Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

spodenki mu kupcie z normalną nogawka, a nie się kłócicie o staż w NBA.

Chrisowi Douglasowi-Robertsowi to on do pięt nie dorasta :P

 

 

gdyby trafil do slabszej druzyny,zdobylby debiutanta roku. tak sobie mysle :smile:...

No draft 2016r. to straszna lipa jeśli chodzi o graczy nba ready,więc szansa by była,aczkolwiek Brown w pierwszym roku miał tylko przebłyski dobrej gry.Wiem że Tatum to inna sytuacja,ale tutaj nie ma porównania.Jayson go zjada(cały czas mówię o 1szym roku gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach myśleć, jak silni mogą być Celtics w przyszłym sezonie, gdy Brown i Tatum okrzepną i nabiorą więcej doświadczenia, a po kontuzji wróci Hayward.

 

Aż strach cofnąć się kilka stron wstecz, kiedy pisałeś po kontuzji Haywarda, w jakiej to strasznie ciemniej dupie są :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz jak się można miło rozczarować :rugby: Wskaż mi tych, którzy typowali wtedy taką serię Celtics. Z chęcią zobaczę, kto się nie pomylił :rugby:

 

Z tego co pamiętam to byłeś jednym z największych krzykaczy, że Boston strzela sobie w stope transferem KI i głośno buczałeś na Cs przez kontuzją Haya. Widzę, że zmieniłeś podejście do zielonych, miło mi. Co by nie mówić Kuzyn celnie się wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to byłeś jednym z największych krzykaczy, że Boston strzela sobie w stope transferem KI i głośno buczałeś na Cs przez kontuzją Haya. Widzę, że zmieniłeś podejście do zielonych, miło mi. Co by nie mówić Kuzyn celnie się wypowiedział.

Nigdy się nie dowiemy, jak wyglądałby sezon Celtics z Thomasem zamiast Irvinga. Może teraz nie mieliby tylu zwycięstw, ale nie jest powiedziane, że później z Thomasem nie byłoby bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to byłeś jednym z największych krzykaczy, że Boston strzela sobie w stope transferem KI i głośno buczałeś na Cs przez kontuzją Haya. Widzę, że zmieniłeś podejście do zielonych, miło mi. Co by nie mówić Kuzyn celnie się wypowiedział.

 

Chorągiewka pozna chorągiewkę :] 

 

btw Celtics są drudzy w zbiórkach w lidze. A miało być tak źle i niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie dowiemy, jak wyglądałby sezon Celtics z Thomasem zamiast Irvinga. Może teraz nie mieliby tylu zwycięstw, ale nie jest powiedziane, że później z Thomasem nie byłoby bardzo dobrze.

 

Myślałem, że dasz radę przełknąć swoje bzdury, ale widzę pigułka była zbyt gorzka. Nie ma co pisać, że nigdy się nie dowiemy, bo fani zielonych widzieli zeszłoroczne PO i dobrze wiemy, że z Thomasem wyżej dupy byśmy nie podskoczyli. Simple as fuck. To może trochę przykre, ale czas się pozbyć sentymentu. IT wiele zrobił dla Celtics i chwała mu za to - zresztą sama organizacja chyba nie jest mu nic dłużna. Jednak w PO jego gabaryty skutkowały indolencją defensywną całej piątki. Stety czy niestety Thomas jest ofensywnie mega grajkiem, ale też chorągiewką w D. Boston celuje w NBA Finals a z IT u sterów byłoby to bardzo trudne. Już mi się nie chce wbijać więcej gwoździ jak informacja o kontuzji Thomasa czy rozruszanie Horforda przez Kyriego itd. Dla mnie - gadałeś głupoty po tej wymianie - teraz mamy empiryczne potwierdzenie moich podejrzeń. Dla mnie EoT.

 

 

Chorągiewka pozna chorągiewkę :] 

 

btw Celtics są drudzy w zbiórkach w lidze. A miało być tak źle i niedobrze...

 

Pewnie spadnie z upływem czasu, ale utrzymanie się w top10 rebsów maluje ładny obraz na przyszłość. Nie spodziewałem się, że trio Baynes-Morris-Theis może dać tyle jakości w takim wymiarze gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że dasz radę przełknąć swoje bzdury, ale widzę pigułka była zbyt gorzka. Nie ma co pisać, że nigdy się nie dowiemy, bo fani zielonych widzieli zeszłoroczne PO i dobrze wiemy, że z Thomasem wyżej dupy byśmy nie podskoczyli. Simple as fuck. To może trochę przykre, ale czas się pozbyć sentymentu. IT wiele zrobił dla Celtics i chwała mu za to - zresztą sama organizacja chyba nie jest mu nic dłużna. Jednak w PO jego gabaryty skutkowały indolencją defensywną całej piątki. Stety czy niestety Thomas jest ofensywnie mega grajkiem, ale też chorągiewką w D. Boston celuje w NBA Finals a z IT u sterów byłoby to bardzo trudne. Już mi się nie chce wbijać więcej gwoździ jak informacja o kontuzji Thomasa czy rozruszanie Horforda przez Kyriego itd. Dla mnie - gadałeś głupoty po tej wymianie - teraz mamy empiryczne potwierdzenie moich podejrzeń. Dla mnie EoT.

Zbyt gorzka pigułka? Gorzką pigułką byłoby nakrycie żony na zdradzie, a nie, że jakiś koleś z forum o koszykówce pisze mi, że on ma rację bo lepszy Irving niż Thomas. Hehe to dobre. Zluzuj poślady. Takie jest moje zdanie i mam do niego takie samo prawo jak Ty do swojego. Także co Ty sobie tam empirycznie doświadczasz Panie Locke to jest śmiech, bo to jest tylko subiektywna opinia. Tymczasem...  Nets jest bliżej do szorowania dna niż walki o play-offy, więc kto wie, może Cavs jak będą mieć szczęście wyciągną z draftu Doncicia.Thomas niedługo wróci i w play-offach chciałbym go zobaczyć z Jamesem naprzeciwko Celtics... Także na ocenę tej wymiany musimy poczekać, a to że Boston świetnie się spisuje w regular season to super, oklaski i uznanie, ale to tylko regular season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części się zgadzam z Havlickiem,po części z Shadowym.Boston z IT jako franchise playerem osiągnął swój sufit rok temu.Póki Lebron gra w kosza(na wschodzie) póty zbieralibyśmy baty w ECF po cięzkich bojach w 2 rundzie z Wizards czy innymi Bucks.Z drugiej strony nie wiemy też jakby wyglądał Thomas odgrywający rolę Robina u boku Batmana(Haywarda),jak funkcjonowałby skład typu IT(2 opcja) - Brown - Hayward(1 opcja) - Crowder/Morris - Horford.Taki skład mogłby wywalczyć wcale nie gorszy bilans jak ten,którym gramy teraz.Ale przede wszystkim:Thomas mówiący o kontenerach hajsu,musiałby się trochę ukorzyć,zacząć grać bardziej zespołowo,zaakceptować decyzję o graniu mniejszych minut(żeby było więcej kogoś,kto może bronić,ponieważ wzrost IT to niewątpliwie problem i trudno go przykryć tak szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak funkcjonowałby skład typu IT(2 opcja) - Brown - Hayward(1 opcja) - Crowder/Morris - Horford.Taki skład mogłby wywalczyć wcale nie gorszy bilans jak ten,którym gramy teraz.

Nie ma szans z dziura w obronie i dziura na zbiórce która gwarantuje IT.

Taki bilans robią tylko ekipy bez istotnych wad i to jak mają dużo szczęscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się skoczyło. Jestem ciekawy jak będzie wyglądać Boston w kilkunastu następnych spotkaniach. Bo ta seria zwycięstw trochę napompowała bańkę.

 

Wczoraj jak czytałem tekst http://www.espn.com/nba/story/_/id/21502817/nba-sixteen-nuggets-boston-celtics-wild-16-game-winning-streak

Oj kuszenie karmy i prośba o jinx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wygrany mecz, rzucając 30% z gry to byłaby przesada. 

 

W Bostonie na jakiejś ludzkiej skuteczności grają jedynie Kyrie, Jaylen,Tatum i Al, przy czym ten ostatni w dwóch ostatnich spotkaniach wpadł w slump. Z Hawks się udało, ale Heat to już sensowna drużyna i się nie dali. 

 

Trzeba liczyć, że Al się odkuje i Smart może spróbuje rzucać powyżej 25% (xddddddd), wtedy powinno być ok przy zachowaniu obrony i zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.