cie przepraszam max, stac to tluk pierwszej wody dlatego moze kariery takiej nie zrobil jaka by mogl, ale weber przez cztery lata rzadzil w lidze czego tu od typa wymagac wiecej. z ak to mysle ze w druzynie w ktorej mial by wiecej miejsca pod koszem i wiecej pilek by bylo kierowanych do niego gral by o wiele lepiej to jest talent czystej wody, a z gira to takie gadanie phila, no bez zartow to dobru strzelec ale nawet w ofensywie nie jakis fenomen. a co do suns to zbieraja resztki po jazz i tak powinno byc.

ps. w ten piatek na c+ pierwszy i ostatni mecz jazz w sezonie zasadniczym oczywiscie z suns ktorych mozna ogladac dwa razy w miesiacu, myslalem nawet zeby zbojkotowac ten mecz na ich antenie ale pozniej pomyslalem ze cholera place z 100 za miech to chociaz ten jeden raz bede wiedzial ze warto :D .

znowu menda michalowicz bedzie sie dziwil jak to ci zawodnicy jazz wytrzymuja z jerrym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to ja odświeżę trochę wątek - exor zapodał na stronce info z ESPN, który sondował możliwość trade'u między Jazz a Bucks. Wyglądałoby to tak:

 

Bucks dają nam Redda i Boguta, Jazz zaś oddają Booza, Harpa i Rona B.

 

Szczerze mówiąc - IDĘ W TO W CIEMNO z tym, że zamiast Brewa oddałbym CJ Milesa (sign&trade) ewentualnie również albo kogoś z dwójki Collins/Hart :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowie Harp nigdzie i nigdy nie pojdzie, i dobrze, i co do trejdu to na stronie juz napisałem co o nim mysle, tu dodam ze reed i bogut to jednak mruki :) moze i niejest to jakis argument przeciw ale zawsze.

Nam zaden trejd nie jest potrzebny niech oczyszcza budzet, i niech millsap gra to bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

coś cisza tu w eterze, a ja sobie tak dumam nad naszym składem, dumam i nad naszym salary cup i tym że cza bedzie dac kontrakty Millsapowi, Okurowi i Korverowi i z mojego dumania wyszedł mi taki oto trade, który może i jest radykalny, ale raczej nie osłabiłby mocno druzyny a raczej ja wzmocnił tam gdzie tego najbardziej potrzebuje :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

co Wy kibice Jazz powiedzielibyście na aż tak odważnei radykalne przemeblowanie, które jednak aż tak oblicza drużyny moim zdaniem by nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chlopie pokombinowales, ale szczerze to tak srednio mi sie to podoba, najlepszym graczem bylby kaman a z nim tak naprawde niewiadomo ostatni sezon mial dobry ale lac grali do dupy ni i branda pod kosdzem nie bylo wiec w statach to wygladalo ze on mial z 20 zb a reszta druzyny tylko pare, i dostawali bencki, o co mi chodzi dokladnie ze byl jedynym pod koszem wiec wszystko trafialo w jego rece, dodatkowo raz 20 ptk 20 zb nastepnego dnia 10/7 cos w tym stylu, dunleavy to samo totalnie nierowny z tego wszystkiego to ten foster mi sie najbardziej juz podoba i jego to powinni naprawde sciagnac> No i wtedy to dopiero bialy sklad by byl o ludzie bylo by niezle :) pokazywali by nas palcami, a my bysmy byli dowodem na to ze bialasy w kosza tez grac potrafia :)

ps. przestancie dawac Prica jako trzeciego pg bo to nie moze tak byc, Ronie jest rewelacyjny daje z siebie wszystko na parkiecie, no i przy calej mojej sympati dla Brevina ktorego zawsze lubilem i ktory umie podawac bronic, to on jest jak taki solidny samochod np dajmy vw pasata, dobry samochod nawet bardzo ale nudny pieronsko :) a Ronie jest jak Koenigsegg totalny dynamit, mozna sie rozpierniczyc przeszarzowac ale frajda jest nieporownywalna, to tak odnosnie do ogladania obu graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to może w nieco innej opcji, co prawda z naszym odwiecznym wrogiem, no ale bysmy chyba xle na tym nie wyszli :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

zyskujemy naprawde dobrze beroniącego SG , do tego przyzwoitego SF i fajnego , perspektywicznego białaska pod kosz. NA SF tandem Nocioni i Harpring na pewno by się sprawdził, a obrona Hughesa przydałaby sie do krycia takich Bryantów czy McGradych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.