Skocz do zawartości

Jazz: trade czy nie?


Greg00

Rekomendowane odpowiedzi

a to odkąd Bogut jest taki drewniany? :lol: jak na białego jest bardzo finezyjnym zawodnikiem, sporo widzi, bo ładnie podać umie niczym kiedyś Olajuwon, choć to jeszcze nie ta pólka. ale to bardzo solidny środkowy i w ataku i w obronie. Millsapowi jeszcze sporo do niego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o chlopie tu sie z toba totalnie nie zgodze bogut lepszy od millsapa

31 31 33,2 0,502 0,000 0,531 2,8 6,0 8,8 2,1 0,8 1,8 2,06 3,70 11,7 staty boguta z tego roku

34 2 21,1 0,522 0,000 0,629 2,1 3,6 5,7 0,6 1,0 0,6 0,97 3,40 8,6 staty millsapa, bogut gra w marnej druzynie i jest starterm gra o wiele wiecej od milliego a numery ma troche lepsze gdzie on jest niby lepszy no naprawde jakis kurcze argument za poparciem tej idei gdyby milli gral tyle co on w bucks to by cholera w meczu gwiazd w tym roku wystapil i to bynajmniej nie dla tego zeby byl jakis pomor wsrod innych graczy, dlamnie finezja boguta sie konczy na faulach w stylu tego z raptors i to by bylo na tyle ale dobra kazdy moze mies swoje upodobania wedlog mnie millsap juz teraz mogl by byc o niebo lepszym graczem gdyby tylko mial okazje grac w podobnym wymiaze czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Okur za boguta do byłaby wysmienita opcja, bo Bogut gra mpod koszem i broni, czyli przeciwnie niz Memo. No chyba że podamy Millsapowi jakiś hormon wzrostu i urośnie z te 5-6 centymetrów, a wtedy - bój sie cała ligo :-)

 

co do Huntera to jakby się go dało wyciągnąć z Denver to jak najbatrdziej, Collinsa wcale bym nie żałował !!

 

ale jak juz pisałem wczesniej na Delamberta tez bym sie nie pogniewał, bo ten koles bardzo by sie u nas przydał, ale watpię żeby 76-ers chcieli go puścic za Okura, no ale skoro puscili Korvera za Giricka to kto wie ? Bo przyznam że marzyłem o Korverze lub Kapono w Utah i ten sen się ziścił, lubię tego chłopaka od początku jego kariery i jest on na pewno tym czynnikiem którego Jazzmani z ławki bardzo potrzebowali !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tak, widzialem jak gra w nba jak ty widzales cos poza tym to ok moze czegos o typie i jego grze niewiem przyznaje sie bez bicia wiem tylko tyle co widzialem z meczow bucks, a idac dalej to ma byc ten argument ktory ma mnie przekonac bo o to prosilem powiedzialem swoje porownalem liczby i tyle a ty mi mowisz ze jak sobie obejze jak gra to bede wiedzial co mowie no to mowie ze widzialemi. jak juz to taki biedrins jest lepszy jak by wziązc podobych gosci do porownania. moze typ(bogut) kiedys bedzie rewelacyjny napewno nie jest beznadziejny ale nie jest no w zaden sposob nie jest lepszy niz millsap ten chlopak to prawdziwy talent i udowadnia to za kazdym razem gdy ma okazje, wiadomo ze to inni gracze, ale tak jak mowilem chcialbym aby i milly i booz mogli grac razem i tyle jest sytuacja jaka jest strata millsapa to bylby prawdziwy samobuj niewykozystywanie jego umiejetnosci to tez totalna glupota. i po cholere mam sie emocjonowac jakims bogutem memo bym tez za niego nie oddal bo money man to fajny typ a ten to totalny mruk.

i jeszcze jedno barkley mial 198 cm wzrostu to wyjatek ale jeden z najlepszych pf w historii ligi milsap ma 203 bedzie wyjatkiem na centra i tez bedzie jednym z najlepszch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut i Millsap to przede wszystkim bardzo różni gracze...który jest lepszy? trudno powiedzieć...Bogut na pewno przewyższa Paula boiskowym IQ i umiejętnościami podania, jest bardziej wszechstronny - po prostu dobry wysoki wyszkolony gracz, trochę jak Memo....jest także 10 cm wyższy od Paula, a to robi różnicę, bo trochę tych cm Millsapowi brakuje jak ma bronić przeciw C rywali i mogą rzucać nad nim...nasz Paul jest oczywiście dużo bardziej atletyczny i jest na pewno lepszym blokerem (pomimo niższego odsetka), przechwytującym i oczywiście zbierającym....bardzo ciekaw jestem, na ile się jeszcze rozwinie i czy będzie więcej niż tylko super garbage-manem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze to rózni gracze i to utrudnia porownanie i tak millsap caly czas musi udowadniac ze nie jest za niski i wedlug mnie nie musi bo widze np jak potrafi walczyc z zawodnikami o 10 cm wyzszymi i radzi sobie spoko a czy bedzie czyms wiecej niz jakims wyrobnikiem no to jak dostanie 30+ min na boisku to bedzie wez zobacz te wszystkie mecze kiedy gral dlugo w tym roku ani razu nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

coś widzę że temat ucichł, a moim zdaniem teraz jest najodpowiedneijszy moment na jakąś wymiane ja chodzi o mnie to nie do ruszenia są Boozer Deron, Millsap, Korver, innych zawodników, łącznie z AK47 byłbym w stanie poświęcić.

 

Marzy mi się deal z Memgis który wygladałby tak - oddajemy Okura, AK-47, J. Harta i Harpringa za Milicica, M. Millera, D. Stoudamira i Andre Browna.

 

wtedy nasz skłąd wygladałby tak :

 

PG/ DWill, D. Stoudamiere, R. Price

SG/ M. Miller, C. J. Miles, M. Almond

SF/ R. Brewer, K. Korver

PF/ Bozer, Millsap, Andre Brown

C/ Milicic, Collins, Ferasenko

 

jak dla mnie skład idealnie zbilansowany, Memhis nie maja wiele do stracenia, a moga sporo zyskac, podobnie jak my. Ja wiem że to jest rewolucja, ale trzon druzyny zostaje, a przychodzą gracze jakich nam potrzeba ! Z doswiadczeniem, dobra obroną (szczególnie Milicic i D.S.) oraz kreatywni (Mike Miller !!).

 

Jeśli nie za Memphis to z Seattle którzy tez nie mają wiele do stracenia - wtedy oddać w/w graczy Jazz + Collinsa za K. Thomasa, J. Petro, Luca Rindour. D Wilkinsa i Szczerbiaka, to troche gorsza opcja ale poprawiałaby nas od zaraz wydatnie pod koszemi Szczerbiak to tez wybitrny shooter, więc z Korverem na skrzydle uzupełnialiby się idealnie.

 

można tez próbowac dogadyac się z 76-ers i próbowac wyciągnąć Delamberta i Andre Millera (przydałby się wbrew pozorom) lub też z Potland wyciągnąc Przybille i J. Jacka (lub Steva Blake, ale watpie by go puscili). W kazym razie marzy mi sie jakis spory deal który wzmocniłby nas pod koszem i poprawł naszą kulejącą defensywę ! Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wiesz ile zarabia Szczerbiak? ok 11 baniek... i po co obciążać tak kasę klubu? dla mnie najciekawszym rozwiązaniem było by ściągnięcie z SSS Watstona, to dobry rozgrywający i dobrze broni i jak pisałem Huntera z Denver. mielibyśmy dzięki tym graczom lepszą obronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaiger, po takim transferze cala NBA by sie smiala z Utah. Zarowno atak, jak i obrona by sie oslabily i o PO moglibysmy juz tylko sobie pomarzyc. Oddalibysmy 2 all-stars i Harpringa, za mega-rozczarowanie-Darko (ok, teraz nauczyl sie blokowac i nawet trafi czasem do kosza) i Mike'a, ktory oprocz rzucania, niewiele potrafi... Po co w ogole kombinowac z transferami, skoro nie dalyby nam zadnego wzmocnienia? Jesli chcielibyscie pozbyc sie Okura, no to nie za darmo, inaczej nie ma sensu szukac na sile kogos w jego miejse. Ja jestem za szukaniem dobrego zmiennka na C, zamiast robienia rewolucji w dobrze poukladanym skladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam walic te trejdy zawodnicy jazz naprawde sa fajne chlopaki, udalo sie zebrac extra team tera nie ma co kombinowac. moze i prawda ze wiele pozycji sie dubluje ze przydal by sie ktos pod kosz ale trzeba sie cieszyc z tego co jest bo naprawde ciezko by bylo prosic o cos wiecej, tylu rewelacyjnych zawodnikow to nie wiem czy mozna by znalezc w innej druzynie + gosci ktorzy nie tylko potrafia grac w kosza ale tez daja sie lubic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pobawie jeszcze troche w szalonego GM , i zaproponuję taka sporą wymiane, tez moim zdaniem korzystna dla obu druzyn ? dlaczego tak sie upieram przy ewentualnej wymianie ? Ano dlatego że bez ewidentnego wzmocnienia strefy podkoszowej z Okurem pod dziura daleko nie zajedziemy, owszem w zeszłym roku niby sie udało ograc nawet Houston, ale jak wiemy to ich prawie każdy wczesniej ogrywał, TMac tak już ma :-)

 

a więc tak - wymaiana z Seattle wygladałaby nastepująco :

 

Mehmet Okur, Jason Hart, Jarron Collins, Matt Harpring

za

Earl Watson, Damien Wilkins, Johan Petro, Kurt Thomas

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

myslę że z tej wymiany nikt by się juz nie śmiał i byłaby korzystna dla obu zespołów !

 

P.S. A i nie zgodze się że Mike Miller niewiele potrafi, ten koleś nie tylko świetnie rzuca ale i nieźle zbiera i podaje, więc nie przesadzaj proszę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyznaje, ze nie ogladalem ekipy z Seattle od bardzo dlugiego czasu, wiec nie kojarze za bardzo tych graczy. Ale na pierwszy rzut oka widac, ze nie przychodzi w tej wymianie C do pierwszej piatki Jazz, a o to chyba teraz chodzi, co nie? :) Kurt Thomas znow by sie dublowal pozycja z Carlosem, a do tego jest stary i ma krotki i za wysoki kontrakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekaw jestem czy włodarze Jazz czymś nas zaskoczą. jak na razie cisza w eterze na temat zmian w Utah. choć plotkuje sie że AK47 jest do wzięcia. ale moim zdaniem to było by głupie, bo to w końcu najlepszy obrońca w tym teamie. fakt że sporo przepłacony, powinien zarabiać podobne pieniądze co teraz Okur, ew, coś więcej. ale to już wina włodarzy Jazz.

dalej uważam że fajnie by było ściągnoć jakiegoś ciekawego zastępce dla D-Willa i solidnego środkowego. pozostaje czekać na ruch KOCa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem siekły jak cholera na GM Utah ! A mógł zmontowac nam taka mega paczkę ! Oddac Okura , Collin1sa i C.J. milesa za Gasola, Swifta i Adre Browna, to byłby mega deal, a nasz skład byłaby zbilansowany i mega wypasiony. Wyobraźmy sobie :

 

C/ Gasol, Swift, Kyryl

PF/ Booz, Millsap, Brown

SF/ AK-47, Harpring

SG/ Korver, Price, Almond

PG Williams, Hart,

 

pod koszem byśmy miażdzyli wszystkich rywali, nie byłoby na Jazz bata, nawet Yao i Camby by tu nie poradzili !!

 

fuck, że też taki deal musiał się zdarzyć Lakers, teraz są potęgą pod koszem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaiger, Gizzlies by na taki trade sie nie zgodzili. Im choodzilo o wyczyszczenie salary cap i picks, a Utah tego im zaoferowac nie moze. Wejdz na supergigant.blox.pl i poczytaj zarowno posty, jak i komentarze pod nimi, to pewnie wiele ci wyjasni.

 

W tym sezonie nie widze mozliwosci tradu w Utah, no chyba, ze dojdzie do skutku ta wymiana AK na Mariona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak patrze na te ostatnie mecze Jazz i myśle że zmian już nie trzeba w tym sezonie.. żaden wielki trejd i tak nie przejdzie, wiec nie ma po co wprowadzac jakies nerwowej atmosfery Memo powinnien zostać z nami do końca sezonu, w końcu dwa pierścienie na jego dloni beda wygladać już całkiem nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.